Какво ще купя отново (3)

  • 80 559
  • 747
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 634
От първия момент на излизането на пазара на марката "Медковец", станах нейн верен потребител. Яйца, кашкавал, масло - за мен са продуктите, които няма да заменя. Пробвайте кръглия кашкавал като начало, или яйцата.

# 511
  • Мнения: 9 531
От първия момент на излизането на пазара на марката "Медковец", станах нейн верен потребител. Яйца, кашкавал, масло - за мен са продуктите, които няма да заменя. Пробвайте кръглия кашкавал като начало, или яйцата.
От какви кокошки са яйцата?

А, намерих, клетъчни.

# 512
  • София
  • Мнения: 634
клетъчно отглеждане, кафяви яйца

# 513
  • Мнения: 4 239
Много ми допадна кашкавалът " ФФ вкус"на Фантастико. Купих отново Simple Smile

# 514
  • Мнения: 1 069

Взимам втора опаковка и вкусът е много приятен - оставя един мек послеслов на небцето. Често е на промоция в Билла и Кауфланд.
Иначе съм фен на силното еспресо.

# 515
  • sofia
  • Мнения: 417

Взимам втора опаковка и вкусът е много приятен - оставя един мек послеслов на небцето. Често е на промоция в Билла и Кауфланд.
Иначе съм фен на силното еспресо.
О да! С две ръце съм за това кафе! Любимо ми е ! Simple Smile

# 516
  • Мнения: 1 201

Взимам втора опаковка и вкусът е много приятен - оставя един мек послеслов на небцето. Често е на промоция в Билла и Кауфланд.
Иначе съм фен на силното еспресо.
О да! С две ръце съм за това кафе! Любимо ми е ! Simple Smile
Подкрепям за кафето. Напоследък купуваме само него.

# 517
  • Мнения: 3 589
Бихте ли го сравнили с другите Costa видове?

# 518
  • Мнения: 10 379
Няколко пъти купувах Коста, но ми е много ситно смляно, едвам минава през машината, страх ме е да не ми бастиса цедката. Накрая започнах да го смесвам с други по-едросмляни кафета. Бежовото арабика ли е?

# 519
  • Мнения: 2 089
Често го заглеждам ,но все не смея точно защото повечето пъти като сменя кафето се запушва цедката ,а сега още повече искам да го пробваме щом го хвалите

# 520
  • София
  • Мнения: 8 566
И ние сме на това кафе от месеци вече, не ми запушва цедката, въпреки, че стои мазничко и имах същите притеснения. Цена-качество според мен е чудесно съотношението. Само дето го спряха в Ebag, та сега се налага да запасявам опаковки като ходим на пазар във физически магазин.

# 521
  • Мнения: 4 175
На това сирене Салакис защо не му слагат някакви етикети, че води до пристрастяване?
Казаха ми, че е хубаво и си взех малката опаковка, ама не очаквах, че е чак толкова вкусно.
С чери домати е просто... супер.

# 522
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Сиренето Хохланд /не знам дали така се чете/, което даже в момента е на промоция в Кауфланд. Много хубаво, не е солено, нито кисело.

# 523
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Скрит текст:
Скрит текст:
Искам да споделя с вас положителните си отзиви за магазин Краси Ла. От вчера съм с нови пердета от тях и просто не мога да се нарадвам. Продавачката, в магазина в жк. Тракия беше много любезна, момчетата, които вчера ми монтираха корниза работиха бързо и чисто. Пердето е уникално Simple Smile по - нататък и за другите стаи ще поръчам от Краси Ла.
Мога ли да те помоля, да споделиш мнението си и в пловдивската тема?
Бихме го оценили много и там. Благодаря.

Откъде купувате този кашкавал ?
В сайта им има секция "партньори" и можете са проверите за вашия град
За Пловдив ще кажа, че дистрибутор е една от големите фирми, Радиана ООД, които зареждат с микробуси и камиончета доста магазини, включително и в селата, в родопската яка. Та аз Жълтуша си купувам, когато отидем на вилата, зареждат близките ми магазини там, защото в Кършияка не съм открила все още магазин, в който да предлагат техния асортимент. А Кауфланд не винаги има. Преди няколко месеца, зареждахме провизии на близко семейство, и двамата бяха болни, а след това с 😷 под карантина още 14 дни.
[/spoiler]Та като бяха рекли Жълтуша, та Жълтуша, точно тогава нямаше, поне в К.

Преди сигурно 4-5 години, бях взела един вакумиран кашкавал на "парченца, като кубчета" на Жълтуша от Лекси.
Ама изобщо не ми хареса.
Сега редовно пазарувам в новата месарница на Шеф месар и гледам, че предлагат доста продукти на Жълтуша, ама досега все съм ги заобикаляла, заради лошия спомен. Май ще се престраша пак да опитам, след отзивите тук. Wink

# 524
  • Мнения: 10 379
Не са лоши Жълтушите, само не си купувай кашкавал на плитка. Един път взех, като мислех, че като е скъп, ще е по-хубав. На вкус не беше лош, но за няколко дни в хладилника изсъхна на фитили. Лошо го обясних - плитката е направена от три сравнително тънки фитила, които много бързо засъхнаха и стана неядим.

Общи условия

Активация на акаунт