ОСМИ клас 2020/2021 - Бейлис, вино, ром, текила – и в осми клас ни дават сила!

  • 24 034
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 464

Аз дори не съм разбрала че са две избите.От втората евтината явно взимам.Доня,сега ще прегледам твоя линк Wink

# 16
  • софия
  • Мнения: 25 560
Да бе, те пишат неграмотни заповеди, които могат да се тълкуват по много начини, после възрастните не четели с разбиране.

# 17
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 340
Благодаря за линковете за избите. Само не разбрах от кое да купувам - скъпото или евтиното? Имат ли разлика по вкус?

Мисля да поръчам няколко бутилки за подарък на приятелки за Коледа.

И аз съм фен на смокините, но досега съм се глезила само със смокинови парфюми, в парфюмната тема ме зарибиха.

# 18
  • Мнения: 6 933
Тълкуването си е същото. Просто никой 5ти клас не отговаря на "И"-то според данните на рзи.

Сменете заглавието на вина и изби.

# 19
  • Мнения: 2 214
Сменете заглавието на вина и изби.
Изключително подходящо предложение! Simple Smile
Пък дано ни тръгне на вино! Wine Glass

Ако на някого му се слуша Вълчев на живо: https://www.facebook.com/multivisia/videos/3444327122328676

# 20
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 340
Забравих да питам, какво представлява снежното вино?

# 21
  • софия
  • Мнения: 25 560
Цитат
То се прави по уникална технология и вкусът му е зашеметяващ – сладък, балансиран, екзотичен. С настъпването на зимния сезон температурите падат и в зърната на гроздето се образуват ледени кристали. Те го обезводняват и оставят в него единствено концентрирани захари и киселини.
Обаче цената е Rolling Eyes https://queenswinehouse.com/shop/snow-white/
Цитат
Гроздето се събира през ранната зима до падането на първия сняг. Студът „изтегля” влагата от гроздето и концентрира допълнително плодова фруктоза /достигаща до 28-29%/. Уникалността на Снежно-то е в съчетанието: естествено сладко и едновременно сухо /без синтетични подсладители/ вино.
http://kralskata-izba.com/%D1%81%D0%BD%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%BE_% … BD%D0%BE-923.html
Падам от сайта на Кралската изба - цветове, шрифтове, правопис Astonished

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Цитат
То се прави по уникална технология и вкусът му е зашеметяващ – сладък, балансиран, екзотичен. С настъпването на зимния сезон температурите падат и в зърната на гроздето се образуват ледени кристали. Те го обезводняват и оставят в него единствено концентрирани захари и киселини.
Обаче цената е Rolling Eyes https://queenswinehouse.com/shop/snow-white/
Това го имам! Уникално е!!!
Ще вляза по някое време и ще ви сложа всички вина които имам и съм дегустирала. От смокиновото, вземете от другата изба, само 15 лв е, лятото много върви. От тази изба вино Миси е мисля с мед, имаше едно лежало в опушени дъбови  бъчви и е невероятно за барбекю, нищо че е бяло. Те дори не са бели, а златни на цвят. Брендита също са хубави. Нямат лошо вино и бренди.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 202
Тълкуването си е същото. Просто никой 5ти клас не отговаря на "И"-то според данните на рзи.

Сменете заглавието на вина и изби.

Еееее, ама ние веднага вадим готово заглавие от епопеята в стихове! Grinning
По Дидева, примерно това (или си изберете нещо друго от страница 6):

Бейлис, вино, ром, текила –
туй е форумската сила.


Можем леко да го коригираме и така:

Бейлис, вино, ром, текила –
в осми клас ни дават сила!


ПП: Чакам с нетърпение някой да ме скастри и да спра да съм на всяка манджа мерудия щом дойде време за стихове. Joy

# 24
  • софия
  • Мнения: 25 560
Бейлис, вино, ром, текила –
туй е форумската сила.


Можем леко да го коригираме и така:

Бейлис, вино, ром, текила –
И в осми клас ни дават сила!

Няма друг набор, който да ни бие Laughing

Ред, ти си бардът на темата.

Пуснала съм си Devotiоnal  и ми е ведро и настръхнало. Писна ми от корони, болници, ДО.

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Пък как сме се събрали един дол майки 🤣 То нали старите хора казват - които си приличат се привличат.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 569
А мисля, че към момента даже и седмокласната не се изписва толкова бързо, колкото нашата тема...

# 27
  • Мнения: 6 933
Ама какъв ОСМИ клас? Изписани са 2 страници и има само едно мнение, което касае 8ми клас.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 058
Значи, за софийските мами - има един чичо от Лозен, прави прекрасно малиново вино Simple Smile Миналата година струваше 5 лв. литъра. Но можеш май само по 5 л да се вземе, нямаше по-малко разфасовки. Купувахме фирмено - демек пращахме шофьора и той купуваше, ние после си разпределяхме.
За да съм по темата - чудя се какво да правя с профила в Уча.се. Изтича му декември, и сега се чудя дали да го продължавам или не. Май ще му трябва догодина, за разказвателните. Вие какво мислите?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт