Раждане след дата на термина

  • 2 189
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 859
Първо раждане - 7 дена след термин .Ходех всеки ден на тонове през тази седмица.Деня ,преди да ме приемат  планово си започнаха спонтанно контракции ,и реално рано сутринта ,преди часа за постъпването ми ,си родих естествено ,без упойка ,окситоцин и т.н. за точно 33 минути след като стъпих в болницата.Частна ,без избор на екип.Безпролемна бременност .

Второ раждане -преносих 6 дена.Можеше и повече ,но ми го предизвикаха .Окситоцин ,епидурална упойка ,пак естествено ,за около два часа от приемането ми.Държавна болница ,с избор на екип .По-проблемна за съжаление ,от 7 ми месец лежах за задържане и т.н.,т.е по-често прегледи -видеозон ,тонове .

# 16
  • Мнения: 372
Родих макар и предизвикано в сряда, ако всичко е точно кога да се надявам на изписване спрямо клиничната пътека, колко е престоя?!

# 17
  • Мнения: 372
И с болничния как стои въпросът тези дни след датата на термина от коя до коя дата, кога се издава.. Важно ми е мерси

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Когато раждах аз при липса на усложнения при майката и бебето.
Изписване на 3-ти ден след раждането при естествено раждане. Моето изписване беше на 4-ти ден, защото раждането беше в 23,34 на 13.06 /едва ли не се считаше, че е започнал вече нов ден - 14.06/ за това изписването беше на 17.06.
Изписване на 5-ти ден при раждане секцио.

# 19
  • Мнения: 9 342
При преносване се обаждаш на наблюдаващия те преди раждането гинеколог, да ти напише болничен-продължение за дните на преносването. Болницата ти издава болничен от дата на постъпване до 42 ден от раждането, доколкото си спомням, нищо че си вкъщи тогава. Редактирах се, че дадох невярна информация за болничния от болницата.  Това е.

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 13:10 от Deni-meni

# 20
  • Мнения: 372
А проблем ли е, ако след всичко се обадиш на наблюдавания лекар за болничен, в смисъл след самото раждане, може ли наблюдаващия да го издаде термин 10.11.2020, постъпване 17.11.2020 в болница, раждане 18.11,късно ли е наблюдаващия да го издаде, а епикризи, на таткото за бащинството какво се носи издава?!

# 21
  • Мнения: 9 342
Обади се на доктора и се разбери с него. Би трябвало това да сте го обсъдили вече. При мен ставаше въпрос за 1 ден - неделя. Болничният с продължението ми го издадоха след като излязох от болницата след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт