🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 99 810
  • 3 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 255
Тези, които гледат промотата забелязаха ли кой е женския ратай... То избива очите...

# 241
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Беше ме смях как Милена надъхва Стоян, разискват стратегии и т.н. Той ще мачка всички наред, всички мъже се страхуват от него, а всички жени се страхуват от Милена. Мисля си, че тя е най-кекава от жените и всички ще я опукат. Падна закономерно на дуела, а се върна на косъм.

Калоян влезе рязко в разговора на Петър и Ваня, но мисля, че им спести доста неудобство. На Петър му бе тъпо да се обяснява, Ваня постоянно подпитваше и искаше отговори, които той просто не искаше да дава. Калоян сложи точка на този разговор и нещата се изясниха.

Не й мина номера на Надя пред Мария, чак се обиди

Боби и Дая бяха забавни. Усмивката на последната се посмръзваше от време на време. Друго си е да се гледаш отстрани. Надявам се и други да се сблъскат челно с това и да получат някакво просветление на държанието си.

# 242
  • Мнения: 3 056
Надя кой ще имитира?

# 243
  • Мнения: 2 864
Надя кой ще имитира?
[/quote

Дано на Милена се падне тази радост.

# 244
  • Мнения: 22 861
Тези, които гледат промотата забелязаха ли кой е женския ратай... То избива очите...
Кой?🙄 Сложи го в спойлер ако е тайна Simple Smile))

# 245
  • Мнения: 3 056
Надя кой ще имитира?
[/quote

Дано на Милена се падне тази радост.

Явно ще са по двойки - мъж и жена , като беше днес с Боби и Дая

# 246
  • София
  • Мнения: 4 429



Фермата - Сезон 6, Епизод 62 (16.11.2020)

# 247
  • Мнения: 2 864
Надя кой ще имитира?
[/quote

Дано на Милена се падне тази радост.

Явно ще са по двойки - мъж и жена , като беше днес с Боби и Дая

Значи с Данчо. Стори ми се, че Надя него имитира.

# 248
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 196
Гледах отново промото и ми се стори, че женски ратай е:

Скрит текст:
Дая.
Милена е с носия, така че Даяна ще ратайства. Надка пак си остана само със заканите. 😂🐍

Последна редакция: пн, 16 ное 2020, 23:46 от voxxymoxxy

# 249
  • Мнения: 3 056
Надя кой ще имитира?
[/quote

Дано на Милена се падне тази радост.

Явно ще са по двойки - мъж и жена , като беше днес с Боби и Дая

Значи с Данчо. Стори ми се, че Надя него имитира.

Явно така ще е. Ще ми е интересно как ще изимитира Данчо Надя и дали ще отвори очите на останалите как се държи Надя с останалите и дали всичко ,както мисли Данчо е игра от страна на Надя.

# 250
  • Мнения: 2 864
Гледах отново промото и ми се стори, че женски ратай е:

Скрит текст:
Дая.
Макар че единственото доказателство е електриково зелената тениска, която се вижда под суичъра й. Като че ли имам лек спомен, че тя има такава лично нейна. От друга страна тя няма право да е в общите помещения. Не знам, надявам се да е тя, за да я видим в действие, но реално предпочитам Надя. 😈

И в още един кадър се вижда, по нещо друго. Но в този втория опцията за мъжа ратай нещо не ми се връзва.

# 251
  • Мнения: 179
От промото ми направи впечатление как Кано се бори със Стоян- това ще ми е интересно . Да го тръшне по гръб 2-3 пъти, че да му се намести голямото его .

# 252
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 196
Mama xxl, коригирах се и аз. 😁Мъжкият и на мен не ми се връзва нещо.

# 253
  • Мнения: 5 686
Стана ми смешно, че Стоян се кани да размаже Петър. Много си е повярвал тоя човек.

# 254
  • Мнения: 419
Значии Камелия трябва да е гледала днеска и да е взела пример от Калоян да види как се опазва връзка. Калоян много бързо усети женското внимание към своята съпруга Петрана и се намеси светкавично. Така се опазва един брак. От къде на къде някоя жена ще си позволява такива неща ..въпроси ще задава ... Отговорът е "НЕ", седна между тях и защити връзката си. МЪж за пример! Grinning
Утре (сериозно) ще гледам с кеф Стоян как ще го приземи, че има нужда.

Последна редакция: вт, 17 ное 2020, 00:12 от violet318

Общи условия

Активация на акаунт