Защитете своята кожна бариера с хидратиращите продукти CeraVe

  • 6 679
  • 317
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 66
Винаги съобразявам продуктите, които използвам за моята кожа. За мен е много важна хидратацията, защото кожата ми е доста суха.

# 61
  • Мнения: 610
Като избирам крем гледам да има хидратиращо действивие.Кожата ми има нужда от подхранване, хидратация и слънцезащита.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 487
Съобразявам козметиката с типа на кожата ми. Избирам хидратиращи и подхранващи продукти с лека формула и неагресивни съставки.

# 63
  • Мнения: 720
Винаги купувам продукти като се съобразявам с типа кожа. Напоследък заради прекомерната употреба на антибактериални гелове и дезинфектанти наблягам повече на хидратация, особено на ръцете.

# 64
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Избирам само продукти според моя тип кожа, за мен най-важна е хидратацията, старая се продуктите да отговарят максимално на нуждите ми.

# 65
  • Мнения: 996
Винаги се съобразявам с нуждите на моята кожа. Сега тя  има нужда от хидратация ,но и от крем със слънцезащитен фактор за лице ,тъй като претърпях малка операция и ми е препоръчан от доктора да ползвам такъв .

# 66
  • Мнения: 154
Съобразявате продуктите, които купувате, с вашия тип кожа?
Кожата ми е суха и чувствителна, и за мен е абсолютно задължително да внимавам какво слагам на нея.
От какво смятате, че кожата ви се нуждае най-много, за да бъде красива и защитена?
Продукти, които да запазват бариерната й функция, правилно почистване, хидратация и слънцезащита.

# 67
  • Мнения: 1 711
         Винаги се съобразявам какво избирам , особено когато става въпрос за кожата на лицето.
        Кожата ми се нуждае от добра хидратация, малко повече колаген и редовно почистване сутрин и вечер .

# 68
  • Мнения: 142
Винаги съобразявам продуктите, които ползвам с типа кожа. Използвам основно хидратиращи и омазняващи продукти, тъй като кожата ми е изключително суха.

# 69
  • Мнения: 543
Винаги съобразявам продуктите за лице и тяло да бъдат подходящи за моята суха и чувствителна кожа, защото по този начин тя ще бъде максимално подхранена и защитена от влиянията на околната среда.
А за да бъде красива и защитена е необходимо да съдържа съставки, които я хидратират, подхранват и да съдържа слънцезащитен фактор.

# 70
  • Мнения: 679
Съобразявам винаги, защото съм с изключително суха кожа, която има нужда от интензивна и дълбока хидратация.

# 71
  • Мнения: 1 327
Винаги се съобразявам с особеностите на кожата си.
Най-важно за мен е хидратацията и предпазването от вредите на околната среда.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Съобразявам се изцяло с типа на кожата ми. Най-важна според мен е хидратацията и качествената козметика, подходяща за моя тип кожа.

# 73
  • Мнения: 4 868
Винаги се съобразявам с продуктите, които са ми необходими за кожата. Много е важна качествена и хидратирана козметика

# 74
  • София
  • Мнения: 9 546
Задължително съобразявам продуктите, които избирам за дъщеря ми  и мен с типа кожа, който има всяка от нас. Двете с нея имаме много сходен тип кожа и с времето стигнах до извода, че това, от което се нуждае кожата ни е да получава достатъчно влага, да не бъде подложена на досег с изкуствени материи и да не прекаляваме с излагането й на слънце или на студ/вятър. Също така влажността на въздуха ни влияе. През отоплителния сезон от сухия въздух заради парното кожата ни е раздразнена.

Общи условия

Активация на акаунт