💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 12 /15.11. - 22.11.2020/

  • 66 491
  • 2 203
  •   1
Отговори
# 2 070
  • Мнения: 116
Много исках Катя да си ходи вече, но Ники за пореден път показа, че е пълен инфантил и се разписа супер срамно като единствения отказал се от игра в историята на шоуто. Изобщо не съм съгласен , че играта е била нагласена за Катя. Ако беше окей психически и достатъчно порастнал ментално Ники тази игра я печелеше без никакъв проблем. Пъзелът беше най-лесния възможен до сега, всяко дете може да го нареди

Ники не заслужаваше финал

# 2 071
  • Мнения: 1 694
О, не, току що гледах снощния епизод 😂🤣
1. Ако още веднъж чуя, че сестрите ги бутали към финала, ще ми е за пръв път хахаха...от това, което видях, единственият, когото бутат към финала, е Тодор. Правилата се преглъщат само заради него, дават му се по 3 предупреждения (играта с държането на кошницата с тежести), допуска се да подсказва, шмекерува и прочие. Всички други отнасят наказания.
2. Защо все се повтаря как това била нагласена игра против Ники- ами то НЯМА на света вид игра дето да е за него! Панчев как развива гайките миналата година. Да му било съобразено с ръста... ми и с мозъчния капацитет не искат ли да му съобрази всичко - да има на половина да развива? А да има половин пъзел? Не, не- за Катя с пъзел, за Ники- без, видиш ли, да е съобразено! Или този куб с тежките части- на Чудо да е такъв, на Йо- макет 15х15 см, а?
3. Голяма работа кой ще ходи на финал- победителят е само един!
4. Катя ме кефи все повече- една от малкото хладнокръвни в предаването. Много й сече пипето във всеки един аспект от игрите, стратегически, хитроумно- винаги усеща правилната тактика на препятствията
5. Психичният баланс на Ники, Ботев куцат много повече отколкото на Катя. Тя е просто крайно обективна, а те са си куку

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 16:09 от Milk-choc

# 2 072
  • София
  • Мнения: 20 082
Снощният епизод беше тотална смешка, ей това наричам игри на волята аз. Единственото хубаво нещо беше, че Николай не се изложи изобщо. Joy

# 2 073
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Ако ще е жена само да не е ДжеритУ беееее

# 2 074
  • София
  • Мнения: 7 886
По добре Джеритуууу отколкото Лазаринов.

# 2 075
  • Мнения: 6 249
Аз пък така и не разбрах кога и как точно Тодор е побутван. На играта с Влади му дадоха да подсказва на Вайс просто защото тогава трябваше Влади да отпадне и това беше ясно на всички. Сигурна съм, че ако е срещу някоя от сестрите, веднага ще изгърми.
Единствените побутвани са сестрите, особено Катя. Добре поне че не са зле в игрите. Но ако изправят която и да е от сестрите срещу Ваня, Ваня ще победи без проблем просто защото е по-добра и от двете.

# 2 076
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
По добре Джеритуууу отколкото Лазаринов.
А него не го боря хич.

# 2 077
  • Мнения: 4 936
Майонезко се мислеше за голяма работа когато в началото при рибарите всички бяха 'гола вода'.
След като дойдоха ловците му спихна самочувствието,
а след резиденцията и 100 кг майонеза в последните игри хич го нямаше.

Той разбра, че няма шанс срещу другите мъже и се отказа още преди да е започнал дуела и дори преди предимството.

Пълна липса на психика и на мъжкарство показа..тотал щета с голямо самочувствие, че той правел сезона  сао показа, че  изобщо не знае къде се намира.
Много глупаво момче.

# 2 078
# 2 079
  • София
  • Мнения: 5 547
Едва ли Николай има капацитет да надиграе системата!

# 2 080
  • София
  • Мнения: 1 727
Сега гледам на повторение снощния епизод: Николай се ядоса и то с право, след като Димо даде възможност за подсказване - беше ясно, че той няма да може да подскаже на Чудомир, а Катя - която през цялото време даваше вид, че може да го нареди - ще бъде сриозна помощ за Йоана. Абсолютно нечестно и тенденциозно подпиране на Катя.
Подпиран е Тодор. Да не повтарям вече изложени аргументи за това кок той ЕДИНСТВЕН  си позволи да играе играта вместо друг участник. Изцяло да изиграе партията му  от-до, не да подскаже. Невиждан абсурд в каквато й да е игра

Това, че Тодор е подпиран, не променя очеизвадното подпиране на Катя снощи.

# 2 081
  • sofia
  • Мнения: 417
Ники дали е глупав,дали е луд или е просто малък Simple Smileне променя факта ,че се забавлявах с него...ще ми липсва:)

# 2 082
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Единственото,което знаем е ,че епизодите ще са 66,нямам идея докъде сме на този етап.Това е инфо от уикипедия,ако може да се вярва на това инфо.

Снощи излъчиха 56 епизод.

# 2 083
  • Мнения: 2 182
Айде да си го кажем честно.. Катя не е силна и не я бива на нищо друго освен на пъзел (тя и там не е кой знае какъв спец, май само на думи). Слаб играч е, който щеше да си е отишъл досега, ако не бяха драмите със сестра ѝ и подпирането от продукцията. До този етап се е изправяла индивидуално срещу Алекс (без коментар, но той не беше за това предаване) и Николай вчера, който отказа да играе.
Например на вчерашната игра щеше да бъде издухана от Ваня и Джери. Последните 2 изобщо пък не ги харесвам, но физически са по-добре подготвени.

# 2 084
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 432
Вярно, че Катерина в един момент стана с друга премяна. Нито нея, нито Николай мога да ги разбера да излизат на битка голи.
Катето кога е била облечена...другите с горнища край огъня вечер, за сън опаковани в спалните чували, Милен и с ръкавици.....а тя е винаги полугола. Дори и на съветите, аааа, на последния беше с 3/4 чорапи....
А казваха, че нощите били студени.
Тази импровизе премяна дали е имала честта да види вода и сапун поне.....

Общи условия

Активация на акаунт