Промоции на книги - тема 8

  • 46 694
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 305
От озон са ми изпратили код ThankYou10, за 10% отстъпка, важи и за вече намалени.

 Благодаря ти, че го сподели.
Надявам се да можем да го използваме поне две -три седмици напред, че ми се налага да изчакам малко с поредната си поръчка Simple Smile

А днес получих книгите си от Хермес. С 21% отстъпка на техните издания, но и една на Сиела също беше с 21% отстъпка. Доставката им е безплатна над 30 лв. А вътре ме чакаше и допълнителна книга-подарък.

Супер доволна съм!
Какво си взехте?

 
Оградената е подаръкът.

# 571
  • Мнения: 421
Покрай 20% - ната промоция на Orange, заглеждам илюстрованите издания на Хари Потър. Някой виждал ли е да ги пускат някъде с по-голяма отстъпка от тази?

# 572
  • София
  • Мнения: 1 132
Покрай 20% - ната промоция на Orange, заглеждам илюстрованите издания на Хари Потър. Някой виждал ли е да ги пускат някъде с по-голяма отстъпка от тази?
Виждала съм ги налични в Комсед, където 2-3 пъти годишно пускат 30% отстъпка. Но сега проверих и нямат наличност към момента /не знам дали ще ги заредят отново/, а и януарската им промоция от -30% приключи преди няколко дни.

# 573
  • Мнения: 36 470
И в Ориндж ги имаше с 30 процента - поне някои. Но отдавна. Гледах, защото мислех да ги купя, но не помня защо се отказах - май само първите две бяха намалени и се разколебах.

# 574
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Аз последно си ги взех от озон, не знам обаче дали сега ги има.
С тази промоция на ориндж, снощи похарчих огромна сума за криминалета Simple Smile

# 575
  • Мнения: 2 117
От Озон и този път съм повече от доволна!
5 книги трилъри, с корични цени над 14 лв. + 2 хубави бебешки шишета, всичко с промо кода, намалящ и вече намалените неща и платих смешните 26 лв.!
А като комплимент са ми изпратили и диска им с музика!

За мен това си остава най-добрият сайт за книги и игри!

# 576
  • Мнения: 753
Аз последно си ги взех от озон, не знам обаче дали сега ги има.
С тази промоция на ориндж, снощи похарчих огромна сума за криминалета Simple Smile
Какво си взехте? Много обичам криминалета.

# 577
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Скрит текст:
Аз последно си ги взех от озон, не знам обаче дали сега ги има.
С тази промоция на ориндж, снощи похарчих огромна сума за криминалета Simple Smile
Какво си взехте? Много обичам криминалета.

На Заговорът намалението беше цели 4 лв Simple Smile Жалко, че СофтПрес правят рядко намаления, аз отдавна събирам поредицата на Луиз Пени и сега видях възможност да ги взема малко по-евтино.







# 578
  • Мнения: 11
Здравейте, някой знае ли това издателство дали правят някакви промоции? За Ориндж знам, чудя се дали книжката си заслужава, някой да сподели мнение, ако я има? 🙄


Имам книгата  "Как да говорим така, че детето да слуша - и да го слушаме така, че да говори" - настолна книга ми е. Много добре обяснено и най-вече техниките са лесни и ефективни при прилагане . А сега Изток-запад имат промоция на  20% намаление на всички свои книги.

# 579
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Моите две поръчки от петък на обяд в понеделник ще са при мен. Странно, но тази от озон още от събота е в офиса на Спиди по местоживеене, а не този, който е близо до служебния адрес и който посочвам. Как са си избрали тои, защо нямам СМС /можех да си ги взема в събота, в делничен ден определено ме затрудняват.
Поръчката от Еднотог е до адрес, така че няма да има изненади - надявам се.

# 580
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Къде мога да намеря и поръчам книги за отглеждане и възпитание на бебета и малки деца? И дали има някакви промоции в момента на тази тематика? Трябват ми за подарък.

# 581
  • Мнения: 16
Всички книги на Колибри са с 21% отстъпка, включително красивото издание на Алиса: https://www.colibri.bg/knigi/1954/luis-karol-alisa-v-stranata-na … HwnbX0wnxSr1p4GWA

Книгите ми от Бг книга - доволна съм, всичко е наред с тях:
Скрит текст:

Бихте ли споделили на снимка каква хартия са страниците?

# 582
  • Мнения: 36 470
Жълтата хартия е, като Пътища към блаженството е с малко по-едър шрифт и без илюстрации. Ето снимка от Героят с хиляди лица:

Не знаех, че Сиела също са издали неотдавна книга на Джоузеф Кембъл, но са го писали Камбъл на корицата. Силата на мита - ще я търся, като пуснат пак промоцията по книжарниците.

# 583
  • Мнения: 889
Къде мога да намеря и поръчам книги за отглеждане и възпитание на бебета и малки деца? И дали има някакви промоции в момента на тази тематика? Трябват ми за подарък.

Доста издателства издават такава литература. Мога да препоръчам "Умно бебе - Пътеводител за ранното детско развитие" (изд.Сиела). А не точно в стила за отглеждане и възпитание, но за неволите на родителството в позитивен и смешен план - "Майко мила. Да оцелееш като родител 1 и 2" (пак изд. Сиела). За "Майко мила" мога да кажа, че съм се смяла със сълзи и я купувам като подарък за всяка моя приятелка, която ще има бебче или има малко дете.Simple Smile В момента Сиела имат - 21%.

# 584
  • Мнения: 10 686
Къде мога да намеря и поръчам книги за отглеждане и възпитание на бебета и малки деца? И дали има някакви промоции в момента на тази тематика? Трябват ми за подарък.

Ето тази книга препоръчвам с две ръце!

https://ciela.com/kak-detsata-zavzeha-vlastta.html

Общи условия

Активация на акаунт