🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 99 614
  • 3 272
  •   1
Отговори

Анкета

Вашата финална четворка.Трябва да изберете 4 опции.

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 22 ное 2020, 18:47
* Може да изберете максимум 4 опции.

# 60
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Бел, така е, но има и още една подробност - мъжете сякаш са доста по-благосклонни към красивите, млади и
миловидни жени. Simple Smile
Жените, разбира се, не. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 514
Бел, така е, но има и още една подробност - мъжете сякаш са доста по-благосклонни към красивите млади жени. Simple Smile
Жените, разбира се, не. Simple Smile
Е тя и Поли беше красива и млада (поне според мен) ама не й помогна особено. Да, Даяна наистина влезе в някакви дребни конфронтации, но сякаш никой не смееше  да й се противопостави открито. Всички осъзнават защо, но не искат да си го признаят. Данчо е силен играч и спечели уважението на другите, т.е. Никой не иска конфликт с него заради Даяна. Извод: Даяна остава незасегната и под протекцията на Данчо. Освен това забелязвам, че е доста хлъзгава и вече прилага и други стратегии да се задържи.

# 62
  • Мнения: 15 960
Бел, така е, но има и още една подробност - мъжете сякаш са доста по-благосклонни към красивите, млади и
миловидни жени. Simple Smile
Жените, разбира се, не. Simple Smile
Уха, ако Дая не беше с Данчо, ме е страх да си представя как Надка щеше да я е нарочила още на втората седмица. Отдавна да я е отстреляла.

# 63
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Не мисля, Даяна не е Милена. Пък и не мисля, че Надя е основен виновник да се настроят другите срещу Милена.
А за Поли всички вътре (и ние) видяха, че основно се гримира, е, има и нужда, де, да не продължавам...., че ще ме набедите за зла жена. Stuck Out Tongue Winking Eye Trollface Не работи, гримира се, пък има и наглостта да пита какво толкова работят ратаите. И мисля, че май Тонка успя да настрои Пешко и Кало срещу Поли.
Дая може да работи все с Данчо, но колко жени могат да вършат някаква строителна работа Сами? Повечето Помагат на мъжете.

# 64
  • Мнения: 336
Това, че не си бил ратай, не ти гарантира, че няма да си и дуелист. Винаги може да те дръпне някой, затова изобщо не е критерии. Калоян го изплеска като такъв, поради липса на други аргументи, за твърдението му, че Стоян бил на гости. И логиката му е тъпа, като него самия

Повечето от участниците се излагат като ги изберат за ратаи. Ето за това всички трябва да минат от там! Мога са дам безброй много примери за хора, които са изглеждали много добри, земни и работливи, но изберат ли го за ратаи - БУММ! Цялата тази представа се разбива.

От този сезон това бяха Ваня, Поли, Дана, от части Мария...

# 65
  • Мнения: 269
Това, че не си бил ратай, не ти гарантира, че няма да си и дуелист. Винаги може да те дръпне някой, затова изобщо не е критерии. Калоян го изплеска като такъв, поради липса на други аргументи, за твърдението му, че Стоян бил на гости. И логиката му е тъпа, като него самия

Повечето от участниците се излагат като ги изберат за ратаи. Ето за това всички трябва да минат от там! Мога са дам безброй много примери за хора, които са изглеждали много добри, земни и работливи, но изберат ли го за ратаи - БУММ! Цялата тази представа се разбива.

От този сезон това бяха Ваня, Поли, Дана, от части Мария...


И как точно съм се изложил като ратай?? Защото си бачках нон стоп и не съм мрънкала по време на самото ратайство, а именно продукцията излъчи, че казвам за правилата, че са за да се спазват и се трудя(техни думи) в едно от видеата.

При положение, че не са излъчили друго от ратайството, как така си правите такива съчинения ми е странно?

Не се заяждам, а коментирам Simple Smile от чисто любопитство.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 17 836
Хаха, браво Дана!
И аз се дразня, когато някой почне да обобщава наедро.

# 67
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
То тази година щото всички много бачкате, та за това. Не си само ти, споко. 😁
Да правят Данчо и Надя ратаи викам аз.

# 68
  • Мнения: 4 996
То тази година щото всички много бачкате, та за това. Не си само ти, споко. 😁
Да правят Данчо и Надя ратаи викам аз.
Дадох ти 2 лайка.

# 69
  • Мнения: 514
Не мисля, Даяна не е Милена. Пък и не мисля, че Надя е основен виновник да се настроят другите срещу Милена.
А за Поли всички вътре (и ние) видяха, че основно се гримира, е, има и нужда, де, да не продължавам...., че ще ме набедите за зла жена. Stuck Out Tongue Winking Eye Trollface Не работи, гримира се, пък има и наглостта да пита какво толкова работят ратаите. И мисля, че май Тонка успя да настрои Пешко и Кало срещу Поли.
Дая може да работи все с Данчо, но колко жени могат да вършат някаква строителна работа Сами? Повечето Помагат на мъжете.
Абе така е и Милена и Поли допринесоха донякъде за всеобщия хейт, ама си го имаше и фактора, че нямаха подкрепата на някой “алфа” мъж. Антония да не би да се показа в много по-различна светлина от Поли? Даже Надя коментира, че Антония се е гримирала повече и не й е пукало като я помолят да свърши нещо, докато Поли си е била изпълнителна просто се събуди, когато играта за нея беше приключила вече. Но Антония си беше част от групичката на “сезонът е наш” и никой не я закачаше, докато Поли я разпънаха на кръст за това гримиране. Да се подценява факторът на мъжката подкрепа и протекция (особено за Даяна) за мен е наивно.

# 70
  • Мнения: 15 960
То тази година щото всички много бачкате, та за това. Не си само ти, споко. 😁
Да правят Данчо и Надя ратаи викам аз.
Даяна ще трябва да се разчекне- хем да дебне Даню да не направи някой масаж на Нада, хем да загражда Петър...

# 71
  • Мнения: 269
То тази година щото всички много бачкате, та за това. Не си само ти, споко. 😁
Да правят Данчо и Надя ратаи викам аз.

Само едно ще ви кажа, че повече нямам право да задълбавам.

Във Фермата не се спира работа от сутрин до вечер, а на обяд имаш 30 мин почивка.
Това какво се случва и на какво се набляга и излъчва е друга работа.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Във Фермата не се спира работа от сутрин до вечер, а на обяд имаш 30 мин почивка.
Без да се заяждам, в епизода със скандала между Милена и Калоян двамата се обесняваха как тя е спала един час през деня, предния ден повече, той колко бил спал - така че не ми се вярва да е само с тази почивка.

# 73
  • Мнения: 336
Това, че не си бил ратай, не ти гарантира, че няма да си и дуелист. Винаги може да те дръпне някой, затова изобщо не е критерии. Калоян го изплеска като такъв, поради липса на други аргументи, за твърдението му, че Стоян бил на гости. И логиката му е тъпа, като него самия

Повечето от участниците се излагат като ги изберат за ратаи. Ето за това всички трябва да минат от там! Мога са дам безброй много примери за хора, които са изглеждали много добри, земни и работливи, но изберат ли го за ратаи - БУММ! Цялата тази представа се разбива.

От този сезон това бяха Ваня, Поли, Дана, от части Мария...


И как точно съм се изложил като ратай?? Защото си бачках нон стоп и не съм мрънкала по време на самото ратайство, а именно продукцията излъчи, че казвам за правилата, че са за да се спазват и се трудя(техни думи) в едно от видеата.

При положение, че не са излъчили друго от ратайството, как така си правите такива съчинения ми е странно?

Не се заяждам, а коментирам Simple Smile от чисто любопитство.

Не говоря единствено за това как сте се справяли като ратаи. Спомням си, че когато Милена беше фермер, ти си мислеше, че ще избере теб за жена ратай и се тръшкаше; не го искаше. Може и паметта да ме лъже.

# 74
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 046
И аз няма да навлизам в спорове, ама нито животни имате да обгрижвате, млякото ви го носят готово, ядене имате на корем, инструменти и помагачи..

Общи условия

Активация на акаунт