🐑Фермата сезон 6 Тема 10 /08.11-15.11/

  • 75 906
  • 2 471
  •   1
Отговори
# 2 430
  • Мнения: 973
Еми идеята за фермерство е много романтична, но не трябва да се забравя, че навремето клюките са били много важна част от ежедневието. Точно така се е разбирало, че някой е болен или има опасност някаква.

Стоян живее в малък град или село, със сигурност личното пространство на тези места е доста широко понятие. И все пак неговото шушу мушо беше доста по-наивно от на Надя стратегиите.

# 2 431
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 721
Добре, Стоян не е блестял. Но беше сив. Вие забелязвахте ли го? Да, не е виновен, че никой не го посочва за ратай, за вице или фермер. Незабележимо напред към финала. Малко остават, сигурно кротко щяха да си го сложат ратай, или да го изберат за дуелист. Продукцията обаче реши да направи публично унижение и изведнъж той стана най-онеправдан от всички. Какво лошо отношение от страна фермерите имаше към Стоян? Доколкото разбирам са говорили няколко неща - че няма мнение, че се криел от тъщата и свирил фалшиво. Но като действия, като вербални нападки към него имаше ли?

# 2 432
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз не виждам някой да изкарва Стоянчо герой, камо ли - Света вода-ненапита. Човек като човек, най-обикновен. Може би леко наивен, малко селско момче, нищо че е инженер, едното не пречи на другото. Незлоблив като цяло.
Да, държи се добре с всички, казва, че си има причини. Дали причините се коренят в тежкото му детство, или друго, все тая. Да, невидим беше досега, защото няма нищичко пикантно в образа му - тих, бачка си, че дори малко клюкари - Но! - и двата пъти Не пропуснаха да ни го покажат, налЕ?! Те не са по сеира опосумите, не.
Но и "жертви" си създават целенасочено от продукцията - с помощта на групата, разбира се. Една такава "жертва" на финал отиде и висок вот спечели.

# 2 433
  • London
  • Мнения: 6 732
Ето го и моето скромно мнение Simple Smile
Според мен в Стоян има нещо отблъскващо.
Обикновено, ако не познавам човека, избягвам да давам квалификации дали е добър или лош, но от хора като него инстинктивно страня.
Прилича ми на някакъв психопат - затворен, тихичко мрънкащ, два метра мъж, като четирикрилен гардероб, който лее сълзи. Уж прощаващ, но не съвсем. Хлъзгав като риба, лутащ се.... Абе с две думи, бомба със закъснител. Не знаеш какво да очакваш от него, за разлика от всички други. Тази хрисимост която наблюдавам от началото, не ми харесва. Ей така с блага усмивка, със сълзи в очите и под акомпанимента на гайдата, може да ти отреже главата , само да покаже, че е мъж, че не е п@тка, само за да докаже себе си . Плаши ме този човек и не бих искала да го срещам
на живо. Реакциите му са смахнати, пластмасови, фасадни. Както се казва, има нещо гнило в Дания.


Някой май чете много криминални романи.Smiley

Абе полов орган май го беше нарекъл Калоян, ще кажеш, че от хладилника му яде или бърка в джоба....за какво тая омраза да ги ръсиш такива неща на някакъв мекушав човечец? Недоумявам, освен да избиваш комплекси и да се чувстваш велик....

Последна редакция: нд, 15 ное 2020, 19:39 от La Catrala

# 2 434
  • Мнения: 687
😈😈😈😈😈 Отвратително, нагло държане на Стоян, по време на дуела! 😈😈😈😈😈
Вместо да се прояви мъжеството му през голяма част от "Фермата", той минава от едната крайност - мишка, в другата - наглец !
Така не показваш мъжество, Стояне, а само, че си злобно, малко човече !
Мрънка през почти всички търгове, че не са му казали името.
Не съобразява, че избират самэ 3-ма, не може едновременно всички.
Има си причина, да не те забележат. Наистина, никой не го отразяваше.
Мълчи си и чака някак да го забележат.
Сега като го нарекоха п...о, реве, че е добър.
Хората  не казаха, че си лош, а, че ти липсва мъжество и показване на някакво мнение.
Ама, той свирел на гайда, ами тя и Поли пееше, ама тук трябва и собствено мнение.
Лика, прилика си бяха двамата ! И двамата накрая, показаха злоба и наглеене !
Бях за Кустев !!!👍👍👍
Ще ми липсва !!! 😢😢😢
Пожелавам му успех в бизнеса !!! 🍀🍀🍀




Освен на теб на никой друг няма да липсва!

# 2 435
  • Мнения: 102
Ето го и моето скромно мнение Simple Smile
Според мен в Стоян има нещо отблъскващо.
Обикновено, ако не познавам човека, избягвам да давам квалификации дали е добър или лош, но от хора като него инстинктивно страня.
Прилича ми на някакъв психопат - затворен, тихичко мрънкащ, два метра мъж, като четирикрилен гардероб, който лее сълзи. Уж прощаващ, но не съвсем. Хлъзгав като риба, лутащ се.... Абе с две думи, бомба със закъснител. Не знаеш какво да очакваш от него, за разлика от всички други. Тази хрисимост която наблюдавам от началото, не ми харесва. Ей така с блага усмивка, със сълзи в очите и под акомпанимента на гайдата, може да ти отреже главата , само да покаже, че е мъж, че не е п@тка, само за да докаже себе си . Плаши ме този човек и не бих искала да го срещам
на живо. Реакциите му са смахнати, пластмасови, фасадни. Както се казва, има нещо гнило в Дания.

Някой май чете много криминални романи.Smiley
Не, чета предимно фентъзи Simple Smile
Просто Стоян ми е подмолен, прикрит, не е отворен и поражда съмнения. Отблъсква ме, не го харесвам. Но както казах, това е мое мнение. Simple Smile

# 2 436
  • USA
  • Мнения: 7 281
И аз не харесвам Стоян.Не харесвам хора без мнение и мижитурки,които се крият по ъглите и избутват напред.
Калоян може да е клю клю и неприятен като цяло,но си казва нещата в прав текст.

Момичета,писах на Годайва,но не знам дали ще е тук за новата тема.Съмнявам се,явно яко са я подгонили :/.
Ако се наложи да пускам нова,каква анкета искате?

# 2 437
  • London
  • Мнения: 6 732
Ми няма как всички да се харесваме, въпроса е щом човека не ти е направил нищо защо следва да ходиш да обсъждаш какъв полов орган е и тн? Това също не ми е много мъжко.....

# 2 438
  • Мнения: 2 638
За половият орган съм съгласна, че е вповече. Но за липсата на мнение, съм също съгласна. Освен, че е правил банята сам, не виждам някакво качество, достойно за адмириране в него. Това ме отблъсква.

# 2 439
  • Мнения: 687
И аз не харесвам Стоян.Не харесвам хора без мнение и мижитурки,които се крият по ъглите и избутват напред.
Калоян може да е клю клю и неприятен като цяло,но си казва нещата в прав текст.

Момичета,писах на Годайва,но не знам дали ще е тук за новата тема.Съмнявам се,явно яко са я подгонили :/.
Ако се наложи да пускам нова,каква анкета искате?




Като почне да си казва нещата все едно минава през три езика да стигне до българският.Joy

# 2 440
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Казвам ви аз, че Стоян ми прилича на зодия Риби. Сред Рибите има доста с такъв нахилен фасон със сини очета, които понякога наистина изглеждат психо.  Ама чак пък след работно време да разфасова враговете си в някое подземие... Joy Клюките не са му целенасочени и част от някакъв хитър план. Просто нескопосано се опита да се впише. А е напълно възможно и въобще да не смята, че това което е сподел, е клюка...или просто е свикнал всичко да споделя. Има и такива хора без цедка на устата, които не се усещат какво е редно или недопустимо да се споделя.

Имам такъв приятел, точно същата зодия...направо е сляп за човешките негативи. Чат-пат го бъзикам, че някой ден някой мъж ще хване и ще го опъне Joy А нашичкият ще му отговори "Приятел, защо така постъпи?! Другият път поне ме питай" Joy Joy Joy   Голяма част от Рибоците са точно такива...твърде добрички и твърде драматизиращи. Винаги търсещи доброто у хората. Ти го плюеш - той си мисли, че дъжд вали и ти вика "мерси, че ми предложи чадър" Joy

# 2 441
  • Мнения: 5 085
Казвам ви аз, че Стоян ми прилича на зодия Риби. Сред Рибите има доста с такъв нахилен фасон със сини очета, които понякога наистина изглеждат психо.  Ама чак пък след работно време да разфасова враговете си в някое подземие... Joy Клюките не са му целенасочени и част от някакъв хитър план. Просто нескопосано се опита да се впише. А е напълно възможно и въобще да не смята, че това което е сподел, е клюка...или просто е свикнал всичко да споделя. Има и такива хора без цедка на устата, които не се усещат какво е редно или недопустимо да се споделя.

Имам такъв приятел, точно същата зодия...направо е сляп за човешките негативи. Чат-пат го бъзикам, че някой ден някой мъж ще хване и ще го опъне Joy А нашичкият ще му отговори "Приятел, защо така постъпи?! Другият път поне ме питай" Joy Joy Joy   Голяма част от Рибоците са точно такива...твърде добрички и твърде драматизиращи. Винаги търсещи доброто у хората. Ти го плюеш - той си мисли, че дъжд вали и ти вика "мерси, че ми предложи чадър" Joy
Е, аз съм риба. И сигурно  не съм само аз. И не съм синеока. И не съм с нахилен фасон. И тук има доста момичета, с които сме се срещали по темите, да кажат, как са рибите.

# 2 442
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Четете преди да скачате като ужилени...Написала съм "Сред Рибите има доста" и "Голяма част от Рибоците са точно такива" Wink А конкретно говоря за мъже Риби

# 2 443
  • Мнения: 3 068
Поздрави на Godiva, ако чете, липсва в темата🌺

Не мисля, че Мария чувства Надя близка. Мисля, че имаше истинско огорчение в очите й, когато Надя се опитваше да й обясни стратегията си преди няколко седмици.
Много ми се иска Мария да сложи Надя ратай, ползвайки същата стратегия.  И да видя, дали Надя ще викне Милена.
Ще даде ли Мария възможност на Надя да се измъкне от образа на простовата интригантка,  или ще даде възможност на Даяна да се измъкне от фаталното привличане с граф Дракула ( простете, Дани Бой имам предвид ) ,
ще гледам с интерес.
Съветниците на Мария, ще са същите ,които съветваха Кустев 🙂

# 2 444
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Хексе, препоръчвам ти да гледаш фермната 2 и 3. Там нямаше все нацепени батки, а имаше доста добре подготвени хора и дуелите с кеф се гледаха.

Рибите са готини хора, живеят в свой собствен свят, като го проумееш са чудесни приятели.

Общи условия

Активация на акаунт