Какво ще купя отново (3)

  • 80 251
  • 747
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 143
И аз похвалвам сирене Жълтуша. Взех 2 пакета от К.

# 526
  • Мнения: 9 468
Какво ще кажете за мандра Борино? Днес взех едно биосирене тяхно, но не сме го пробвали още.

# 527
  • Мнения: 1 784
В Борино са няколко мандри и не всичките са хубави.
Едната се казваше Био нещо си(има ги в метро и Фф) и не струва.

Този го хвалеха ЕТ УЛАН- ДЖЕМАЛ УЛАНОВ, с.Борино

# 528
  • Мнения: 9 050

Преди сигурно 4-5 години, бях взела един вакумиран кашкавал на "парченца, като кубчета" на Жълтуша от Лекси.
Ама изобщо не ми хареса.
Сега редовно пазарувам в новата месарница на Шеф месар и гледам, че предлагат доста продукти на Жълтуша, ама досега все съм ги заобикаляла, заради лошия спомен. Май ще се престраша пак да опитам, след отзивите тук. Wink
В Шеф Месар има и по-добри кашкавали от тези на Жълтуша. Не знам защо продължават да продават Жълтуша. Вероятно заради редовните доставки. С малките ферми е по-сложно и несигурно. Но определено Жълтуша не са кой знае какво.

# 529
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Всяка вечер, докато си почиствам грима, се сещам за тази тема и днес вече реших да споделя. Ако се повтарям, моля за извинение.
Много ми харесва като цена - качество това почистващо мляко с масло от кайсиеви ядки:
Скрит текст:
                  

# 530
  • Мнения: 346

Този сок от лидл опитахме днес и ни хареса има и с нар утре ще купя и от него Simple Smile)

# 531
  • Мнения: 1 411
Розовата измиваща пяна на Балеа. Също измиващ гел с вит. Ц и капсулките с вит. Ц, също на Балеа.
От капсулите останах изключително доволна.

# 532
  • Мнения: 13 490
капсулките с вит. Ц, също на Балеа.
От капсулите останах изключително доволна.
Имаш ли снимка, за да се ориентирам в магазина по-лесно?

# 533
  • Мнения: 1 411
капсулките с вит. Ц, също на Балеа.
От капсулите останах изключително доволна.
Имаш ли снимка, за да се ориентирам в магазина по-лесно?

Ето тези са.

# 534
  • Мнения: 18 686
До скоро ги намирахме в едно левче. Много трудно се откриват.
Преди няколко месеца бях заредила кашон от един сайт, стигнаха за 3-4 месеца, но съм изтрила историята и не се сещам кой беше сайта. Щом се сетя, ще пиша Simple Smile

На Дермомед ги има продуктите - душ гел, течен сапун, мисля, че даже и интимен гел съм виждала, в магазини Рекорд, също и там, където продават паралелен внос от Италия.

На Кауфланд купувам от тяхната марка бебешки дрехи от био памук, особено бодита и панталонки си подновявам от всеки размер, като видя, защото са евтини, хубава материя и добра кройка - бодита не са къси и широки като други евтинджоси, и имат набор на извивкатата на крака, което ги прави удобни. Днес пак минах, купих 2 панталончета и рокля на редовна цена, 2 разопаковани и вързани заедно клинчета, които излязоха 5 лева общо и 2 разопаковани бодита, които по някаква причина ми излязоха 33 стотинки. Не знаех, че чак такива намаления правят.

Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 20:39 от кукумицинка

# 535
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Баунти черен шоколад. Мммммм.... По принцип баунти не харесвам, ама това...
Кауфланд имат аутлети на дрехи, разпродават от стари брошури много често. Така купувам на децата маратонки по 5-10лв., Пижами за 5-6 и др.

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Перу, кой е тоя шоколад?

# 537
  • Мнения: 4 144
До скоро ги намирахме в едно левче. Много трудно се откриват.
Преди няколко месеца бях заредила кашон от един сайт, стигнаха за 3-4 месеца, но съм изтрила историята и не се сещам кой беше сайта. Щом се сетя, ще пиша Simple Smile

На Дермомед ги има продуктите - душ гел, течен сапун, мисля, че даже и интимен гел съм виждала, в магазини Рекорд, също и там, където продават паралелен внос от Италия.

На Кауфланд купувам от тяхната марка бебешки дрехи от био памук, особено бодита и панталонки си подновявам от всеки размер, като видя, защото са евтини, хубава материя и добра кройка - бодита не са къси и широки като други евтинджоси, и имат набор на извивкатата на крака, което ги прави удобни. Днес пак минах, купих 2 панталончета и рокля на редовна цена, 2 разопаковани и вързани заедно клинчета, които излязоха 5 лева общо и 2 разопаковани бодита, които по някаква причина ми излязоха 33 стотинки. Не знаех, че чак такива намаления правят.

И там ли се казват Дермомед?

# 538
  • В градината...
  • Мнения: 15 928
Перу, кой е тоя шоколад?
Не шоколад, а десертчето, но с черен шоколад.
Скрит текст:

# 539
  • Мнения: 18 686
И там ли се казват Дермомед?

Да, има ги в сайта на Рекорд, имаха магазини в Студентски град и Гео Милев, ама не знам защо за абсолютно всичките им продукти в сайта, не само на Дермомед, пише, че няма наличност, може би продават само във физически магазини:
http://magazinirecord.com/category/250/sapuni-shampoani-dushgelove.html

В аптеки Ремедиум също съм виждала някои продукти, в Чист дом също и като цяло във всеки магазин с паралелен внос на перилни препарати и пр., където предлагат италиански внос. Примерно, ако има прах за пране Даш, сигурно има и  нещо на Дермомед.

Общи условия

Активация на акаунт