Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 790
И според мен има нещо като епидемия. Докато бяхме с беба в Инфекциозна, непрекъснато идваха дечица, повечето директно от морето. Непрекъснато беше препълнено отделението. Ние от друго бяхме болни, но само се молех да не вземем и този вирус да си лепнем. Температура, повръщане, разстройство - страшна работа.

# 31
  • Мнения: 1 612
Да определено се премълчава този факт според мен.
Аз го изкарах в началото на лятото. Всички от семейството пък се разболяха към края.

# 32
  • Мнения: 677
Бебето ми София беше една седмица в инфекциозна след морето..4 дни на системи..Майка и 2 дни със същите симптоми..
А в болницата беше препълнено с бебета и по-големички деца..За същото..
Е тва кво е?!

# 33
  • Мнения: 4 392
И според мен става дума за епидемия Thinking
Даже питах в една тема майките с по-големи деца, защото не мога да преценя "обективно", но за съжаление получих само един отговор.
Малката досега го е изкарала 2 пъти. Първият път разстройство и повръщане, което трая 3 дни, а наскоро само разстройство, продължило 3  Rolling Eyes седмици.

# 34
  • Мнения: 48 033
всичките ми познати-и малки и големи-са го изкарали поне по веднъж!едно съседче беше 2 пъти в инфекциозна!определено има нещо Sad

# 35
  • Мнения: 3 491
Е, да се считаме ли късметлии тогава? Бяхме в България за 2 седмици, в различни краища на страната, 3 дена на море, хранихме се там с храна по ресторантите, децата предимно сладолед, защото българската кухня не им понасяше много. Не сме карали никакъв вирус, нито някой от семействата ни е споменавал такова нещо. Може би при нас така се е случило - като отчитам факта, че за последните 5 години това ни е първият шанс за 2 седмици отпуска наведнъж, нямаше да бъде честно да се разболяваме.

# 36
  • Мнения: 6 919
Ами аз само от форума съм чувала, че има нещо като вирус. Иначе съм си на морето цяло лято и нито аз, нито приятелят ми, нито някой близък познат съм чула да е болен.

# 37
  • Мнения: 2 759
    Аз от тази тема научих. Нито нещо съм карала, нито познавам някой, който да е боледувал това лято. Хубаво е, че съм пропусната. Иначе от 2 месеца не съм гледала новини, та незнам дали са споменавали или прикривали каквото и да е..

# 38
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, но не национална. По морето е ужас, но в София не е толкова страшно. И ние си го донесохме от Созопол- и 4-мата ни тръшна тоя вирус (а аз и до Пирогов ходих в 3 посред нощ ooooh!).

# 39
  • Мнения: 4 806
елс, няма проблеми Simple Smile Действително гледах репортаж по Канал 1 със специални предупреждения за мерки за хигиена. Все пак е национална телевизия. Слушала съм и по радио Хоризонт. Отново е национална медия.
Моята дъщеря го кара в началото на лятото. Гадно си беше и слава Богу до болница тогава не се стигна.
Повечето от близките ми го изкараха.
За съжаление няма нищо по - нормално от това, което се случва.
Черноморието се презастрои, а цялата инфраструктура е правена за около 10 пъти по - малко натоварване от сегашното. Едва ли някоя пречиствателна работи, както трябва. Още миналото лято беше ясно, че това ще се случи. Ама хайде, това е една друга тема.

# 40
  • Мнения: 5 370
По логиката на Мърфи точно като се прибрахме от море и свеки замина на почивка, аз се тръшнах болна, ама болна, ви казвам. Твърдо вече съм убедена, че абсолютно правилно постъпих, като не взех Станислав на море-големи проблеми май си спестих. ooooh!
Разстройство, Т, болки ужасни в глава и стави и мускули, а апетитът ми отиде "на кино" за поне седмица, че и повече.
единствена полза-за много кратко време свалих доста килограми. Crazy Twisted Evil
За мене епидемия си имаше и още как!!!! Naughty

# 41
  • Мнения: 2 000
Определено има епидемия. Ние без да ходим на морето изкарахме тоз гаден вирус. Мъжа ми даже повтори, а брат ми и потрети. И всички познати и те го караха. Изобщо не помня друго такова лято, а скоро идва и зима и тогава не ми се мисли какво ще е.

# 42
  • София
  • Мнения: 723
И аз го изкарах юли месец  - бях ни жива, ни умряла. Ужас ! Тази нощ пак ме озари "щастието" - стискам палци да не ме повтаря. Praynig
/ Познавам доста хора, които не бяха ходили на море още и го изкараха./

# 43
  • Мнения: 1 666
елс, няма проблеми Simple Smile Действително гледах репортаж по Канал 1 със специални предупреждения за мерки за хигиена. Все пак е национална телевизия. Слушала съм и по радио Хоризонт. Отново е национална медия.

Да, но къде са компетентните органи? Вярно е, че от време на време се появява по някой репортаж тук-там, но никой официално не е обявил епидемия със съответните мерки и контрол. Ето това, например, мен страшно ме ядосва.

# 44
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Познавам доста хора, които не бяха ходили на море още и го изкараха.
Силно заразен е- за това. Но огнището му е край морето.

Общи условия

Активация на акаунт