Fatih Harbiye ~ Неслихан Атагюл & Кадир Доулу ~ Sefirin Kizi ~ тема 129

  • 29 369
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 289
Това с тънките коментари за Ураз е много ниска топка Angry

Едно е да се коментират героите, съвсем друго актьорите.
Малко повече класа няма да навреди....

Добре, че вече не чета на други места. Очевидно нищо не изпускам Sunglasses

# 61
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 821


Билге Heart Eyes

Добър вечер!

# 62
  • Мнения: 22 058
Отбивам се и аз набързо. Здравейте, момичета Kissing Heart

Кемо и Нихи от мен Grinning



и Емо и Нихи Sunglasses



Дзак Stuck Out Tongue Winking Eye



Логиката на Нарето било туй

https://vk.com/feed?z=video-73239167_456240721%2Ffd9250de5f27d36 … _-73239167_274570

# 63
  • Мнения: 5 300
https://youtu.be/rqGYO_tvrak
Да си припомним за времето, когато сериалът имаше някаква логика.

# 64
  • Кърджали
  • Мнения: 10 292
Аз забравих че изобщо е имал логика. Така ме разочарова този нов сезон, че нямам никакво желание да се връщам да гледам сериите от първи сезон. Дори и тези, които преди ми бяха любими.

# 65
  • Мнения: 2 289
https://youtu.be/rqGYO_tvrak
Да си припомним за времето, когато сериалът имаше някаква логика.

Уау, всичките ми любими моменти събрани в това видео Heart
Миговете, в които съм се вълнувала истински в този сериал и повече никога не можах Simple Smile
Бях забравила, колко прехласнат беше Гедиз по красивата и мистериозна дама  в самолета Heart Eyes
Красиви и много лични моменти между двамата Heart
Грехота е, че ни лишиха от тях Unamused


Ох, това не мога да го видя, че имам проблем с регистрацията Smiling Imp

И малка, и голяма все е сладурана Heart EyesHeart

# 66
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 821
Добро утро! Coffee

Хубава седмица! Grinning

Кемо и Нихи... Те също ни разказаха историята за богата мома и беден момък. Въпреки неравенството и препятствията, предателствата на роднините, тези двамата много се обичаха Heart EyesHeart EyesHeart Eyes

# 67
  • Мнения: 22 058
Дами Kissing Heart

Една красавица водя Heart Eyes

https://twitter.com/neslihanarabF/status/1328211471931731969?s=19

Рени, Кемо и Нихи без да са били гръмко обявени за легенда, станаха и остават завинаги такава.



Като гледам тези каубойски изпълнения сега тук, сълзи ми потичат хем от смях, хем от абсурдността на видяното.
Дано скоро се преборят с трудностите и враговете легендарните и да свършва тази мъка.
На самодейно ниво се движим и вече орем дъното.

За оправяне на вкуса


И чакала, за къде без него Stuck Out Tongue Winking Eye

# 68
  • Мнения: 479
Добър ден! Днес е понеделник и с нетърпение чакам да почне новата серия довечера. Искам да видя какво ще стане с тези двама красиво изглеждащи и още по-красиво влюбени един в друг герои. Какво ли са намислили хищните чакали около тях, за да им попречат?

# 69
  • Мнения: 22 058
Буркина, веднага ще ти кажа, да не си в нетърпеливо неведение до довечера. Прималели погледи, звучни целувки с приохквания, някоя и друга вплетена дума за дестана... Ей такива неща, не чакай кой знае какво.



Виж, при чакала ще има раздвижване, там чакай ново Joy



Задачка-закачка от мен Stuck Out Tongue Winking Eye Защо тази седмица няма снимка на Гедиз в промото и защо не сложиха финалната сцена на 27 епизод в тубата? Smiling Imp

# 70
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 821
Еве, страх ги тресе, заради това... Да не би чакалът и дизито да опропасти Joy На дестана се точи той, ама да не иде зян и дизито Stuck Out Tongue Winking Eye

# 71
  • Мнения: 2 289
Задачка-закачка от мен Stuck Out Tongue Winking Eye Защо тази седмица няма снимка на Гедиз в промото и защо не сложиха финалната сцена на 27 епизод в тубата? Smiling Imp

JoyJoyJoyJoyJoyJoy

Еви, а дано го мернем в епизода поне Joy Тц...тц....тц..., съсипаха го тоя сериал Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 72
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 821
Задачка-закачка от мен Stuck Out Tongue Winking Eye Защо тази седмица няма снимка на Гедиз в промото и защо не сложиха финалната сцена на 27 епизод в тубата? Smiling Imp

JoyJoyJoyJoyJoyJoy

Еви, а дано го мернем в епизода поне Joy Тц...тц....тц..., съсипаха го тоя сериал Sweat SmileSweat SmileSweat Smile
Аз с чиста съвест минавам на онлайн на Селджуците Kissing Heart

# 73
  • Мнения: 22 058
А, ще го мернем бе, то иначе на един гол дестан как ще карат Grinning

Рени, страх + петиции международни имало + чак искания за смяна на режисьора, че нали френдове били с Ураз. Смятай! Гнус направо!
Ако питат мен, Ортилерките са за спешна смяна, ама...

# 74
  • Мнения: 10 486
А, ще го мернем бе, то иначе на един гол дестан как ще карат Grinning


Joy Joy Joy

Привет, момичета Two Hearts





Heart Eyes


Общи условия

Активация на акаунт