Джо Байдън президент

  • 251 986
  • 8 173
  •   1
Отговори
# 6 810
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Тук ли може да се пише за САЩ? Я да пробвам.
Кисинджър: САЩ са на прага на война с Русия и Китай
https://clubz.bg/126208
Съжалявам, че се споменават Русия, Украйна и Китай, идея си нямам защо...
 От време на време някой изтупва прахта от мумията на Кисинджър.
Интересна формулировка "че е било грешка НАТО да даде сигнал на Украйна, че може да се присъедини към алианса."   Много витиево  и всъщност давате ли си сметка как нищо не значи.
Иначе за стремежа за изместване на центъра към Китай се знае, пише и коментира и от съвременните икономисти. Нека поне да е по-актуално и по-авторитетно,

# 6 811
  • Мнения: 546
Абе, ако не говореше толкова неудобни за "правата вяра" неща, бас държа, че нямаше да е "мумия" и "изкуфял дядка с единия крак в отвъдното" и вие щяхте да го "изтупвате от нафталина" час по час. Grinning
A, защо медиите в Америка се допитват до такива неактуални и неавторитетни личности, не мога да кажа. Не е лошо да ги поканим да интервюират някои от капацитетите в бг-мамма. Simple Smile

# 6 812
  • Мнения: 3 277
Wink
Знам, че за някой е странно, но медиите в САЩ, (за разлика от някой други страни), имат право да публикуват различни мнения, и го ползват много често.

# 6 813
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Че Китай се спряга за новия световен лидер от няколко години насам 😄 И с всяка година по-актуално става.

# 6 814
  • Мнения: 546
Wink
Знам, че за някой е странно, но медиите в САЩ, (за разлика от някой други страни), имат право да публикуват различни мнения, и го ползват много често.
A m b e r ли имаш предвид? Да не се обиди? Wink

# 6 815
  • Мнения: 6 659
Wink
Знам, че за някой е странно, но медиите в САЩ, (за разлика от някой други страни), имат право да публикуват различни мнения, и го ползват много често.

Различни, колко пък да са различни?
Колкото между Калифорния и Тексас максимум.
Като е да се бомбардира нещо и някой на друг континент, всички американци са съгласни Simple Smile

# 6 816
  • Мнения: 546
Wink
Знам, че за някой е странно, но медиите в САЩ, (за разлика от някой други страни), имат право да публикуват различни мнения, и го ползват много често.

Различни, колко пък да са различни?
Колкото между Калифорния и Тексас максимум.
Като е да се бомбардира нещо и някой на друг континент, всички американци са съгласни Simple Smile
За всички американци не съм сигурна, но за поамериканчените българи - да. Дори не е необходимо да живеят в САЩ, за да са такива, има ги в голямо количество и на родна територия като гледам.

# 6 817
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Абе, ако не говореше толкова неудобни за "правата вяра" неща, бас държа, че нямаше да е "мумия" и "изкуфял дядка с единия крак в отвъдното" и вие щяхте да го "изтупвате от нафталина" час по час. Grinning

  Ако обичаш дръж се адекватно.  Не оспорвам конфликта Китай-САЩ. Някога да съм цитирала Кисинджър. Нищо не ти пречи да почетеш и да споделиш по актуални и авторетни мнения.

  И не всички в САЩ подкрепят политиката в САЩ, за което не влизат в затвор обикновено

# 6 818
  • Мнения: 6 659
Повечето не се интересуват грам от външната политика. Даже не подозират, че има външен свят, камо ли политика.
А за неодобряване на вътрешната политика влизат по затворите като стой та гледай. Особено при неспазване на финансовата вътрешна политика Wink
Няма несъгласие и различни мнения там Simple Smile Simple Smile

# 6 819
  • Мнения: 546
Абе, ако не говореше толкова неудобни за "правата вяра" неща, бас държа, че нямаше да е "мумия" и "изкуфял дядка с единия крак в отвъдното" и вие щяхте да го "изтупвате от нафталина" час по час. Grinning

  Ако обичаш дръж се адекватно.  Не оспорвам конфликта Китай-САЩ. Някога да съм цитирала Кисинджър. Нищо не ти пречи да почетеш и да споделиш по актуални и авторетни мнения.

  И не всички в САЩ подкрепят политиката в САЩ, за което не влизат в затвор обикновено
Е, хайде сега, така ли ще си говорим и в темата за САЩ?! Какво неадекватно видя и какво не ти хареса? Цитатите? Wink
Нищо не ми пречи да споделя и това мнение и взех, че го направих! Grinning

# 6 820
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Wink
Знам, че за някой е странно, но медиите в САЩ, (за разлика от някой други страни), имат право да публикуват различни мнения, и го ползват много често.

Различни, колко пък да са различни?
Колкото между Калифорния и Тексас максимум.
Като е да се бомбардира нещо и някой на друг континент, всички американци са съгласни Simple Smile

75% според едно изследване в началото на войната дали да се задълбочи войната с намеса. Не помня дали тук го бях публикувала, ама повечето така "Война в Европа? - Да, няма проблем" 😄

# 6 821
  • Мнения: X
Изненадващо посещение на американски сенатори в Тайван. Китай вдигнал самолетите и навлязъл в обсега на тайванската ПВО.
https://www.investor.bg/a/527-svyat/358153-amerikanski-senatori- … eshtenie-v-tayvan

# 6 822
  • Мнения: 546
Изненадващо посещение на американски сенатори в Тайван. Китай вдигнал самолетите и навлязъл в обсега на тайванската ПВО.
https://www.investor.bg/a/527-svyat/358153-amerikanski-senatori- … eshtenie-v-tayvan
Честно казано две неща много ме притесняват. Атомна авария (или бомба) и Китай. Не знам за руснаците, ама китайците не са като другите хора. Не че са някакви изроди. Даже много ги уважавам. Всички империи имат своя край, само тяхната изглежда вечна, но са толкова различни и непонятни за мен... Не мога да разбера за какво им е на американците да ги дразнят...

# 6 823
  • Мнения: 3 277
Изненадващо посещение на американски сенатори в Тайван. Китай вдигнал самолетите и навлязъл в обсега на тайванската ПВО.
https://www.investor.bg/a/527-svyat/358153-amerikanski-senatori- … eshtenie-v-tayvan
Честно казано две неща много ме притесняват. Атомна авария (или бомба) и Китай. Не знам за руснаците, ама китайците не са като другите хора. Не че са някакви изроди. Даже много ги уважавам. Всички империи имат своя край, само тяхната изглежда вечна, но са толкова различни и непонятни за мен... Не мога да разбера за какво им е на американците да ги дразнят...
Любопитен факт - китайската империя е била позалязла през втората световна, единствено поддръжката на Англия и САЩ и последвалия разгром на Япония и дават шанс да оцелее.

# 6 824
  • Мнения: 6 659
Любопитен факт - китайската империя е била позалязла през втората световна, единствено поддръжката на Англия и САЩ и последвалия разгром на Япония и дават шанс да оцелее.

Любопитен, ама не факт.
Китайска империя през втората световна изобщо няма, има разни режими, сменящи се през 3 месеца.
Китай залязва още края на 18 и началото на 19 век, а след втората световна оцелява не империя а комунистическата държава на Мао. Не заради американци и японци, а заради Мао и хунвейбините. И заради Сталин, който се спазарява с другите двама лешояди да не бъде разпарчетосан китай напълно.

Общи условия

Активация на акаунт