За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 86

  • 20 979
  • 766
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 295
А какво ще кажете за малко слуз в акото? Не обръщах много внимание на писаното по този въпрос, докато не забелязах последните два пъти, че и при нас взе да има. На 4 месеца е, храни се с АМ. Реална причина няма, само много се плюнчи, ако имат връзка двете неща.
Благодаря и хубава, лека и спокойна седмица на всички! ❤ Здраве и усмивки да има! 🙂

# 331
  • Мнения: 1 038
Ето тези цветоулавящи кърпички препоръчвам с две ръце. Редовно мъжа ми пъха нещо в бялото пране и са ме спасявали.
Тези откъде ги купувате ?

# 332
  • Мнения: 776
Купувала съм го от Фантастико, но предполагам ги има и в други вериги.

# 333
  • Мнения: 1 091
Здравейте! Днес смених млякото на бебето ми 2м ,защото предишното я запече много. От сутринта е на Лактана и не е спряла да реве, гърчи се, пръцка и не е спала цял ден. Това достатъчно ли е,за да се счита,че млякото не и понася и трябва да го сменя и него?

# 334
  • Мнения: 7 898
Детето има колики. Недей сменя млякото а му дай нещо за коликите. Коликите няма да изчезнат със смяна на млякото.

# 335
  • Мнения: 5 365
Здравейте! Днес смених млякото на бебето ми 2м ,защото предишното я запече много. От сутринта е на Лактана и не е спряла да реве, гърчи се, пръцка и не е спала цял ден. Това достатъчно ли е,за да се счита,че млякото не и понася и трябва да го сменя и него?
Недейте да сменяте млякото прекалено често.
Изведнъж ли минахте на Лактана или направихте плавен преход, смесвайки го със старото АМ за няколко дена?

# 336
  • Мнения: 7 898
Няма нужда от смесване. Проблема просто не е млякото.

# 337
  • Мнения: 4 030
При минус два градуса вие излизате ли за разходки? Бебе е на година и два месеца

# 338
  • Мнения: 15 356
При минус два градуса вие излизате ли за разходки? Бебе е на година и два месеца
Ако няма силен вятър,защо не.Вчера беше един и излязохме за около два часа,като сме облечени топло е добре.Днес е кално и мокро и сме вкъщи,аз много държа на времето навън,да спи вън много калява детето.

# 339
  • Мнения: 7 898
Излизаме по всяко време. Ако е студено го бличам добре, ако вали покривам количката, вземам чадъра и сме на вън. Обикновено излизаме сутрин между 10-12 и през това време спи, независимо от това какво е времето Simple Smile. Като се приберем го проверявам дали е студен, но винаги е бил топъл.
П/с бебето е на 3.5 месеца .

# 340
  • Мнения: 5 365
Излизаме при всякакви градуси засега, стига да няма вятър или мъгла. Simple Smile
Малкият е на 5++++ и все още е в легналия кош. Даже тези дни се чудех кога да го местя в седналия.
Мъжът ми иска да изчакаме поне още един месец, заради времето. Аз сякаш съм склонна да се съглася с него.
Нашият легнал кош има опция за повдигане на гръбчето и засега така се разхождаме. Ще видим обаче кога ще му омалее и няма да имаме друга опция освен седналия кош. Майче ще се падне точно в най-студените месеци януари и февруари. Sad

# 341
  • Мнения: 755
Някой може ли да препоръча електрически аспиратор за нос с достатъчно мощност. Кумата е убедена, че единствено този за прахосмукачката върши работа, но ние сме с робот вкъщи и ми се струва прекалено да си купувам обикновена прахосмукачка само за да дърпам сополите на малката.

# 342
  • Мнения: 7 898
Излизаме при всякакви градуси засега, стига да няма вятър или мъгла. Simple Smile
Малкият е на 5++++ и все още е в легналия кош. Даже тези дни се чудех кога да го местя в седналия.
Мъжът ми иска да изчакаме поне още един месец, заради времето. Аз сякаш съм склонна да се съглася с него.
Нашият легнал кош има опция за повдигане на гръбчето и засега така се разхождаме. Ще видим обаче кога ще му омалее и няма да имаме друга опция освен седналия кош. Майче ще се падне точно в най-студените месеци януари и февруари. Sad
Аз чакам да стане на 4 месеца и го мятам в другия кош. Детето иска да гледа на около и така вижда само небето.
Няколко пъти съм питала други хора, кога са минали на лвтния кош и повечето казват на 4 месеца.
Вземи си едно чувалче за летния и нямаш грижи.

# 343
  • София
  • Мнения: 18 685
Мъгла да няма и проливен дъжд,излизаме винаги.Малката много харесва снега и сега й е радост неземна.
След 6 месец преместих в летния кош,да може да седи и да се държи поне.Въпреки,че беше едра и можеше и по-рано.

# 344
  • Пловдив
  • Мнения: 13 458
Няма ли дъжд сме навън, без значение от температурите на 2 месеца и малко е. Януари ще слагам летния кош има си зимен чувал и така.

Общи условия

Активация на акаунт