За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 24 146
  • 753
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 417
Може би просто двете имате различни разбирания и вкусове за гофрети.
Саня Богомилова 680181, 4tinaGi4eva да те покани на гофрети, ако нейните ти харесат, тогава търси проблем.

При готовите от Лидъл един Господ знае какви набухватели и машини са ползвани, за хранителната промишленост.
Наясно съм със състава на тези от Лидл . Но не съм съгласна , че нормално гофретите трябва да са или твърди като подметка , че да са изпечени или глетяви отвътре - че да имат там по- мека и пореста структура.
Реално ,ако някой ме почерпи трябва да ми е много близък , че да споделя дали реално ми харесват или не .
Ако е мое производство - кусури си търся до откат . 
Умея да готвя що годе и доста неща ги докарвам прилично - някои повече от добре .
С гофретите  пълен провал - днес мисля да забъркам още веднъж и накрая ще метна гофретника право в контейнера .

# 376
  • Мнения: 2 641
Може проблемът да е в гофретника. Аз само веднъж съм пробвала. И търся изпитана рецепта.

# 377
  • София
  • Мнения: 3 020
Дали причината не е в гофретника?Аз ядох при приятелка разкошни гофрети и все се чудех защо моите не стават.Нейния гофретник на Тефал,а моя от Лидъл 4 в 1.Познай къде сега моят гофретник Kissing Face

# 378
  • Мнения: 3 417
Дали причината не е в гофретника?Аз ядох при приятелка разкошни гофрети и все се чудех защо моите не стават.Нейния гофретник на Тефал,а моя от Лидъл 4 в 1.Познай къде сега моят гофретник Kissing Face
Моят е от Лидл - двоен . Купих го щото уж е по - мощен и т.н.
А инак имам доста уреди от Лидл  които излязоха читави от уж добри марки като Филипс .
Но от гофретника определено не съм доволна или поне ще се радвам някой със същият да сподели рецепта.

# 379
  • Мнения: 2 774
Подсладеното кондензирано мляко от Лидл карамелено ли е?
В Била има ѝ карамелено мляко 👌. Няколко пъти купувам от там.

# 380
  • Мнения: 1 446
Може ли да се замразява сварен зрял боб?

# 381
  • Мнения: 3 417
Подсладеното кондензирано мляко от Лидл карамелено ли е?
В Била има ѝ карамелено мляко 👌. Няколко пъти купувам от там.
Може ли линк или снимка на опаковката ? И цена.
Там пък никога не съм се сещала да търся дулсе де лече или сгущенка / какво точно е

# 382
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
В една стара книга Манчев и Шишков имаше уникална рецепта за чийзкейк със сьомга. Супер лесна и МЕГА вкусна! От тогава ядем сьомгата подправена копър, пресен и още хрупкав леко.

# 383
  • Мнения: 1 210
Здравейте! Блатовете за торта Медовик как могат да се съхранят за по-дълго време? Могат ли да се замразяват?
Да си побутна въпроса... Rolling Eyes

# 384
  • Мнения: 2 774
При нас е на регала с кафетата, сухите млека и др такива. Най-най отдолу на рафта, доста е сбутано. Има 2 вида, сгущенка и другото не съм обръщала внимание какво е - дали подсладено или чисто кондензирано мляко. Цена по спомен, че последно пролетта купувах -  3,50-3-90лв . Същото съм го купувала ѝ от Метро.....

# 385
  • Мнения: 4 204
Аз си търся хубава и лесна рецепта за чийзкейк с печене?

# 386
  • Мнения: 3 417
При нас е на регала с кафетата, сухите млека и др такива. Най-най отдолу на рафта, доста е сбутано.
Скрит текст:
Има 2 вида, сгущенка и другото не съм обръщала внимание какво е - дали подсладено или чисто кондензирано мляко. Цена по спомен, че последно пролетта купувах -  3,50-3-90лв . Същото съм го купувала ѝ от Метро.....

Това при вас в София ли е ?
Цената е идеална за варено такова .

# 387
  • София
  • Мнения: 10 854
Аз си търся хубава и лесна рецепта за чийзкейк с печене?

Чийзкейк с маскарпоне, рикота и конфитюр

# 388
  • Мнения: 2 521
Може ли да се замразява сварен зрял боб?
Да. Може.

# 389
  • Sofia
  • Мнения: 21 616
Аз си търся хубава и лесна рецепта за чийзкейк с печене?
Тъкмо вчера правих Самоси с чийзкейк, които се получиха страхотни, страхотни (и сега стой та гледай, ще го пъхам къде ли не тоя чийзкейк Joy ), та ето моите чийзкейкове - https://morrennaa.blogspot.com/search/label/%D0%A7%D0%B8%D0%B9%D … D0%B5%D0%B9%D0%BA
Най-лесният е класиката - крема сирене и яйца (те са разликата с онзи без печене), естествено и захар. Като си добавиш и аромати... по интензивно и става с лимон - лимонов, с портокал - портокалов и т.н.

Последна редакция: чт, 03 дек 2020, 08:38 от Morena

Общи условия

Активация на акаунт