КАУФЛАНД - тема 46

  • 62 649
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 54 425
Някъде има ли Ариел за бяло, но прах?
На мен ми писна да обикалям и взех за цветно.
Много се дразня като липсват тези прахове. И с Персил е същото.
Но пък най-после купих моп пеперуда. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 27 534
Куку, ние взехме кафяви табуретки- повече ни харесаха като цвят, от какито имаше повече бройки. Но на нас старите ни табуретки бяха кафяви и тези от Кауфланд ни се връзват идеално с дивана. Какито ми беше някак странно като цвят... Вилиците, лъжиците и ножовете са супер, трябва да си взема още.
И мен ме интересува как е кексовата форма, тази за мъфини, а също и кръглата и правоъгълната?
Дева, покрай теб разбрах, че все няма бял прах на промоция... Grinning Защо не зареждат за бяло тези хора- поне да не пишат в брошурата, че ще има... Thinking

# 677
  • Русе
  • Мнения: 7 057
И аз се дразня на това, че прахове почти не останаха по магазините, еле пък на промоция, еле пък за бяло пране.
Пък тези 50% за някои стоки са си направо парлама. Ето на какво попаднах. Този от първата снимка вече си го купих и е 1:1 с кауфландския. Открийте разликите Grinning
Скрит текст:

# 678
  • Мнения: 5 096
Вики и аз това отдавна съм го забелязала, уж промоционалните им цени са като в другите магазини редовни цени. Говоря за нещата от 50% брошура.

# 679
  • Мнения: 2 787
Вики, благодаря, би ли споделила откъде го взе, не виждам магазина? Благодаря!

# 680
  • Мнения: 3 961
Как да открием разликите като няма размери?

# 681
  • Мнения: 68 648
Моделът е един. Личи по името - Аксу.
Предполагам са еднакви и размерите.

Ето същите размери като кауфландския. Цената е наполовина
http://www.inhousebg.com/product-24121

# 682
  • Варна
  • Мнения: 2 033
...
И мен ме интересува как е кексовата форма, тази за мъфини, а също и кръглата и правоъгълната?
...

Правоъгълната тава от 14,99 лв. и тази за мъфини от 5,99 лв. ги имах. И двете не стават. От тази за мъфини се налагаше всеки път да вадя мъфините едва ли не с дървена лъжица, хем преди използване всеки път я омазнявах. Правоъгълната беше по същия начин. Simple Smile Харесвам силиконовите форми, там нямам проблем да си извадя  мъфините в перфектна форма. Simple Smile

# 683
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Как да открием разликите като няма размери?
Няма размери, но е същия. Както писах - купих си го днес, като преди това сравних с кауфландския.

Elizabet 2013, от Русе го взех.
Скрит текст:
Хипермаркети EDEA. Има ги само в Русе, Разград и Шумен.

# 684
  • Мнения: 25 741
При нас имаше доста аптечки
Голяма съм блейка, забравих за аптечката.
Имаше ли налични, аз не видях, а уж обикалях...
Зехтин, пушена гауда и вино взех. Sweat Smile
От кое вино си взе?
На куантум совиньон блан.

# 685
  • Мнения: 54 425
Аптечки имаше много при нас.

# 686
  • Мнения: 25 741
Ще мина пак тази седмица. Дано не забравя за аптечка.
Благодаря ви, много.

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
И мен ме интересува как е кексовата форма, тази за мъфини, а също и кръглата и правоъгълната?
Правоъгълната тава от 14,99 лв. и тази за мъфини от 5,99 лв. ги имах. И двете не стават. От тази за мъфини се налагаше всеки път да вадя мъфините едва ли не с дървена лъжица, хем преди използване всеки път я омазнявах. Правоъгълната беше по същия начин. Simple Smile Харесвам силиконовите форми, там нямам проблем да си извадя  мъфините в перфектна форма. Simple Smile
Имам подобна форма и ми е като нова. Всеки път при печене слагам хартиени кошнички в гнездата Wink.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 2 033
И мен ме интересува как е кексовата форма, тази за мъфини, а също и кръглата и правоъгълната?
Правоъгълната тава от 14,99 лв. и тази за мъфини от 5,99 лв. ги имах. И двете не стават. От тази за мъфини се налагаше всеки път да вадя мъфините едва ли не с дървена лъжица, хем преди използване всеки път я омазнявах. Правоъгълната беше по същия начин. Simple Smile Харесвам силиконовите форми, там нямам проблем да си извадя  мъфините в перфектна форма. Simple Smile
Имам подобна форма и ми е като нова. Всеки път при печене слагам хартиени кошнички в гнездата Wink.

Моята направо я смених със силиконова форма. Незалепващо покритие и беше мъка да вадя мъфините. Но то при мен и след първото измиване се отлюспи малко от покритието, хем мих само с гъба. Просто не съм доволна от тези 2 тави. Иначе тигани на Брио имам за палачинки и универсален, от тях съм доволна, с тавите не ми се получи особено тази за мъфините. Simple Smile

# 689
  • Мнения: 27 534
Тези "грапавите" тигани на Брио хубави ли са за палачинки? Имам техен "грапав" уок, от друга серия, незалепващ е наистина, но не знам дали е ок за палачинки и дали ще се отделят и обръщат лесно- нали са по-тънки... Thinking
Леми хвалеше някаква правоъгълна тава на Брио, но коя беше...

Общи условия

Активация на акаунт