Защитете своята кожна бариера с хидратиращите продукти CeraVe

  • 6 671
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 671
Съобразям с нуждата ми от хидратиращи и омазняващи продукти, тъй като кожата ми е суха, особено през студените сезони.

# 286
  • София
  • Мнения: 20 062
Винаги съобразявам продуктите, които купувам с типа и нуждите на кожата си. Кожата ми е изключително суха, бедна на липиди и се нуждае от много богата хидратация и подхранване, както и от целогодишна слънцезащита.

# 287
  • Мнения: 229
Аз имам изграден цялостен режим за грижа за кожата, който включва използването на подходящи за моят тип кожа продукти за почистване и хидратиране. Именно тези  добри помощници ми помагат! Също използвам меки сапуни, като например бебешки както и  хладка вода, а не силно гореща!

# 288
  • Мнения: 5 435
Кажете ни дали съобразявате продуктите, които купувате, с вашия тип кожа? Винаги съобразявам продуктите, които купувам с типа кожа. Кожата ми е смесена към мазна, но трудно попадам на крем, който да хидратира добре кожата ми. Ползвала съм всякаква козметика от евтина до скъпа, от био до обикновени кремове. От какво смятате, че кожата ви се нуждае най-много, за да бъде красива и защитена? Кожата ми се нуждае от хидратация, от лек крем, който да не оставя мазни следи, да е без аромати и парабени. /i]

# 289
  • Мнения: 2 660
Съобразявам се с продуктите, които използвам и купувам  за кожата си. Тя е суха, дехидратирана, повяхнала с малки бръчки и се нуждае от хидратация

# 290
  • Мнения: 229
Жена ми се съобразява, купува ми неща за чувтвителна кожа.

# 291
  • София/Търново
  • Мнения: 810
Съобразявам се с типа на кожата си при избор на продукти. За да бъде красива и защитена кожата се нуждае от почистване и добра хидратация.

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Винаги съобразявам продукта с моят тип кожа, дори и в това време не използвам постоянно антибактериални препарати, защото имам проблемна кожа. Иначе кожата ми се нуждае от хидратация и сън, много сън.

# 293
  • Мнения: 140
Винаги се съобразявам с типа кожа. Използвам хидратиращи и подхранващи продукти.

# 294
  • Мнения: 624
Съобразазявам се с типа на кожата ми. Най-важна е хидратацията.

# 295
  • Мнения: 5
Как да се грижим за лицето, когато носим предпазна маска?

Кожната бариера съдържа липиди, които предпазват повърхността и поддържат естествената влага в кожата. Честото носене на маска може да причини триене и раздразнение, което да доведе до загуба на серамиди и да наруши кожната бариера. Потенето, омазняването, гримът и замърсяването могат да се натрупат под тъканта на маската и да доведат до появата на обрив и акне.

Съветите на CeraVe
1. Почиствайте кожата с нежен продукт, който не съдържа сапун и парфюми, съобразен с вашия тип кожа.
2. Сутрин и вечер нанасяйте хидратиращ продукт за възстановяване на кожната бариера.
3. Избирайте продукти, съдържащи овлажнители като хиалуронова киселина и глицерин.

# 296
  • София
  • Мнения: 2 844
Кажете ни дали съобразявате продуктите, които купувате, с вашия тип кожа? От какво смятате, че кожата ви се нуждае най-много, за да бъде красива и защитена?

Разбира се, че съобразявам продуктите, които купувам с моя тип кожа. Смятам, че кожата ми се нуждае най-много от хидратация.

# 297
  • Мнения: 349
Да, съобразявам се с типа на кожата си и нейните нужди.
Най-важна за мен е хидратацията.

# 298
  • Мнения: 2 660
Разбира се , че се съобразявам със моят тип кожа . И оттам ползването на хидратиращ крем както ежедневен , така и вечерен

# 299
  • Мнения: 940
Кажете ни дали съобразявате продуктите, които купувате, с вашия тип кожа?
Разбира се, съобразявам продуктите, които купувам  с това от какво има нужда.
От какво смятате, че кожата ви се нуждае най-много, за да бъде красива и защитена?
От подхранване, хидратация.

Общи условия

Активация на акаунт