Лаковe за нокти - 145

  • 28 659
  • 742
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 422
Долче, точно от тази серия е. Само това имахме в нашия ДМ. Simple Smile
Ариа, бих ги раздала, ама пусто ОКР.
От вчера издирвам едно Кико, което не съм описала в табличката, но не го и намирам. Лаковете ми са подредени в кутии, по марка и номер. ММ каза че не ми е лесно /което си е направо "луда си"/ Simple Smile

# 646
  • Мнения: 28 000
Милена,
Скрит текст:
аз се чудя като дойде време за преподреждане на лаковете дали да ги подреждам по цветове, ефекти или марки...ти пък чак таблица си имаш Grinning Хем е удобно подобните цветове да са заедно, хем ми харесва да са разделени на марки, но пък и лаковете с ефекти май е хубаво да са на едно място...Най-добре би ми било с шкаф за лакове, да си отварям чекмедженцата като Арабеск Stuck Out Tongue Winking Eye Но засега няма как да ми се получи Blush
И Кристал скоро не е показвала маникюр...

# 647
  • Мнения: 1 129
И аз съм с шкаф!! Правен по поръчка 😂😂😂15 чекмеджета по 12 см дълбоки ...Еми всичко е пълно 😂😂😂

# 648
  • Мнения: 797
Таблицата помага, особено при големи бройки. И въпреки, че имам и аз таблица, това не е пречило да купувам някой лак 2 пъти, даже 3 пъти Simple Smile
Моите лакове съм казвала и преди, че се съхраняват в три Икеа Хелмери, а за бройките ще замълча тактично Simple Smile

# 649
  • Мнения: 5 478
Хахаха, не мълчи! Бъди груба и сподели с нас! Sweat Smile Purple Heart

Маме, откъде намери нерви да редиш това жестоко нещо? Всяко камъче ли е отделно? Open Mouth

# 650
  • Мнения: 1 129
Отделно са да.... Ами намерих нерви само за едната ръка ...😂😂😂Другата си остана само на лак 😂😂😂

# 651
  • Мнения: 541

Червеното е с блестящи частици, но не се вижда хубаво на камерата

# 652
  • Мнения: 797
Maме, жестоки са елхите!

Арабеск,
Скрит текст:
Бройките са около 1400 Rolling Eyes, разкарала съм около 200

# 653
  • София
  • Мнения: 1 002
Много сте ми готини, щото е прекрасно човек да не е сам в лудостта си Simple Smile Сега пък, като ни радват лаковете, какво като сме с малко скърцащи дюшемета, на кого пречим?

# 654
  • Берлин
  • Мнения: 4 699
Колегите ми ме питат какво не е наред, ако ме видят с повтарящ се лак...А мъжете вкъщи само се споглеждат и наричат тая моя лудост "хоби" за по-прилично хихи

# 655
  • Мнения: 13 978
И аз съм на мнение, че е хоби, и на никого не пречи. Трябва да си имаме дребни радости 😀

# 656
  • Мнения: 1 384
Мале, аз понеже имам професионално изкривяване.. 1400 лака * 3 лв средно .. 😁
Наде, ако някой ден имаш нужда от пари..в лаковете е решението 😁
Шегувам се разбира се. Но 1400 си е внушителна бройка 👏👏 Много ме радвате всички

# 657
  • Мнения: 1 996
Ох, и аз все обяснявам на мъжа ми, че колекцията ми са дълготрайни активи и след 10 години ще си продавам лимитираните лакове на баснословни цени Joy Не сте сами с хобито Grinning

# 658
  • Мнения: 2 019
И на мен като на Долче подреждането ми е голяма дилема, само, че освен дали да са по цвят, ефект или марка, добавям и чуденето дали да не са по форма... Rolling Eyes Joy
Но моите са 130-140, като ви чета - то нищо работа Bowtie
Завиждам благородно на момичетата, които имат място за шкафове - при мен две кутии са максимумът. Засега Simple Smile

# 659
  • Мнения: 3 640
Ще спра да чете темата, хора! Плашите ме! 😂😂😂

Като започнах да я чета имах 1 заздравител, сега имам 30 броя. Да спирам докато е време, ч моите такива количества са в гримове (палитри, червила..) и ако събера и 1000+ лака, ММ ще ме напусне. 😂😂😂😂

Общи условия

Активация на акаунт