Има ли билки за подсилване на репродуктивната система?

  • 31 050
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Момичета, и аз смятам, че не е редно да пиете билки без да се консултирате с лекар или поне някое компетентно лице. В интернет може да прочетете много работи, но не приемайте всичко за чиста монета.  Peace

# 16
Личната ми лекарка е такава, че май само ако ми се наложи за болничен ходя при нея. Май гинекологът ми повече ще знае по въпроса, въпреки, че той сигурно ще заложи на лекарства newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Личната ми лекарка е такава, че май само ако ми се наложи за болничен ходя при нея. Май гинекологът ми повече ще знае по въпроса, въпреки, че той сигурно ще заложи на лекарства newsm78

Тогава ти се направи на луда и го питай - а може ли и някоя билка да вземам, например....и ги изброй тези, за които тук сме коментирали - и така  Hug

# 18
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Бял имел!
Пие се по схема!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Имам една книжка на издателство "Колхида" /доста е старичка/ казва се "Билки за 226 болежки" - между другото изпълнявала съм рецепти от нея когато малкият е бил болен. Та в тази книжка има една рецепта. Раздел ГИНЕКОЛОГИЧНИ И АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ
- За забременяване: Смесват се и се разбъркват внимателно 50 г. стръкове от клинавче и 15 г. страшник. 2 супени лъжици от сместа се заливат с 600 г. вряща вода. Ври 15 минути на тих огън и се прецежда. Пие се 3 пъти дневно по 1 кафена чашка перди хранене.

Има и рецепти за възпалителни заболявания на половите органи. newsm78
Ами дано да е истина... newsm78

# 20
Бял имел!
Пие се по схема!

Как става пиенето? Пак ли е за подсилване на репродуктивната система?

# 21
  • Мнения: 867
Малко встрани от темата-сокът от моркови върши чудеса и при мъжете и при жените за подсилване на репродуктивната система, както и за забременяване. Иска се постоянство всеки ден по около 200 гр прясно изцеден сок! Аз лично съм изпитала ефекта му!
 

# 22
  • София
  • Мнения: 3 271
 Shocked Shocked Shocked - това не е ли малко висока доза - 200мл на ден newsm78

И  след колко дена (месеца)  даде резултат ?

# 23
  • Мнения: 2 825
Shocked Shocked Shocked - това не е ли малко висока доза - 200мл на ден newsm78
...

Това е една чаша, защо да е много? Сока от моркови е препоръчителен не само за подсилване на репродуктивната система.  Peace

# 24
  • Мнения: 295
чай от бял равнец и минерални бани  Peace

# 25
Здравейте, момичета!
Мисля, че имам отговор на вашия проблем. Имам приятел, който комбинира различни билки, първо измерва състоянието на пациента и след това му дава индивидуални КОМБИНАЦИИ ОТ БИЛКИ. Често се случва да отиде някоя пациентка с възпаление на половите органи, той им дава билките (за двамата) и ги предупреждава, че ако не се пазят ще забременеят. Те обаче само след месец се връщат и съобщават, че вече са бременни. Някои от тях с години не са могли да забременеят, и това са жени над 35 години, е имаше и една на 40. Всяка отишла с такъв проблем е останала доволна, Гарантирам!!! Измерванията са радиестезични, а това е нещо съвсем безобидно. А най-хубавото, е че БИЛКИТЕ СА СЪВСЕМ ИНДИВИДУАЛНИ!!! Защото всеки от нас е индивидуален. Странични ефекти освен, че лекуват няма. И е евтино и бързо!!!
Аз за сега не бързам да раждам, още съм на 22 Simple Smile)
Моля ви само не си бъркайте сами рецепти, че може да стане страшно понякога!!!
Късмет момичета!

# 26
  • Мнения: 2 120
Ще ме прощаваш ама от това ` Една беше даже на 40` направо настръхвам. То малко такт трябва.
Била на 40, отишла при магьосника от Оз и нещата се подредили, не ти ли се струва малко като в сапунен сериал.
Просто е щяла да забременее жената и без вашите вълшебни билки.

И за яснота

След 35 години не всички яйцеклетки са годни за оплождане.
При здрава двойка могат да минат години докато се улучат подходящата яйцеклетка  и сперматозоид.
Ето защо можеш и след 40 изведнъж да забременееш, когато ей такива писачи в нета са те отписали.

# 27
  • Мнения: 107
аз имам проблеми с тръбите, запушвания и сраствания - препоръчаха ми да пия невен, пия го вече месец и половина. но и този път ще ми дойде. разбрах го тази сутрин и съм много нещастна

# 28
  • София
  • Мнения: 701
От 6 месеца бебеправене и никакъв резултат!  Cry Мисля, че един сок от моркови няма да ни навреди ако пробваме.... Успех на всички мацки! Praynig

# 29
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Бял имел!
Пие се по схема!

Как става пиенето? Пак ли е за подсилване на репродуктивната система?

Книгата я върнах на майка ми. Ще я погледна и ще пиша.Извинете ме за забавянето Embarassed

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 15:07 от Mimito

Общи условия

Активация на акаунт