Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Два пъти ходихме на море-юли в Созопол,август-в Бургас.Анелия доста вода от морето изгълта.И на ясла ходи,където имаше болни деца.И нито веднъж не се разболя,нито ние с мъжът ми и каката. ooooh!
Нас вируса все ни пропуска. Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
 newsm78 Нямам нито един познат с такива болежки, а аз познавам доста народ. Дано не чуе дяволът, че да се изпотръшкаме всички Praynig

# 17
  • Мнения: 990
Два пъти ходихме на море-юли в Созопол,август-в Бургас.Анелия доста вода от морето изгълта.И на ясла ходи,където имаше болни деца.И нито веднъж не се разболя,нито ние с мъжът ми и каката. ooooh!
Нас вируса все ни пропуска. Mr. Green
И аз като теб незнайно как се разминах при положение, че и двамата ми мъже вкъщи бяха го лепнали вируса... Беше кошмар! И според мен всичко е от мръсотия, нисък санитарен контрол на храната, която ядем, знае ли човек какво даваме на децата си и кой с какви ръце е пипал това, което уж им даваме пакетирано за по-сигурно...
Да се молим да не ни повтаря  Praynig

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И ние два пъти бяхме на море, но не боледувахме.
Преди две седмици обаче ни отровиха с пица в ресторант, та се чудих от пицата ли е, от вируса ли е. От пицата се оказа.
Надявам се да ни подмине.  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 38 523
Ха Добро утро!
 Аз като пуснах темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114316.0;topicseen на 13 юли много хора се втурнаха да ме убеждават, че епидемия нямало и това си било нормален летен вирус.
Добре че го изкарахме и сега сме живи-здрави и дано не повтори!

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Ние с мъжа ми го изкарахме на морето тоя вирус. Тогава синът ми го пропусна. Затова пък сега, навръх рождения си ден е болен #Cussing out С всичките му екстри! А и имам чувството, че на всеки втори, на когото съобщя, ми казва, че го е прекарал това лято. Джипито ми също потвърди, че и други години е имало такива ентеровируси, но толкова много случаи като тази година - не Naughty

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Аз мисля, че повечето възрастни се самолекуват и не ходят на лекар и това пречи на обявяване на точната бройка заболели Rolling Eyes.

# 22
  • Мнения: 1 533
Аз мисля, че повечето възрастни се самолекуват и не ходят на лекар и това пречи на обявяване на точната бройка заболели Rolling Eyes.

Ами то и няма как да висиш часове пред кабинета, при положение че си прегърнал тоалетната чиния в къщи Laughing...извинете ме, ако някой се храни в момента Laughing

# 23
  • Мнения: 4 806
не, не мисля, защото съм виждала репортажи по телевизията и съм чувала по националното радио.

# 24
  • Мнения: 1 134
Дъщеря ми го кара втори път, също. ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 537
Добре де,вече е може да се каже есен.Този вирус не е ли изчезнал вече? newsm78

# 26
  • Мнения: 1 666
Да, със сигурност!
Правя извода по наблюдения в нашата отчетна тема - все тоя гаден вирус изпонатръшка маса народ от близо и далеч - Добрич, Варна, София и т.н., да не изреждам. Аз самата  го изкарах - донесох си го подарък от Приморско.

не, не мисля, защото съм виждала репортажи по телевизията и съм чувала по националното радио.

Не се заяждам, но много наивно звучи. Значи щом го няма в новините - не се е случило, така ли?

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Да, със сигурност!
Правя извода по наблюдения в нашата отчетна тема - все тоя гаден вирус изпонатръшка маса народ от близо и далеч - Добрич, Варна, София и т.н., да не изреждам. Аз самата  го изкарах - донесох си го подарък от Приморско.

не, не мисля, защото съм виждала репортажи по телевизията и съм чувала по националното радио.

Не се заяждам, но много наивно звучи. Значи щом го няма в новините - не се е случило, така ли?
Неееее, Асса има предвид, че не го премълчават щом го има в репортажите Laughing

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Просто е ужасен вирусът. И като гледам познатите започва да повтаря и вторият път е още по-зле и няма край!
А стига бе, и бис ли да очакваме сега Shocked


Не е изключено. Денис тамън се възстанови и седмица по-късно отново, но много по-тежко. Така не е повръщал и като бебе. Цяла седмица го държа - разстройство и повръщане. Стана 16 килограма при ръст 115 Sick
Ужасно е, пазете се !

# 29
  • Мнения: 1 666
Да, със сигурност!
Правя извода по наблюдения в нашата отчетна тема - все тоя гаден вирус изпонатръшка маса народ от близо и далеч - Добрич, Варна, София и т.н., да не изреждам. Аз самата  го изкарах - донесох си го подарък от Приморско.

не, не мисля, защото съм виждала репортажи по телевизията и съм чувала по националното радио.

Не се заяждам, но много наивно звучи. Значи щом го няма в новините - не се е случило, така ли?
Неееее, Асса има предвид, че не го премълчават щом го има в репортажите Laughing

Ооооо, извинявам се много! Embarassed Привидяло ми се е едно още едно "не" след "защото", може би по инерция след двете в началото! Още веднъж - извинявай, Асса! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт