Какво ще купя отново (3)

  • 80 540
  • 747
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 10 377
Арабика ли е?

# 466
  • Мнения: 99

Това, което ползвам - N3 е 100% арабика

# 467
  • Мнения: 405
От къде си го поръчвате това кафе?

# 468
  • Мнения: 99
От къде си го поръчвате това кафе?

Аз си го поръчвам онлайн от тук:
https://office-friends.com/vietnamsko-kafe-trung-nguyen.html

# 469
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Явно по соца са продавали боклучаво виетнамско кафе. В началото на 90те баща ми имаше някакви командировки във Виетнам и още спомням възторга на възрастните от донесеното от там кафе. Беше донесъл и от цедките, с които се прави.
Колеги са носили виетнамско кафе, пак купено от там - беше много хубаво и силно. Даже техния вариант на 3в1 беше хубав и нищо общо с нашия.

# 470
  • Мнения: 99
Напълно съм съгласна с Вас! Първото нещо, което ме грабна при отварянето на пакета беше именно ароматът - не съм срещала аналог сред познатите ни кафета. Вкусът е различен - много мек и приятен. Имам чувството и че ободряващият ефект е по-траен. И филтърче си взех за напълно автентично приготвяне, но когато бързам си го правя с кафеварка кубинка Simple Smile. На сайта има и 3в1 и подозирам, че и то ще е по-добро от масовката.

Явно по соца са продавали боклучаво виетнамско кафе. В началото на 90те баща ми имаше някакви командировки във Виетнам и още спомням възторга на възрастните от донесеното от там кафе. Беше донесъл и от цедките, с които се прави.
Колеги са носили виетнамско кафе, пак купено от там - беше много хубаво и силно. Даже техния вариант на 3в1 беше хубав и нищо общо с нашия.

# 471
  • Мнения: 857
От къде си го поръчвате това кафе?

Аз си го поръчвам онлайн от тук:
https://office-friends.com/vietnamsko-kafe-trung-nguyen.html
Подходящо ли е кафемашина?

# 472
  • Мнения: 99
Според мен не, защото не е отбелязано на етикета

# 473
  • Мнения: 1 746
Според мен не, защото не е отбелязано на етикета
Видях, че предлагат и кафе на зърна.

# 474
  • Мнения: 729
Това 3 в 1 е жестоко,но приятели виетнамци ми го водиха от Унгария на доста по-сносна цена.

# 475
  • Мнения: 3 417
Засега любимо ми е лидълското  2 в 1 / никаква друга подобна напитка не мога да пия , но тази има чудесен вкус на кафе с мляко.
Дано не вземе да зачезне или да го променят .
Опитвала съм да го заменя с хубаво разтворимо кафе и сметана и нещо не ми се получава.
 

# 476
  • Мнения: 10 377
Преди много обичах 3 в 1, последните, които купих преди година-две, лепнеше по небцето, отвратителен вкус, явно с лоша сметана. Спрях да купувам, правя си еспресо

# 477
  • Мнения: 3 417
Състава на 3 в 1 явно е много променен . Имаше период много харесвах на Нес кафе - после го развалиха и минах на Якобс . Сега и то е гадно и прекалено сладко / мразя глюкозофруктозен сироп дето го слагат де бива и де не и разни палмови масла и рапично /

# 478
  • Мнения: 99
Това 3 в 1 е жестоко,но приятели виетнамци ми го водиха от Унгария на доста по-сносна цена.

... на мен ми изглежда нормална цената - сякаш не е по-скъпо от другите

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 22:07 от mammma

# 479
  • Мнения: 3 417
Това 3 в 1 е жестоко,но приятели виетнамци ми го водиха от Унгария на доста по-сносна цена.

... на мен ми изглежда нормална цената - сякаш не е по-скъпо от другите
Като се включи цена да доставка и скача .
Но моите 19 ст за 2 в 1 си ми е идеално и на фона на вкуса на всичко останало.
 Интересен ми е състава на това 3 в 1 . Дали е със захар или с глюкозофруктозен сироп / как го мразя само

Общи условия

Активация на акаунт