👶🏻💙Януарски мами 👶🏻❤️тема 4

  • 28 390
  • 766
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 270
Алесандра,честит да е Давид, да е жив и здрав,скоро да почне да диша сам и да наддава Blue Heart важното е,че има няма след няколко седмици ще си го вземете и ще го гушкате. Да,сега трябва да цедиш с ръка/помпа, за да има кърма. Ти в коя болница беше? Ще дадат ли в неонатологията изцедената кърма?

# 691
  • Мнения: 146
Честито Алесандра!Бъдете здрави и бързо възстановяване желая!🙏🏻Разревах се като прочетох защото преди 7 г се появи и моя  си. Давид и ми стана мило,върнаха ми се всички спомени🥰

# 692
  • Мнения: 647
Честита рожба, нека е здрав, и бързо да си го приберете вкъщи. А на теб бързо възстановяване. 😊

# 693
  • Мнения: 815
Алесандра, честито бебче Давид! Нека е здрав, силен и да расте обичан! Бързо възстановяване на теб и нека всичко бъде наред 🤗❤🎉

# 694
  • София
  • Мнения: 29
Честито и от мен Simple Smile) Бързо възстановяване иии колкото се може по-скоро да си гушкаш мъника Wink

# 695
  • Мнения: 58
Честит син! Бързо да наддава и скоро да сте си заедно вкъщи! 💕

# 696
  • Мнения: 232
Алесандра, честито, най-хубавата новина!Нека всичко да е наред, Давид да расте , ти да се възстановиш и много скоро да се гледате вкъщи ! Споделяй как сте като имаш възможност ❤👼🏻

# 697
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 727
Честит, здрав и силен юнак да стане Давид! Направо се разплаках щом прочетох! Само здраве и късмет ви желая!!! Бързо възстановяване и на двама ви!

# 698
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Алесандрааа, честит ти Давид! Името е прекрасно! Направи си най-прекрасния коледен подарък.
Ох просълзих се... Важното е, че всичко мина  добре. Дано скоро да се гушкате и да сте си заедно вкъщи. Бързо възстановяване, всички тук сме с теб.
Пожелавам на всички ни много късмет до края! И като стане време, да напълним темата с много сладки и здрави бебенца!

# 699
  • Мнения: 5 067
Хайде честито за първото бебе в темата. Да е жив и здрав и всичко да му е по вода Flowers Four Leaf Clover

# 700
  • Мнения: 146
Честита радост, Алесандра ❤️ Желая ти бързо да се възстановявате и двамата и бъдете много здрави и щастливи!

Аз освен да мина към момичетата от февруарската тема 😂 с моя термин в края на месеца.. До тогава всички ще сте родили и забравили .. Гледам и във фейсбук групата от снощи и сутринта две двойки близначета са се родили 😍

# 701
  • Мнения: 1 456
Честит син, Алесандра! Да бъде здрав, щастлив и да е гордостта на мама и тати! Избрали сте много хубаво име!
Бързо възстановяване и скоро да се гушкате заедно!

# 702
  • Мнения: 5
Честито! Да ви е живо и здраво. Бързо възтановяване.

# 703
  • Мнения: 529
Честит Давид и от мен Алесандра! Да ви е жив и здрав и само поводи за радост да има!

# 704
  • София
  • Мнения: 105
Честит да е Давид! Да е жив и здрав, бързо да наддава и скоро да се гушкате. Бързо възстановяване.

Общи условия

Активация на акаунт