Какво ще купя отново (3)

  • 80 243
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 282
Понеже идва черен петък, реших да кажа за обувките... "Ara" и "Ecco" - плащаш веднъж и ги носиш докато ти омръзнат Simple Smile За съвсем зимни - North face.

Selsun шампоана наистина е много добър, благодаря за препоръките! Мисля да го редувам с моя си, а ММ май изцяло ще мине на Selsun.
Откъде са тези обувки, онлайн магазин ли?А пастите Перун и на мен са ми любими.

# 31
  • София
  • Мнения: 8 519
Ara има сравнително малко модели по магазините с немски обувки - Salamander, (вкл. аутлета зад Метро на Цариградско), в Kompass магазините, в Humanic май съм виждала. За София само знам... Онлайн има на доста места.
Ecco имат магазини на Графа и в Парадайс мол; има ги в Salamnder и поне преди време в Punto. Имат си и собствен онлайн магазин, пускат сериозни намаления.

# 32
  • Мнения: 7 846
Ecco нямат скъсване, да. Нося едни боти към 5-6 зими вече, купих ги съвсем нови с етикет от магазин втора употреба за около 30-40 лева, иначе са дооста повече. И не пропускат вода!

# 33
  • София
  • Мнения: 8 519
Имам едни кецове, вече са на 5-6 години и единствено бялата подметка вече не е толкова бяла; и знам, че мога да се постарая да оправя, но честно казано, то омръзва толкова години все с едни и същи да ходиш. А са толкова удобни, че докато са живи не ти се слагат други Grinning Soft 7 серия са, морално остарели, но не се предават. По принцип са скъпи, да (и има защо). Но откак има онлайн магазин, съм виждала много пъти намалени кецове и боти на по 120-150 лв, а за тези пари хората купуват и боклуци... Затова реших да кажа, дано е полезно на някого.

# 34
  • Мнения: 3 417
И аз обичам тези пасти . Но често ги няма и само с карамелен крем , които не ми харесват и все ровя за тях .
Също обожавам ето тези бисквити
Аз да похваля турски прах Персил профешенъл 10 кг /66 пранета . На 40 градуса изпра петно от компот от малини .

# 35
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Тези не съм ги опитвала, но медния кейк на Ови и Сари много ми харесва.

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Ооооо, тези пастички са ми любими.

# 37
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Почти избягвам купени сладки неща, но в мноооого редки случаи- може.
Днес си купих вафла Черноморец - вишна (с палмова мазнина е). Обаче ми хареса на вкус, не е парфюмирана като повечето вафли с изкуствени аромати, а има по-естестен вкус (за тези, които обичат с плодов вкус неща). Корни банан за сравнение ми мирише на парфюмерия.

# 38
  • София
  • Мнения: 673
взех си онзи салам от Лидъл, Фует....На мен лично не ми хареса, ама изобщо...Сега се чудя какво да го правя:(

# 39
  • Мнения: 9 468
взех си онзи салам от Лидъл, Фует....На мен лично не ми хареса, ама изобщо...Сега се чудя какво да го правя:(

В манджа го сложи или запържи с яйца и праз. На мен ми хареса, по-суров е, а аз много обичам.

# 40
  • София
  • Мнения: 8 519
Не съм го пробвала салама, но ако искаш да го замаскираш в готвене, пробвай една пица. Или  в гювечета, някоя манджа с доматен сос. Абе, изобщо нещо, в което има още много продукти, та да не е само неговият вкус. В краен случай го хвърли на котки/кучета край вас...

# 41
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Аз го ползвам най-вече за спагети.

# 42
  • София
  • Мнения: 673
Явно ще се наложи да му намеря някакво приложение. Но определено няма да повторя:)

# 43
  • Мнения: 10 251
Влизам да похваля "Зелена пиперица" на Дерони. Много приятна на вкус, ако се вярва на състава също е добре. Пише, че съдържа гриловани белени зелени чушки, гриловани белени патладжани, пресен чесън, слънчогледово масло, захар, естествени подправки и сол.           

# 44
  • Мнения: 4 144
Влизам да похваля "Зелена пиперица" на Дерони. Много приятна на вкус, ако се вярва на състава също е добре. Пише, че съдържа гриловани белени зелени чушки, гриловани белени патладжани, пресен чесън, слънчогледово масло, захар, естествени подправки и сол.           
То състава може да е супер, ама като знам кой ги бере, бели и нарежда в буркани...

Общи условия

Активация на акаунт