Промоции на книги - тема 8

  • 46 733
  • 738
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 191
От Озон и този път съм повече от доволна!
5 книги трилъри, с корични цени над 14 лв. + 2 хубави бебешки шишета, всичко с промо кода, намалящ и вече намалените неща и платих смешните 26 лв.!
А като комплимент са ми изпратили и диска им с музика!

За мен това си остава най-добрият сайт за книги и игри!

Това кода от началната страница ли е?

# 586
  • Мнения: 2 117
Мис Ю, поръчах с този код: ThankYou10
Но някой писа, че изтича днес...

# 587
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Мис Ю, поръчах с този код: ThankYou10
Но някой писа, че изтича днес...
пробвах, но не го приема, или е защото пробвах на намалени вече с 10% книги, или е изтекъл.

# 588
  • Мнения: 18 575
При мен ThankYou10 още хваща, пробвайте пак или им пишете в чата.

# 589
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 844
И аз сега използвах кода за намаление на ОЗОН.

# 590
  • Мнения: 753
Моите две поръчки от петък на обяд в понеделник ще са при мен. Странно, но тази от озон още от събота е в офиса на Спиди по местоживеене, а не този, който е близо до служебния адрес и който посочвам. Как са си избрали тои, защо нямам СМС /можех да си ги взема в събота, в делничен ден определено ме затрудняват.
Поръчката от Еднотог е до адрес, така че няма да има изненади - надявам се.
Кои книги си взехте?

# 591
  • Варна
  • Мнения: 25 257
пробвах, но не го приема, или е защото пробвах на намалени вече с 10% книги, или е изтекъл.
хваща(ше) и на намалени, това му беше хубавото. В моя мейл също пише, че е валиден до 18-ти. Обаче Озон направиха подличък номер като пуснаха код до 18-ти, а махнаха промоциите още вчера Grinning Добре че поръчах преди няколко дни. Иначе 10% на ненамалени книги винаги може да получи човек с кода на първа страница.

# 592
  • Мнения: 36 529
Да, моите две книги (Шумът на върбите и Алхимикът) бяха малко намалени, а след като приложих кода, излязоха общо 26 лв. След като ги получих видях, че вече са на редовни цени.

# 593
  • Мнения: 4 001
Аз дълго умувах кои книги да поръчам,имах няколко в кошницата и докато се наканя в събота вечерта махнаха на всичко намалението ,и в крайна сметка поръчах един пъзел 😄 🧩

# 594
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
Предполагам, че подготвят ново намаление. И аз съм много доволна, че поръчах в петък, тъй като всички книги /4 бр/, които взех бяха със супер намаление и излязоха 23 лв, а сега щяха да са 58 и това определено щеше да ме откаже, че никак не са ми спешни.

Еднорог удължиха промоцията до 31 Януари.

# 595
  • Мнения: 36 529
Аз сега ще чакам намаление на Пиранези, която трябва да излезе на 22-ри, защото намалението от 10% за преордър ми се вижда малко.
Евентуално и тази (още не съм решила дали я искам): https://www.ozone.bg/product/moyata-yaponiya-edna-pateshestvenichka-razkazva/

П.п. поправям се за Пиранези - ще излезе на 20-ти (сряда), не на 22-ри.

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 12:21 от pppqqq

# 596
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Аз проверявам за намаление на биографичните книги на Георги Тошев, но за сега повече от 10% не съм виждала никъде.

# 597
  • Мнения: 16
Жълтата хартия е, като Пътища към блаженството е с малко по-едър шрифт и без илюстрации. Ето снимка от Героят с хиляди лица:

Не знаех, че Сиела също са издали неотдавна книга на Джоузеф Кембъл, но са го писали Камбъл на корицата. Силата на мита - ще я търся, като пуснат пак промоцията по книжарниците.

Благодаря, че с тези с офсета направо не мога да ги чета. :Силата на мита" на Сиела е именно с такива и някак това ме отблъсква от иначе предполагам стойностното съдържание. А къде се намира този код за намаление за който говорят някои?

# 598
  • Мнения: 36 529
Кодът за намаление е ThankYou10, за десет процента отстъпка, но Озон си махнаха другите намаления и вече не е толкова изгодно (беше с натрупване). А тези двете книги на Кембъл ги взех от Бг книга (не мога да дам линк, форумът не позволява) - комплект, намален от 54,94 на 44 лв, с безплатна доставка.

# 599
  • Мнения: 16
Кодът за намаление е ThankYou10, за десет процента отстъпка, но Озон си махнаха другите намаления и вече не е толкова изгодно (беше с натрупване). А тези двете книги на Кембъл ги взех от Бг книга (не мога да дам линк, форумът не позволява) - комплект, намален от 54,94 на 44 лв, с безплатна доставка.
Да точно с код thankyou10 си взех друго намалено обаче. Тази престилка.
https://www.ozone.bg/product/prestilka-za-gotvene-sd-toys-movies-jaws-poster/
Излезе ми на 44% намаление общо.

Общи условия

Активация на акаунт