Лаковe за нокти - 145

  • 28 507
  • 742
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 538
Диди, на тази плочка каквото и да сложиш ще стои чудесно. Бел-а много коледен в това съчетание.
Аз пак минах на гел за малко, че се изнервих на чупливите ми кекави нокти.

# 526
  • Мнения: 27 475
Момичета, прилича ли ви на Bahama mama? Не мога да го снимам много реално, в действителност е по-тъмен и винен...
Скрит текст:



Може би на третата снимка се доближава най-много... Thinking 

# 527
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 377
Много се доближава. Утре ще я сложа тази Бахама мама. 😋

# 528
  • Мнения: 27 475
Лейди, откакто видях Bahama mama се чудех тази Импала на кой лак ми напомня...Днес точно преди излизане се сетих, че може да е подобен и минах да го взема... Grinning Много ми харесва трайността на лаковете Импала върху моите нокти, а и четките им и затова взимам смело  Heart Eyes

# 529
  • Берлин
  • Мнения: 4 481
Къде продават импала? Ако се докопам до Бг по празниците...

# 530
  • Мнения: 27 475
Папурче, аз ги купувам от квартален супермаркет, виждала съм няколко цвята и в магазин тип левче (но буквално само няколко бройки). Не знам в Елитис дали ги има...
Георгиева, в Лили видях малко по-тъмен цвят Флормар от Sparkling Orange Grinning Пак се водеше Orange, малко по-тъмен, но забравих първата думичка и пак имаше страхотен шимър... Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 01:52 от dolce miele

# 531
  • Мнения: 1 987
Някой ако знае нещо за Импала в София, ще се радвам да сподели. В Елитис имаха един изтърбушен щанд, но без лакове.

При мен Jessica Phenom се държи много прилично - за 4 дни леко оголени връхчета, което на моите нокти се води траен лак Grinning

# 532
  • Мнения: 1 381
Момичета, нямате стигане.. Един ден не бях влизала и 5 страници 😁👏🤗
От мен едно голдънче

# 533
  • Мнения: 1 420
Папурче, аз ги купувам от квартален супермаркет, виждала съм няколко цвята и в магазин тип левче (но буквално само няколко бройки). Не знам в Елитис дали ги има...
Георгиева, в Лили видях малко по-тъмен цвят Флормар от Sparkling Orange Grinning Пак се водеше Orange, малко по-тъмен, но забравих първата думичка и пак имаше страхотен шимър... Simple Smile

Долче, благодаря, веднага се заемам да го диря🤣

# 534
# 535
  • Мнения: 2 878
Перфектно си му уловила красотата, Блъд! Heart Eyes

# 536
  • Мнения: 27 475
Перфектно си му уловила красотата, Блъд! Heart Eyes
+1 Heart Eyes

# 537
  • Мнения: 2 816
Невероятно красиво стои .Има ли друг лак за основа ли е само този?

# 538
  • Мнения: 433
Ето го Trend it up quick dry 070.. Амии не е това, което очаквах, по-тъмен е.. Отива повече към тъмно лилаво.. Пак ми харесва, но ще търся и другите предложения. Обожавам обаче къси и тъмни нокти. 💜

# 539
  • Мнения: 2 239
Само този е, на два пласта. Но като сложих топ-а някак леко ми го попи. И не е толкова лъскав.

Общи условия

Активация на акаунт