Лаковe за нокти - 145

  • 28 497
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 3 013
В поста преди него са лаковете Grinning
Покажи моля те,лаковете.Някои нямат инстаграм Kissing Face

# 316
  • Мнения: 5 478
Признавам, че ме домързя, извинявам се Flushed Smile Перфект 104 и Umbrella, но сякаш няма номер Thinking


# 317
  • Мнения: 7 704
нещо от 2014та и тази вечер мисля вече да си отделя време за един лак 😁

# 318
  • Мнения: 444
След всички невероятни червени красоти ме навихте и аз да почервенея 😄

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 19:07 от Brainbug

# 319
  • София
  • Мнения: 1 662
Много хубави неща показвате, момичета Simple Smile
Аз най-после имах време да снимам СНБ находките - ето ги в пълния им блясък Simple Smile




Снимах ги всички и отделно, ако ви е интересно (вида на Надежда от онзи ден не е най-добър, но не е и най-разочароващ):

Десислава
Скрит текст:


Искрен
Скрит текст:

Марина
Скрит текст:

Михаил
Скрит текст:

Надежда
Скрит текст:

Велислава
Скрит текст:

# 320
  • Мнения: 5 478
Добре. Навихте ме. Едвам. Вече пети пост с тези лакове гледам и се търкалям на дивана в мъки и съжаление, че нямам този Искрен... и тази Марина... И онази Вероника! От мен да мине, ще си взема, ако имат нещо за черния петък Joy

# 321
  • Мнения: 1 985
И аз си чакам Искрен и Марина, но сега на снимките ми изглеждат почти еднакви Rolling Eyes
Само ме е яд, че късно разбрах за Вероника Grinning

# 322
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Искрен и Марина нямат нищо общо, споко! Simple Smile

# 323
  • Мнения: 1 381
Ох, тъкмо се оплаквах на мъжа и му показвах Искрен и Марина и той вика по един на месец 😀🤷‍♀️
От мен скучно тази седмица, един любим Кико и малко блещулки

# 324
  • Мнения: 1 420
И аз си чакам Искрен и Марина, но сега на снимките ми изглеждат почти еднакви Rolling Eyes
Само ме е яд, че късно разбрах за Вероника Grinning
Елмайра, нямат общо освен, че са в червената гама😁 Искрен наподобява желе, но по - плътно с фин блокатен блясък, докато Марина е плътна, тъмна основа, биеща на черно, с плътен и наситен червен брокат. Много красиви са и двата и се зареди с по още една бройка от тях тази година. Вероника също е страхотна и до година пак ще я поръчам 🤣

# 325
  • София
  • Мнения: 1 662
И аз мисля, че Искрен и Марина са доста различни (особено нанесени). Днес ще сменя Надеждата и много ми се иска да пробвам Михаил, който изглежда черен в шишенцето, но мисля, че на ръцете може да стои повече като тъмно синьо.

Аз имам един върпос - знаете ли от къде мога да поръчам някакви етажерки за лакове? На моите трудно им намирам място и мисля, че на стената би бил добър вариант, но това, което намирам по родните сайтове е или много скъпо, или не ми харесва. Ще бъда благодарна, ако споделите мнение Simple Smile

# 326
  • Bulgaria
  • Мнения: 2 671
Аз бях попадала на фейсбук страница, в която предлагат няколко модела, но не съм поръчвала.

# 327
  • Мнения: 1 996
Раче Осмокраче, моите преди бяха на стената на тези первази за картини от ИКЕА
https://www.ikea.bg/products/decoration/frames-pictures/picture- … -kartina/40291766 Моите се казваха Ribba, сега са им сменили името, но не знам дали размера им е сменен - редактирам се, има разлика в дълбочината, моите бяха 9 см дълбоки, тези са 12 см.
Слагам и примерна снимка от нета, моите не мога да намеря
Скрит текст:
Махнах моите от стената по две причини - страх ме беше, че от пряката слънчева светлина ще ми се развалят съкровищата; мъжът ми категорично отказа да ми добавя рафтове за новите попълнения, сега си ги прибирам в шкафа и той не се усеща, че имам нови Grinning

# 328
  • Мнения: 7 704
намерих време 😂🤣😁



Скрит текст:
сътворих и това

# 329
  • София
  • Мнения: 1 002
Раче Осмокраче, моите преди бяха на стената на тези первази за картини от ИКЕА
https://www.ikea.bg/products/decoration/frames-pictures/picture- … -kartina/40291766 Моите се казваха Ribba, сега са им сменили името, но не знам дали размера им е сменен - редактирам се, има разлика в дълбочината, моите бяха 9 см дълбоки, тези са 12 см.
Слагам и примерна снимка от нета, моите не мога да намеря
Скрит текст:
Махнах моите от стената по две причини - страх ме беше, че от пряката слънчева светлина ще ми се развалят съкровищата; мъжът ми категорично отказа да ми добавя рафтове за новите попълнения, сега си ги прибирам в шкафа и той не се усеща, че имам нови Grinning
Това би събрало страшен прахоляк, аз събирам в кутии

Общи условия

Активация на акаунт