🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 99 877
  • 3 272
  •   1
Отговори
# 3 015
  • SF
  • Мнения: 21 209
Между другото, Стоян не е победил някаква настъпана жаба, за да продължават да го подценяват. Кустев си беше фитнесарче с кросчета, кофички, набирания. Сега Митко си се състезаваше мъжката - беше бърз, ряза, кова, сече. Показаха игри под 5 минути. Тоест, Стоян си се доказва като боец. Натупа и Калоян на кореша, а същия ден научи, че има такава битка. И Калоян не я беше чувал, но Стоян показа, че за няколко тренировки, я е схванал по-добре.

# 3 016
  • Мнения: 4 355
Има хора ,който след драми в живота си стават хрисими,благи и добри ,но има и такива като Надя,който стават лоши и зли.
От това ,че Даяна иска мъжът до нея да танцува добре просто умирам от смях,но тя е малка и не знае нищо за живота...може би й е простено
Аз имам не малко приятелки 30 плюс ,без деца и мъже и Ванчето ми е ясна ,опитва се ,търси,но не си вижда минусите и няма и да ги види...
Малка... на 27? Хмм...
Аха... някакво много странно поколение сме (аз съм връстничка на Дана, Даяна и Жанета). Но някои са достатъчно зрели за годините си, някои изживяваме "тийн години, но си изкарваш сам парите". Даяна е точно във втората категория.
Та Даяна е "малка", но не на години, а на знания, акъл и опитност. Изключително незряла е, а обвиняваха другите й две наборки в това. Димитър Калайджиев от Фермата 5 е точно колкото Даяна, разликата им е с дни. Да забелязвате нещо общо в поведението? За мен са коренно различни и като мислене, и като житейска ситуация.

# 3 017
  • Мнения: 120
И аз не разбирам, от къде на къде ще държат сметка на Стоян, кой ще избира за дуелист. Две седмици е ратай, пращат го на арената и пак недоволни.
Напълно съм съгласна! Ако изобщо е трябвало да оправдава избора си, много просто - нередно е (според него) да е 2 поредни седмици ратай и първи дуелист, нередно (според тях) той избира по-възрастния играч. Тяхното нападение формално е според правилата, обаче те играят мръсно, но видиш ли, той трябвало да не пристъпва някои морални според групата правила и да посяга на иконата им. Ама откъде акъл у Стоянчо да се защити, вместо това почна да се оплита.

# 3 018
  • Мнения: 2 866
Не избраха Митко за фермер, защото не им се работеше. Хареса им на ниски ставки и да ядат я Милена, я Стоян. Като изгонят тях, Данчо ще подкарат, то се почна вече. Даяна се преориентира към мнозинството, но след Милена няма как и нея да не подкарат. Между другото, подозирам, че до края във Фермата ще се кажат доста по-лоши неща за Данчо и Даяна, отколкото тук.

# 3 019
  • Мнения: 146
Аз до вчера не знаех за кого съм – за Чичо Митко или за Стоян. Но, давам си сметка за това, че продукцията има страхотни психолози. Онова със пликовете и четенето на кой к`во бил казал за Стоян му донесе минимум две ползи. Първо - за да го изберат да участва, надали им е станал интересен само с това, че свири на гайда. Имало е нещо друго, ама то дълго време не се виждаше, защото Стоян някак си се беше капсулирал. И именно тези откровения го изкараха от черупката. И той ни показа истинския си характер – хубав, лош, това не е моя работа, `щото не живея около/с него. Но от пликовете насам,  той е вече той. Второ – какво би станало, ако чуеше всичко, което се говори ЗАД гърба му, когато излезе. Гадно би било, подло, гнусно. Без вариант за реакция! Като го чуе докато е ВЪВ ферма, би могъл, ако иска, да реагира. И той го направи, потърси реванш – Кустев, Калоян. И за битката – ами края на играта е, търси начин да продължи, нормално избира Чичо Митко. Те са си направо равностойни, по мое мнение, де. Уточнение – харесвам Чичо Митко. Но съкафезниците му правят лоша услуга, като го обявяват за икона. Ами това е игра и всички са равностойни! Това, че е готин не е причина да не ходи на дуел – дай на право да ходи на финал? Нееее, той не би искал така.
Ами – дуела свърши и Стоян спечели. Линч? Разкостване? Или трябваше да подари играта, за да – какво, че не се сещам? Ами разбира се, че ще потърси начин да спечели – с избора на втори дуелист, с игра. Боляло го крака – не го боляло. Ами – не знам. Може да симулира от страх, може и наистина да го боли от нещо, което ЯМР да не го хваща. Няма значение, не виждам нещо, дето да му попречи. Ама всички са изкукали толкова време изолирани. И във всяка група с повече от двама души трябва да има „черва уФТСа“. Това е нормално.
Та да питам, ако към днешна дата със зрителски вот трябва да се определят двама финалисти сред мъжете, кои според вас, биха били те?
Е, за да няма дискриминация, за кого мислите, че зрителите биха гласували – две жени, като финалистки?
Не за кого вие бихте гласували, а как мислите, че зрителите биха гласували?

# 3 020
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Бих гласувала единствено за премахнат глупавото правила за равен брой мъже и жени на финал. Втора година от жените ни една не заслужава такъв, като тази е много по-трагично, миналия поне имах жена фаворит. А тази и от мъжете, единствения за когото повечето биха гласували е компромис в един или друг аспект

# 3 021
  • Мнения: 269
Не съм гледала епизода, ма Даяна пак си е разигравала коня май? На мен като жена ми става неудобно да я гледам.
Дуела беше днес, Даяна няма в какво да я обвините в епизода, камо ли коне да разиграва

Все забравям да питам какво стана с пеенето  на химна и знамето всяка сутрин?

Клъц, клъц
В смисъл, че от продукцията го орязват, а продължават вътре да го правят? Или в смисъл, че участниците са го кръцнали? Защото след излизането на Поли, не виждам кой би се наел да пее
.
Всички пеят заедно, не е нужно да са певци за да го правят. Радвам се,  че седмичните Фермери продължават традицията. Simple Smile

# 3 022
  • при късмета
  • Мнения: 24 008
Благодаря за разяснението, беше ми интересно. Ясно е, че за да пееш химна не е нужно да си професионален певец. Хубаво, че са го запазили

# 3 023
  • Варна
  • Мнения: 17 959
Не избраха Митко за фермер, защото не им се работеше. Хареса им на ниски ставки и да ядат я Милена, я Стоян. Като изгонят тях, Данчо ще подкарат, то се почна вече. Даяна се преориентира към мнозинството, но след Милена няма как и нея да не подкарат. Между другото, подозирам, че до края във Фермата ще се кажат доста по-лоши неща за Данчо и Даяна, отколкото тук.
Toва пък откъде? Мария заяви висока ставка и изглежда се справиха отлично.
След Милена и Стоян, вече ще е всеки срещу всеки, доста напредна времето.

# 3 024
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Бих гласувала единствено за премахнат глупавото правила за равен брой мъже и жени на финал. Втора година от жените ни една не заслужава такъв, като тази е много по-трагично, миналия поне имах жена фаворит. А тази и от мъжете, единствения за когото повечето биха гласували е компромис в един или друг аспект
Съгласна съм. Разбирам, че искат равноправие, ама то трябва и да е заслужено. Тази година ни една от жените не заслужава финал за мен.

# 3 025
  • Мнения: 12 010
А да си представим Митко, да предложи за фермер Милена...
Знам, че не е, видно от промото, но... Smiling Imp би станало една идея по  - интересно.

# 3 026
  • Мнения: 2 866
За страхотните психолози на продукцията малко ще възразя. Прекалява се с манипулациите на играта чрез външната им намеса, а също се злоупотребява жестоко с някои от участниците. Не е редно да избират неподходящи играчи, да им отделят ужасно много време спрямо другите, а после да ги правят на маймуни и да настроят жестоко публиката срещу тях. За нагласения финал миналата година да не почвам. Подценява се аудиторията и се пробутват фалшив морал, ценности и мото на сезона, докато продават тениски и алманах, а всъщност подменят формата и търсят низките страсти.

Мария не са я избирали за фермер в конкуренция с Митко, а със Стоян. Когато Митко беше предложен за фермер, не го избраха, защото при него повече щяха да работят.

# 3 027
  • Варна
  • Мнения: 17 959
Мария не са я избирали за фермер в конкуренция с Митко, а със Стоян. Когато Митко беше предложен за фермер, не го избраха, защото при него повече щяха да работят.
По какво съдиш, че са щели да работят повече?

# 3 028
  • Мнения: 2 866
Мария не са я избирали за фермер в конкуренция с Митко, а със Стоян. Когато Митко беше предложен за фермер, не го избраха, защото при него повече щяха да работят.
По какво съдиш, че са щели да работят повече?

По това, което гледах и чух от Митко като заявка и от реакциите на хората там. Алтернативата беше по-леко натоварване и повече време за разговори.

# 3 029
  • Варна
  • Мнения: 17 959
А може би не са искали Митко за началник /мрънкало голямо е/.
При Мария нямаха против да работят.

Освен това ми се струва, че самата продукция спуска на фермерите някакви задачи зад кадър.
Седмицата на Калоян започнаха с "откровенията", а седмицата на Мария с разменянето на ролите.

Общи условия

Активация на акаунт