Стиснат мъж

  • 5 862
  • 137
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 690
След като ти отделяш пари за "козметични" твой нужди, защо същата сума не може той да си задели за 'фонд Въдица'?!
Нещо не сте разбрали. Аз един лев не съм дала от общия бюджет за операцията ми! И нито лев не съм дала излишни за каквото и да било.

# 91
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
След като ти отделяш пари за "козметични" твой нужди, защо същата сума не може той да си задели за 'фонд Въдица'?!
Нещо не сте разбрали. Аз един лев не съм дала от общия бюджет за операцията ми! И нито лев не съм дала излишни за каквото и да било.
Значи за твоите глезотийки просто има кой да ти помогне, не вземаш от общия бюджет, но за него явно такава помощ няма. Ами организирайте го тоя бюджет така, че да може и той да си купи мечтаната въдица, не струва милиони. Както ти, така и той има нужда от някакви "глезотийки". Ако му натякваш или мрънкаш непрекъснато за това, че е длъжен да си дава всичките пари вкъщи, няма да ви се оправят отношенията. Играеш го на "ти си длъжен", но то това важи и за двамата. И щом сама пишеш, че той изкарва повече, не е честно да не може да отделя по нещо и за себе си. Това според написаното, иначе няма как да знам какви са ви отношенията/взаимоотношенията вкъщи, кой какво дал/не дал. Просто седнете и направете един приемлив разчет на средствата, с които разполагате.

# 92
  • Мнения: 3 129
Лоритка, ако детето ми е болно, последното което ще ме е грижа е външния вид. Вместо за операция бих молила за пари за терапии или изследвания, като бих проучела, кое изследване или терапия са по доказани и бих заложила на тях първо, а не на всяко нещо, което някой е писал някъде, че действа.
Очакваш твойте 1000 лв да са за малкото дете и сметки, а неговите 1000 да са за храна и за неща за голямото дете. Нормарно е да иска въдица, след години наред наливане на всеки лев в семейството. Наистина е гадно, той дреха да не може да си купи, а ти да мислиш за разкрасяване и операции, независимо от къде са платени.

# 93
  • Мнения: 779
След като ти отделяш пари за "козметични" твой нужди, защо същата сума не може той да си задели за 'фонд Въдица'?!
Нещо не сте разбрали. Аз един лев не съм дала от общия бюджет за операцията ми! И нито лев не съм дала излишни за каквото и да било.

Не си го дала ти, вероятно го е дал баща ти. Само че искаш ли да ти кажа как изглежда това в очите на мъжа ти. Ето така: "Аз се трепя по цял ден, всичката ми заплата отива да изхранвам семейството. За мен не остават пари дори за една въдица. А тя като изплаче на баща си и той веднага и купува всички глезотии, даже и скъпа операция. Сега като има повече пари трябва и за мен да остава нещо".
Не е въпросът какво си дала от общия бюджет, нито кога вашите са спрели да ви помагат. Нещата са се натрупали. Затова и колкото да се сърдиш, ситуацията няма как да се разглежда само в сегашния момент с ТЕЛК-а. Това се е търкаляло по склона от много време и вече е огромна снежна топка

# 94
  • Мнения: 18 559
Вие наистина не гледате в една посока, но неговата звучи като по-разумната.

# 95
  • Мнения: 12 806
Ми ето, аз днес си купих шах. Сега какво, мъжът ми да ме изгони от къщи за разхищение, понеже е хоби и не се яде?

Ето тука гледам някакви въдици.
https://nasluka-shop.com/vdici/spining-i-troling
Е, ясно, има някакви скъпарски, ама не са всичките такива. Може да има някаква, която можете да си позволите в рамките на семейния бюджет.

# 96
  • Мнения: 11 569
Досега за детето кой е плащал за терапии и т. н.? Доколкото четох не говори още и др. неща.
Или сега сте се сетили, покрай ТЕЛК- а?

Да се допълня.
Много лесно се намира профилът на авторката.
Почивки, хубав мъж видях, щерката на седем години с ярко червено червило, мама с хиалурон.
Да, мъжът е виновен.....
И хич не ми изглежда на 50- год. пичът.

Последна редакция: чт, 19 ное 2020, 17:23 от h.d.

# 97
  • София
  • Мнения: 3 164
Еее, мъченик излезе мъжът.
Човекът е на 50, авторката - с 20 години по-млада, при това от семейство с възможности. Ми да си е правил сметката как ще се справят, дали може да й надвие на харчлъка.

# 98
  • Мнения: X

Преди да родя беше коренно различен
Колко коренно различен е бил? В какво се е изразявала грижата му за теб?

# 99
  • Мнения: 31 780
И след 10 години реши да помрънка авторката в бг мама. Га яде кифтета - ни рива, а?
Айде изчакай още 10. Сигурна съм че можеш.
Такъв си го взела, такъв ще го търпиш. Ако не искаш - пръждосвай го. Пиявиците на никой не са нужни.
И без това апартамента е твой. Ще се оправиш по-добре без него. Даже ще спестиш повече.
Прави скандал за сок. ЖДНБ. И това на жена си, която му плаща сметките. Много нагло.

# 100
  • Мнения: 1 847
Абе да вземем да съберем пари и да му купим на човека една въдица за Коледа, може пък авторката да спре да мрънка...

# 101
  • Мнения: 41 019
И след 10 години реши да помрънка авторката в бг мама. Га яде кифтета - ни рива, а?
Айде изчакай още 10. Сигурна съм че можеш.
Такъв си го взела, такъв ще го търпиш. Ако не искаш - пръждосвай го. Пиявиците на никой не са нужни.
И без това апартамента е твой. Ще се оправиш по-добре без него. Даже ще спестиш повече.
Прави скандал за сок. ЖДНБ. И това на жена си, която му плаща сметките. Много нагло.

Така става, когато човек чете първия пост и пише. После, като прочете повечко, му иде да си вземе думите назад, ама...

# 102
  • Мнения: 313
И след 10 години реши да помрънка авторката в бг мама. Га яде кифтета - ни рива, а?
Айде изчакай още 10. Сигурна съм че можеш.
Такъв си го взела, такъв ще го търпиш. Ако не искаш - пръждосвай го. Пиявиците на никой не са нужни.
И без това апартамента е твой. Ще се оправиш по-добре без него. Даже ще спестиш повече.
Прави скандал за сок. ЖДНБ. И това на жена си, която му плаща сметките. Много нагло.

Така става, когато човек чете първия пост и пише. После, като прочете повечко, му иде да си вземе думите назад, ама...

Така е. И аз в кюпа.

Но и авторката не е толкова черна. От различна черга са явно. Изначално са тръгнали с различни очаквания или по-точно без да ги съгласуват относно бюджети и кой, какво и защо.

# 103
  • Мнения: 1 005
На мен ми е интересно кой е поемал разходите за детето до сега - терапии , лекарства и т.н. 
Много бързо я нападнахте , щото татко й се опитвал човека да й помогне с някои глезотийки . Каквото и да е , в крайна сметка мъжът й е позволил в началото да стигнат до мизерни условия , пък и после с ипотеката - дреме му , щото има кой да плаща . Навсякъде прочетох , че тя иска парите за детето да отиват за детето . Не казвам , че мъжът й не трябва да има фонд " И аз съм човек " , но последното , което ще си помисля , ако детето ми има нужди е да си купувам въдици и да ходя на почивки.

# 104
  • Мнения: 31 780
И след 10 години реши да помрънка авторката в бг мама. Га яде кифтета - ни рива, а?
Айде изчакай още 10. Сигурна съм че можеш.
Такъв си го взела, такъв ще го търпиш. Ако не искаш - пръждосвай го. Пиявиците на никой не са нужни.
И без това апартамента е твой. Ще се оправиш по-добре без него. Даже ще спестиш повече.
Прави скандал за сок. ЖДНБ. И това на жена си, която му плаща сметките. Много нагло.

Така става, когато човек чете първия пост и пише. После, като прочете повечко, му иде да си вземе думите назад, ама...
Оф, мързи ме да чета Grinning
Ама аз си седя зад думите, дори и грешни да са    smile3534

Общи условия

Активация на акаунт