Уреди за домашна грижа за кожата - 6

  • 58 930
  • 757
  •   2
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 781
Не стига, тези 5 минути преди и след не са достатъчно 😉. Но разбира се изборът е ваш как да дезинфекцирате уреда си.

# 286
  • SF
  • Мнения: 21 167
А как да го дезинфекцираме? 10 минути?

# 287
  • Мнения: 1 020
Момичета, тези от вас, които ползват дерма пен могат ли да ми препоръчат някакъв анестетик, че ми става все по-нетърпимо.

# 288
  • SF
  • Мнения: 21 167
Какво усещаш? Да не си направила рани?
Аз чакам Мишчица да ми каже как да се почиства дермаролера, за да е безопасно. Мишчице, моля те, напиши, каквото знаеш по въпроса. Simple Smile

Stensfild, от тебе знам и запомних, че кожата се почиства с ОКТЕКЕЪР спрей.

# 289
  • Мнения: 1 020
Аз го имам него, да, но нали ако боли се маже с някаква обезболяваща паста. Работя доста повърхностно, но някак го усещам по-болезнено и ми се иска за всеки случай да имам вкъщи нещо подобно.

# 290
  • SF
  • Мнения: 21 167
Лидокаин е обезболяващо, но се слага преди процедурите, за да не боли самата процедура. След кратко време (около час) действието му отпуска. Иначе, ако те заболи - аналгин.

# 291
  • Мнения: 84
През лятото може ли да се ползва дермапена?
Имам чувството, че ми се появяват петна,въпреки че ползвам защита!
При Вас как е?

# 292
  • Мнения: 1 020
Благодаря! Аз нямам проблем засега, мажа се обилно със слънцезащита и не съм видяла промяна.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 781
Ето интересна статия за почистване и поддържане на дермаролер. Също знам,че може да се ползват дентални таблетки за изк.зъби и да седи в разтвора.
https://lolysenta.com/how-to-clean-derma-roller-properly/
С несобре почистен дермаролер при пробиване на кожата има опасност да вкара бактерийки в микродупчиците и да се получи много неприятно кожно възпаление.

# 294
  • SF
  • Мнения: 21 167
Не, не, изобщо не става въпрос да работим с недобре почистен ролер.

# 295
  • Мнения: 758
А някой да е ползвал дермапен за лице, от емаг ми изкочи реклама ? Имам три процедури микронидлинг, след първата ефекта беше видим, останалите две - едва забележим. Много по бюджетно ми е уред за домашно ползване, ако се престраша изобщо. 😞

# 296
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Коментирано е много, потърсете в темата

# 297
  • Мнения: 758
Всичко изчетох, от емаг не видях някои да е поръчал. Мисля днес да избера някакъв дермапен и каквото сабя покаже, нямам опит с амазон изобщо. Ще си взема и октекеър. Дано намеря нещо с 3,5 игли, защото за моя вдлъбнат белег, 2 ката мисля че нищо няма да свърши.

# 298
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Всичко изчетох, от емаг не видях някои да е поръчал. Мисля днес да избера някакъв дермапен и каквото сабя покаже, нямам опит с амазон изобщо. Ще си взема и октекеър. Дано намеря нещо с 3,5 игли, защото за моя вдлъбнат белег, 2 ката мисля че нищо няма да свърши.
Какво значи от Емаг. Той е важен моделът реално, дали е от амазон, емаг или дермис надали ще има разлика. Какво точно Ви интересува? Общо взето разликите са в това дали е с батерия или е на кабел, степените и дълбочината. Дори не знам дали има разлика в дълбочината при различните модели.

# 299
  • Мнения: 758
Точно така! Но, от къде толкова ъкъл.😂 Светнах се днес, гледах много модели в амазон, в емаг са по - малко. Тези в емаг, до колкото видях са до 2,5. Процедурите с толкова дълбочина ми правиха и както казах след първата, ефект нямаше. Щеше ми се да има 3 или 3,5. Ще изчакам за сега...

Общи условия

Активация на акаунт