Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми.Преди,сега и в бъдеще /Тема 47/

  • 25 028
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 697
При това ниво на самоконтрол на РоБо определено е била необходима голяма доза, даже може като греяно вино да са я направили, за да постигнат тоз разкошен ефект.
Бърборанке, много хубави въпроси. Към тях може и коя е най-трудната роля, която са правили (като характер) и коя им е любимата, ако имат такава.

# 736
  • Мнения: 454
Може да му е предложила заедно да си пийнат чайче, за да си кажат кой каквото има да казва🤣Или може да му е казала, че ще го закопчае пак с белезниците ако не й каже защо се е разделил с нея...
Няма проблеми Маргарита, може да ми казваш както ти е по-лесно

# 737
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Защо ли си мисля че за белезниците ще е предварително съгласен? Само и само да се задържи още малко около нея.

# 738
  • Мнения: 697
Явно от нетърпение е започнал предварително подготовката за чая, подгрял е малко докато я чака. Ама да те посрещнат с такава усмивка на вратата не е лошо. Интересно ми е какво ще си кажат, че така ще се засмее Серкан, а и нейния поглед после е интересен.
Алекс, даже може и той да ги предложи белезниците.

# 739
  • Мнения: 454
Алекс, сигурно затова се хили така, защото ще е повече от съгласен да е закопчан.. Нали той самия каза, че вече между тях има невидими белезници😍
Май е време да се местим

# 740
  • София
  • Мнения: 5 740
Мисля, че вече спокойно можем да се преместим, да. Да оставим всичко негативно от тази седмица тук (падналия рейтинг, тази, която не споменаваме, опасенията за скорошен финал и каквото друго се сетите, което се брои за лошо). Пожелавам си много щастливи мигове с нашия сериал занапред, да го гледаме дълго и да сме доволни от сценария!!! Heart
И за финал на темата, нашите сладури:

# 741
  • София
  • Мнения: 1 243
И....да завършим нашата прекрасна стара тема с нашите прекрасни главни герои от последния епизод на сериала!





Хубава вечер!

# 742
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Белезниците между другото си мисля ще влязат в употреба поне още веднъж, въпроса е кой на кого ще ги сложи.

Бърборанка понеже е споменала колко е секси роботчето като слиза от самолета си в първи епизод, замислих се. Аз открих какъв е неустоим пък на годежа (и не само, но оттам се почна). Първо като стоеше на вратата и се приближи впоследствие, за да закопчава роклята. Това Ханде 'начи как ли са ѝ омекнали капачките, шегувам се, де, те са професионалисти... ама каква игра, мамма миа, тая рокля вместо просто да ѝ дръпне ципа той я съблече с поглед.

Още тогава въобще не съжаляваше за договора Серкан, даже по време на танца и открито си го призна. Как я придърпа към себе си, с такъв финес, набързо се абстрахираха от заобикалящата ги действителност... унесени, продължиха да танцуват и след края на песента...



И момента с колието е много хубав, Серкан Болат е магьосник.


Местим се tiptoe

# 743
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Танца и сцената с колието ми са сред любимите. Изобщо преди, по време и след годежа.

# 744
  • Мнения: 22
Здравейте, колко епизода е сериала Почукай на вратата ми ?

# 745
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Здравейте, колко епизода е сериала Почукай на вратата ми ?
Здравей! Все още още не е заснет изцяло, в сряда предстои да излъчат 19-ти епизод. Пусната е нова тема, заповядай там ако желаеш -
ПП забравила съм да дам линк: https://www.bg-mamma.com/?topic=1270975 Sunglasses

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 15:17 от Маргарита Н.

# 746
  • Мнения: 6
blue, много благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт