Къванч Татлъту - минали и бъдещи проекти, партньори - 95

  • 26 175
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 18 601
най-после!!! Heart

# 76
  • Мнения: 18 539
Привет отново! Hug
Айре Heart Eyes ами щото и двата са за Нетфликс, за това ги свързвам. Сигурно няма нищо общо, ама така ми дойде Laughing
Ммм ... и аз така си представям Арман Thinking Или така, ама с по-дълга коса.

Да се посмеете малко, ние днес с колегите се смяхме със сълзи Laughing
Скрит текст:
На едно дете от групата не са му платили таксата този месец, а срока беше до 10 -ти, та решихме отново да ги подсетим, че ни омръзна да му я плащаме ние, не им е за първи път. Детето не идва редовно, сумата не е голяма, ама все пак ... А ако има неплатени такси не ни пускат заплатите, то не е една беля. Звъним на майката, не вдига. Колежката ми ме помоли да и напиша телефона на бащата, но реши да звънне от телефона на друга колежка, та дано поне той вдигне. И аз незнайно по каква причина вместо тел. на бащата  съм написала тел. на ЛЛ на детето, който е написан под неговия Stuck Out Tongue Лекаря естествено не е вдигнал и Криси му написала съобщение. Едва след това видяхме, че това не е номера на бащата Satisfied Та се хилихме с колежката, от чийто телефон беше изпратено съобщението, ако евентуално и се обади доктора, барем да му поиска един кочан с мед. бележки, та да не се чудим как да им извиняваме отсъствията в края на месеца, защото доста родители и за това забравят. Като дойде края на месеца и ставаме телефонистки, аман. Толкова съм изморена вече, че не знам какво правя Smile Ама поне добре се посмяхме каква ли ще да е била реакцията на доктора, получавайки съобщение, че не си е платил таксата за градина Stuck Out Tongue Closed Eyes
Ехааа, топла, топла !

Айре Heart Eyes заедно сме я споделили! Супер, колко му е дълга косата! Изглежда супер! Heart

# 77
  • Мнения: 18 601
имаше полза от мрънкането ми !!! Stuck Out Tongue Winking Eye



Фенче Kissing Heart, даа, бая бая дълга косица!!! WinkHeart Eyes /Пепи позна:))/
после ще ти чета спойлера, като ми мине еуфорията:)))

# 78
  • Мнения: 3 145
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Супер сте .И той е супер.  Косата наистина е много дълга.
Ох, нямам търпение каква изненада ни се готви.



# 79
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804
Айра, pe04  май сте с нови аватарчета...ако е така...честито...
Чакането се увенча с успех...Имаме си нова снимка...

# 80
  • Мнения: 27 452
Е, издебнаха го най после.
Да не е пазарувал на черен петък Joy
На тоя ден народа лудва.

На морската снимка е чок татлатъ Stuck Out Tongue Winking Eye
Такъв Арман искам и харесвам.

Сетих се за нещо...
Един режисьор ли ще режисира проекта ,защото при Ча и Защитника се сменяха. Режисираха по три ,четири епизода и после идва друг. Атие на Берен последните сезони е с променен екип ,правил Протектора.
А,за премиера те първо да го заснемат после ще мислим другото.
Какви са тези пръстени досега не съм ги забелязала. Да не е за героят му ?

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 22:15 от femmi2

# 81
  • Мнения: 2 503
Привет, привееет! 😎

Ей, пожелах си снощи да ме зарадвате днес с добри новини и какво стана - имаме нови снимки - ЮХУУУ!!! 🤪🤪🤪

Ехе, нямам думи дружки.
Различна прическа, различен стайлинг, изненадана съм, приятно, разбира се. 😍
На папарашките снимки за първи път Къванч ми заприлича на Брад Пит.

Много се въодушевих, виждайки тези нови снимки. Нямам търпение за приключението, в което ще се впуснем заедно с Арман. 😊

Айре 😍😘,
Благодаря, джанъм, че донесе всичко новичко от днес! 🌺

Фенче 😍😘,
Почини си уикенда - имаш нужда! И аз имам, но ще пътуваме и няма да успея, ама нейсе. 🤪
Спойлерът много ме разсмя, но от друга страна ми стана адски чудно това със заплатите - не го знаех, не ви е лесно определено, но пък си струва!

Да ви е хубава нощта! 😘

# 82
  • Мнения: 18 601
Ире Kissing Heart
ти ще си пожелаваш, аз ще мрънкам Grinning
охх не се спряхте с тия пътувания Wink....приятно да ви е! Kiss

Феми, за сега реж-а е само един!
пръстените не са за роля, той си обича да се кичи с бижута Wink
Цитат
А,за премиера те първо да го заснемат после ще мислим другото.
много точно!! Blush

Пепи, мдааа!! Heart Eyes  Гости Hug
Фенче, голям майтап с тоя доктор:)))

отбелязали са торбичката

пуснах марката в Гугъл
https://www.yatasbedding.com.tr/
и в Б-я я предлагат.

забелязали са го миналия ден в Етилер, направил е впечатление с красивия си стил.

Последна редакция: пт, 20 ное 2020, 22:50 от Airra

# 83
  • Мнения: 18 539
Айре Heart Eyes е, сега вече знаем как ще изглежда Арман. Знаех си, че за роля пуска тази коса. Ама колко бързо му растеее, много е дълга вече, супер! Изглежда като голям бонбон, най- после го изловиха! А така му се зарадвах, че не мога да ви опиша ... Мрънкането даде резултат Laughing Как няма да го отбележат, изглежда страхотно!
Мани, мани, спукахме се от хилеж днес, ама добре ни дойде Laughing
Пепи Heart Eyes Ох, и аз! А като знам какво чакане ни предстои ... нищо, ще издържим.
Гости Hug да, най-сетне!
Феми, Киво обича да носи пръстени, гривни, не е за роля. За тази му роля пък съвсем не мисля, че ще носи нещо.
Ире Heart Eyes много хубава изненада, нали ? Изобщо не очаквах, направо не можах да повярвам в първия момент Stuck Out Tongue
Ами да, ако общината не си получи парите, ние го отнасяме, та се случва и налага да ги плащаме ние Worried Какво да ти кажа, не знам дали си струва вече ...  нищо не е както трябва да е. Кой ми е бил длъжен на времето да ме подсеща, че трябва да си платя таксата, че трябва да си занеса бележка ? Но, още малко ... това ме крепи Satisfied
Лекинка! Hug



Добро утро! Честит Ден на Християнското семейство! Hug На вас и семействата ви пожелавам много топлина, здраве и щастливи дни! Kiss


За хубавото ни настроение през почивните дни си имаме още три красотички Heart


Ире Heart Eyes имаш право, наистина на тези снимки прилича малко на Брад Пит Smile

Прекрасна събота! Hug
Още една , дали няма да изскочат и още ? Satisfied

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 09:54 от queen_fenka

# 84
  • Мнения: 18 601
Хубава събота!


Фенче Kissing Heart, присединявам се към пожеланията ти!
охх бая са го нащракали, не че не ги е забелязал:))





една статия>
https://www.milliyet.com.tr/cadde/galeri/kivanc-tatlitug-degisti … azgecti-6359787/4
превод с Гугъл:
Kıvanç Tatlıtuğ, който е на почивка със съпругата си Başak Dizer в Бодрум от началото на пандемичния процес, се завърна в Истанбул. Играчът, в чиято ръка имаше завивка, беше видян да влиза в търговския център.
Kivanc Tatlıtuğ, който се заби в обективите, докато влизаше в Akmerkez, спря да влиза в търговския център, когато видя репортерите.
Той се отказа, когато видя репортерите.
Опитвайки се да избяга от обективите, красивият актьор за известно време повика такси.
Татлъту, който остави въпросите без отговор, каза пред репортерите: "Върнахте се към стария си стил" Behlül ". Има ли нов проект?" не отговори на въпросите му.
Къванч Татлъту се засмя и каза: „Не днес, искам вашето разрешение“ и взе таксито.


и от рускините:
Къванч Татлъту, който почива в Бодрум със съпругата си Башак Дизер от началото на лятото, се завърна в Истанбул. Известният актьор, който беше на път за търговския център Akmerkez с пакет в ръка, промени мнението си да отиде там, когато забеляза журналистите. Стана известно, че отива в мола, за да смени постелките, които е купил за къщата. Въпрос на журналистите "Върнахте се в стила Behlul, имате ли нов проект?" оставен без отговор, смеейки се, казвайки: "Не днес, с ваше разрешение." Актьорът, който също привлече вниманието със стила си, взе такси и се прибра вкъщи.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 11:32 от Airra

# 85
  • Мнения: 18 539
Айре Heart Eyes благодаря за всичко споделено! Kiss Наснимали са го, явно не е очаквал, че ще го изловят, и с маска не може да се скрие LaughingНяма как Киво да им отговори, докато е в Нетфликс ще мълчи Laughing
Има и видео , Анна го е качила, пусни го, моля те и тук, да му чуем гласеца, че аз не зная как Thinking

# 86
  • Мнения: 18 601
Фенче Kissing Heart, за сега в ТТ
може би ще излезе с по-добро к-во
https://twitter.com/KivoGreekFan/status/1330124090137583619
като му чуем гласеца и щастието е пълно!!! Stuck Out Tongue Winking Eye чок мутлу!!! Heart

# 87
  • Мнения: 18 539
Айре Heart Eyes благодаря! Kiss
Страхотно е да му чуем гласеца, дааа! Heart
Тук ги мерна папараците Laughing Ама няма измъкване

Не е могъл да си напазарува човека от тях Laughing
Сетих се за Джесур с това кожухче, много му ходят Heart

# 88
  • Мнения: 18 601
хич не ми се вярва да се е отказал от пазаруването си заради папараците Expressionless

цялото видео...... с не особено добро к-во



Фенче Kissing Heart
лека вечер.

# 89
  • Мнения: 3 145
Късен привет момичета 🤗🤗🤗
Няма измъкване.😁 Снощи точно си помислих , че толкова малко снимки са направили , а днес вече имаме и видео, ура.
В ИГ качиха и много снимки от днешната преса , хич не му е лесно. Нито шапката, нито маската могат да го скрият.
Айра, видях и някаква снимка от тази международната платформа за филми Idm / дано се сетиш за какво говоря, защото съм сигурна, че не я изписвам правилно/ и там се споменаваше за новия сериал.
Фени, не ви е лесно, но е хубаво да погледнем на някои ситуации с усмивка 😍
Аз от понеделник излизам отпуск. Пак ни връщат присъствено с по един випуск, но аз водя всички и на практика    трябва да съм постоянно на работа, а имаме още колеги с ковид. Слава богу ми разрешиха да си взема част от отпуската и оставам вкъщи. 
Честит празник, да ви пожелая на края.
От днес

Лека 🤗🤗🤗

Общи условия

Активация на акаунт