🐑Фермата сезон 6 Тема 11 /15.11-22.11/

  • 99 785
  • 3 272
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 1 058
И аз искам спойлер!:eyes:

# 1 681
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Aз в спойлер ще напиша двата ми варианта за втори дуелист и кой отпада, но това е съобразено с други спойлери!

Скрит текст:
1. Митко. Митко отпада. Беше видян нач. на октомври на автогарата в София. По това време вече трябва да отпада. Милена кара Стоян да е той.

2. Петър. Петър отпада. Някъде пак октомври, ама не помня кога, в нач. беше, ви бях писала , че май видях Петър във Варна. Но не съм на 100% сигурна, че е бил той Simple Smile

# 1 682
  • София
  • Мнения: 4 429



Фермата - Сезон 6, Епизод 65 (19.11.2020)

# 1 683
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Не знам Милена какъв адвокат е, но не може да спори стегнато и аргументирано. Нито да сече с думи. Започва смело и по някое време на споровете сякаш губи power и омеква. Ония семкаджиите на масата с 2 приказки можеше да ги постави на мястото им.

# 1 684
  • Мнения: X
Момичета и може би момчета 😉 Че хейтим Даяна Дъното тук е ясно, но във фейса направо и разкатават играта от хейт.
Потресох се а и ние поне сме по сдържани а там се използват етикети от сорта на “боклук” “парцал” и прочие. 😕

# 1 685
  • Мнения: 1 058
Момичета,,какво искаше да каже ЙОРДАН с :-ИЗКЪПАХ се:...че това .....абе той не къпан ли се е въргалял до 'принцесата' Simple Smile

# 1 686
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 135
Aз в спойлер ще напиша двата ми варианта за втори дуелист и кой отпада, но това е съобразено с други спойлери!

Скрит текст:
1. Митко. Митко отпада. Беше видян нач. на октомври на автогарата в София. По това време вече трябва да отпада. Милена кара Стоян да е той.

2. Петър. Петър отпада. Някъде пак октомври, ама не помня кога, в нач. беше, ви бях писала , че май видях Петър във Варна. Но не съм на 100% сигурна, че е бил той Simple Smile

Усмихна ми вечерта.

# 1 687
  • Мнения: 111
Маро, Марооо....някой разбра ли по време на монолога й какво каза, защо го каза, какво искаше да каже и изобщо каза ли нещо?

Аз разбрах всичко, но имам оправдание. Съгражданка ми е Wink

# 1 688
  • Мнения: 4 394
Не знам Милена какъв адвокат е, но не може да спори стегнато и аргументирано. Нито да сече с думи. Започва смело и по някое време на споровете сякаш губи power и омеква. Ония семкаджиите на масата с 2 приказки можеше да ги постави на мястото им.
Тя сподели в спалнята, когато си споделяха лични неща и никой не я слушаше, че на работата е доста по-оперена и уверена, чувства се в свои води, но извън нея си глътвя грамиката. Дори Фермата я е пречупила да отстоява позицията си до някаква степен. Според мен Милена само дава вид на много отракана, вътрешно е доста неуверена и това личи именно в изказа.

# 1 689
  • Мнения: 4 119
Промото за утре
Вижда се вторият дуелист
https://fermata.btv.bg/videos/utre-vecher-vav-fermata-ljuboven-t … tva-izlishen.html

# 1 690
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 342
Aз в спойлер ще напиша двата ми варианта за втори дуелист и кой отпада, но това е съобразено с други спойлери!

Скрит текст:
1. Митко. Митко отпада. Беше видян нач. на октомври на автогарата в София. По това време вече трябва да отпада. Милена кара Стоян да е той.

2. Петър. Петър отпада. Някъде пак октомври, ама не помня кога, в нач. беше, ви бях писала , че май видях Петър във Варна. Но не съм на 100% сигурна, че е бил той Simple Smile
Хм, случката с крака на Стоян е отпреди около месец, т.е. някъде към средата на октомври. Знам, защото свекърва ми му е снимала крака. За да е видян в началото на октомври Митко, явно ги пускат от време на време, друго обяснение нямам.

# 1 691
  • Мнения: 8 705
И аз искам спойлер,моля!
  Не вярвах,че ще го кажа,но в тазвечершния епизод на латинодрамата Милена беше най-смела!Другите са мижитурки!
  Сега искам Пешо да НЕ обръща внимание на ДАЯ,за да я видим кви ще ги къдри

# 1 692
  • Мнения: X
Тези от БТВ защо така се излагат? Издадоха миналата седмица Кустев, на промотата все се вижда кой е ратай, сега пък кой е вторият    дуелист.

# 1 693
  • Мнения: 14 064
Пешко все пак е видял идеалът за мъж на Пазителката на достойнства ( а тя толкова се обиди, че не погледнал даже) и затова е решил да действа. Досега е мислел, че тя е с ревльо и ако го отреже, ще му паднат крилата. Повече от един самолет тя няма да види от него. Ще си начеше егото, ще се убеди к'ъв е мъжкар и приключва с нея. Твърде лесна е за него, имайки предвид неуважителното му мнение за жените. А тя се държи като 13-годишна. Ще полудее от кеф, че "най-готиният пич във фермата" ѝ е обърнал внимание. Дори Ванчето не се е вълнувала така.

# 1 694
  • Мнения: 2 654
Много са щедри тия дни И и А. Все издават кво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт