💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 12 /15.11. - 22.11.2020/

  • 66 470
  • 2 203
  •   2
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 10 542
Гласувах за Милен и Боби.

# 61
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Благодаря за темата.

Анита трябваше да я потърся в гугъл да се сетя коя е. Съвсем бях забравил, че е участвала миналата година. Искренно се надявам Добрин да не е изхарчил парите от наградата за глупости. Дори и едно жилище да си е купил с тях, пак е нещо. То е ясно, че няма да спаси света от пластмасата със 180 000 лв.

От време на време гледам лайфове в ИГ на участници.
Днес си пуснах Христа (явно всяка неделя в 16:00 има, ако някой иска да я пита нещо). Договорите им изтичали в края на декември месец. След това можело да напише книга за кандидат риалити звезди да знаят какво да очакват от подобни формати.

Нека напише, но силно се съмнявам, че може да мълчи само до декември и че ще може да каже нещо съществено и срещу продукцията. Иначе не виждам смисъл от клаузите в тези договори.

Христа много обича да се изхвърля, да не кажа: да лъже. Като го направи, ще ѝ се извиня в темата.

Престанах да я следя, защото ми изкарваше акъла с всичките си снимки.

# 62
  • София
  • Мнения: 27 157
Благодаря за темата, Смайли! Благодарности и на Бен Гън за статистиката!

Гласувах за Милен и Чудомир. Ако имах трети глас щях да го дам за Боби, но към него съм една идея по-резервиран заради някои негови изцепки. Преди няколко седмици бих дал глас за Любо и Милен, но ето колко бързо се променят нагласите. Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 1 891
За Христа не знам,но Алекс ще я изпревари.
Очаквам обрати тази седмица ,че да го огледаме малко и рибарите.
Гласувам за Милен и Тодор.Все пак той успя да се пласира при жътварите и да разбие тройната коалиция,което си беше трудна работа.Но основно съм за Милен.
Благодаря за темата на Смайли!Благодаря и на Бен Гън за статистиката!
Корицата е малко вън от развоя на играта тази седмица,но не е лоша.

# 64
  • Мнения: 1 796
Благодаря за темата!

Гадно ми стана за Влади - много нечестно спечели Тодор - рови от другата страна на дънера, грешно нареди пъзела, реално играта за предимство я игра той, а не Вайс .............

Не съм сигурна, че Влади е искал да излиза наистина. Да, беше се обезсърчил, но му се играеше. Пострада доста, чувстваше се гузен и за това си беше решил - да се пробва - ако победи - хем е сигурно, че го бива, хем ще има имунитет -да се възстанови и да е отново в кондиция, но не стана. Иначе не мисля, че умишлено не сечеше - просто е по-слаб от Тодор в това, отделно е и по-зле на пъзели от него. Въпреки всичко, ако му бяха казали НЕ е подреден на Тодор - можеше и да има шанс - понякога нещо дребно те кара да се чудиш или да развалиш много повече ...............Това си е за съд направо. Сигурно имат някаква клауза, че ако на момента не се възрази - после нямат право да възразяват.

За първи път да нямам фаворит. Преди ми беше жал за рибарите, сега вече за жетварите - ще ми се да обърнат вече играта малко. Тодор и Вайс не искам да са първи. Николай, Лазаринов, Катя и Йоанна също - другите вече са ми равностойни. В самото начало бях много възмутена от Джери - струваше ми се почти малоумна - не знам защо - сигурно заради начина на говорене, но сега видях, че не е лошо момиче, може би понякога постъпва наивно и глупаво, но ми харесва - има хъс и добро сърце. Отделно си е силна физически и не се отказва. Не е комплексен играч обаче. Ваня е много по-комплексна. Йоанна също. Катя и Любо са много хитри и комбинативни, естествено Катя го превъзхожда много и е по-почтена. Милен, Боби, Чудо са пък много силни и издръжливи. Всеки си има качества, но нито един не може да ме грабне истински - надявам се до края да си променя мнението.

# 65
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 183
Благодаря за темата! 🦋🎀

Фаворитът ми е Милен, защото притежава много качества и е комплексен играч. Стискам му палци за финал!
Дадох глас и за Ники, тъй като не мога да не си изкривя душата, че този човек искрено ме забавлява с колоритните си изрази и фрази. В игрите винаги е бил много ентусиазиран и раздаващ се, само че в последно време филиите с майонеза го разглезиха малко. 😄 Стискам палци и за него, макар че едва ли има много шанс да се добере до финала предвид факта, че племето му е съставено повече от ловци. За съжаление е обречен и един Лазаринов, който в моите очи не е изпъкнал по никакъв начин, ще остане по-дълго.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 551
Добрин си взе парите миналата година в края на януари ако не се лъжа. И още си ги пази. Поне така твърдеше до скоро.
А явно е истина щом с Анита разтуриха катуна бързо бързо.
Толкова ли е била сериозна връзката му с Анита? Едва преди два дни разбрах за отношенията му с бивши участнички, може би защото за тези конкретни участници изобщо не се говори в медиите, нито са се "закачили" за участници от втория сезон (като Веселин, Юлиян и Амелия-Мира). И близначките не знаех къде работят, а явно са го споменавали.

# 67
  • Мнения: 507
Благодаря за темата. Гласувах за Милен. Не можах да избера втори мъж за фаворит. Всъщност, по-скоро бих гласувала за  две жени.

# 68
  • Мнения: 5 080
Мерси за новата тема, Смайлис Flowers Rose Милен и Чудомир са моите фаворити за момента.
и моите + Боби. Чудомир изненада с развитието на образа си.

# 69
  • Мнения: 1 469
Дойдох, пуснах, отивам Simple Smile

# 70
  • USA
  • Мнения: 7 289
Момент,момент.
Добрин е бил гадже с Анита?(трябваше да я гугълна,въобще не я помня),а сега живее с Радостина в София?
С Анита са станали гаджета във формата или от преди това?

В анкетата гласувах за Лазаринов.От жал.

# 71
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 075
И мен това ме шокира направо. Едно, че разликата им е голяма в годините, доколкото изобщо помня на Анита годините, второ, че изобщо не ми се връзват. Абе тоя Добрин не си го представям с ни една участничка, ама това е друга тема.

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 3 770
Благодаря за темата Смайлис! 🌷
💐🌻
И аз гласувах за Милен и Чудомир. Последният може да не е от началото на формата, но лично за мен в последните седмица - две бележи възход. Някак си разцъфна този човек, харесва ми спокойствието, което притежава и смятам, че е добър човек. 😀

# 73
  • Мнения: 538
Гласувах за Милен и Борислав, Чудомир последните епизоди "избухва", но му липсва плуването, а ми се иска по- коплексни играчи да са на финал. То няма много такива при мъжете и след Милен и Боби слагам Любо и Николай.

# 74
  • София
  • Мнения: 12 632
И мен това ме шокира направо. Едно, че разликата им е голяма в годините, доколкото изобщо помня на Анита годините, второ, че изобщо не ми се връзват. Абе тоя Добрин не си го представям с ни една участничка, ама това е друга тема.

На Добрин точно някоя с такава разлика му трябва, че ако той трябва да води връзката, ще е страшно. Иначе ми е интересно дали тези връзки с Анита и Радостина имат нещо общо с наградата, или пък извън формата е по-приятен за живеене. Ако е първото, доста тъжно.

Общи условия

Активация на акаунт