Предстои ми хистероскопия - да поговорим - Тема 4

  • 59 627
  • 886
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 307
Feline- точно това си мислех да търся във форума, защото има за предстояща хистероскопия, но не съм търсила подробно след нея кой как се е възстановил?!
При мен днес е 3-ти ден на МЦ и е обилен повече от обичайното. Дойде ми 19 дни след манипулацията.

# 541
  • Мнения: 1 355
Който е лежал в Шейново, искам да ви попитам, по колко човека там настаняват в стаите? Тоест с по колко легла са стаите им?

# 542
  • Мнения: 39 744
При мен днес е 3-ти ден на МЦ и е обилен повече от обичайното. Дойде ми 19 дни след манипулацията.
По- добре ще бъде да напишеш колко дни след предходния цикъл ти е дошла менструацията.

# 543
  • Мнения: 307
При мен днес е 3-ти ден на МЦ и е обилен повече от обичайното. Дойде ми 19 дни след манипулацията.
По- добре ще бъде да напишеш колко дни след предходния цикъл ти е дошла менструацията.

Чудех се как да го напиша и изтрих на кой ден от МЦ.

Манипулацията ми беше на 10-ти ден от МЦ. ->
19 дни след  това ми дойде, т.е на 29-тия ден от МЦ. Дойде си ми на време. Обикновено МЦ е между 29-33 дни.

emma1_ - аз съм лежала в стая с 4 легла след абразио. Бяхме 2 за абразио и 2 бременни за задържане.

# 544
  • Мнения: 5 203
Значи съвсем навреме си ти е дошло Simple Smile При мен след лапато+хистеро си дойде по часовник. Не при всички е така, но не е нечувано да НЕ ти се разбърка цикъла Simple Smile

# 545
  • Мнения: 986
На мен днес ми дойде, 31-ви ден от МЦ. Хистерото беше на 25.08. Бих казала, че това е един от най-точните ми цикли, защото обикновено моя МЦ е 32-45 дни. Даже се бях подготвила след хистерото да го чакам дълго. Оказа се даже, че този месец имах и супер точна овулация, която засекох и с тестове, и по симптоми. Т.е. идва ми точно 14 дни след О. Опити не сме правили, защото док каза да чакаме цикъл и тогава. Но наистина предполагах, че ще чакам, а то дойде баш навреме. Надявам се хистерото да е нормализирало част от нещата, че да хвана О. за мен беше най-трудното нещо с нередовен цикъл.

# 546
  • Мнения: 307
Inferiya - Абсолютно, дори и аз като Salsera очаквах да ми закъснее предвид манупулацията. На мен ми казаха 3 месеца пазене, защото е бил голям "ремонт". На контролния пак ще попитам, защото ни чака заповед от ЦАР и дай Боже детенце. Та, аз написах по-горе , че ми е по-обилен и то осезаемо, както и бих искала да прочета кой как се е възстановил, но това е строго индивиадуално и според организъм, случай и прочие.

# 547
  • Мнения: 397
Който е лежал в Шейново, искам да ви попитам, по колко човека там настаняват в стаите? Тоест с по колко легла са стаите им?
Аз, но не по повод хистероскопия. Бях в отделението по Рискова бременност, по 4 човека са стаите. Всички бяха пълни през цялото време.

# 548
  • Мнения: 1 355
TheAxe и Lemon Blossom благодаря ви за отговор. Значи стаите са с по 4 легла, което представлява допълнително безпокойство..... В много болници има стаи с по двама души и има повече възможност за някаква почивка и възстановяване.

# 549
  • Мнения: 986
Момичета, при мен нещата малко отиват към кръвоизлив или не знам какво да го нарека. Тази вечер течението беше като Битката при Сталинград. Няма превръзка, която да го удържи. А сутрешната се напълни за ЕДИН час. Това нормално ли е? По принцип цикъла винаги си ми е бил нормален, дори оскъден. Сега след това хистеро е ужас. Втори ден ми е. Нещо кръвоспиращо мога ли да пия?

# 550
  • Мнения: 959
Аз използвам дамски превръзки за родилки. След хистерото първият ден ми е направо касапница. Особено през първите месеци. Дори бях изцапала седалката на колата без да се усетя.

# 551
  • Мнения: 5 203
Варира от човек до човек. Бях се подготвила за кървава баня след комбинацията лапаро+хистеро, но даже не можех да го сравня със слаб цикъл Simple Smile

# 552
  • Мнения: 1 524
Много ми е чудно да има силно кървене след хистеро, ама явно е индивидуално. Аз имах няколко дни леко зацапване, стоят с ежедневни превръзки....И имаше по няколко капки....

# 553
  • Русе
  • Мнения: 249
Момичета, при мен нещата малко отиват към кръвоизлив или не знам какво да го нарека. Тази вечер течението беше като Битката при Сталинград. Няма превръзка, която да го удържи. А сутрешната се напълни за ЕДИН час. Това нормално ли е? По принцип цикъла винаги си ми е бил нормален, дори оскъден. Сега след това хистеро е ужас. Втори ден ми е. Нещо кръвоспиращо мога ли да пия?

Нормално е да има кървене,  пък и дори и по-обилно, но щом за 1час пълните превръзка според мен се обадете в клиниката. Струва ми се прекалено. Може и да греша, не искам да ви плаша.

# 554
  • Мнения: 959
Само да уточня, че не съм се изразила правилно в предишния си пост. Обилното кървене при мен е по време на цикъл. След самото хистеро имах леко кървене и после зацапване. А това с обилното кървене на първи ден, което съм написала по-горе, се отнася за първият месечен цикъл след хистерото, и съответно пак за следващите месеци по време на цикъл.
Извинявам се, ако съм подвела някой с поста.

Общи условия

Активация на акаунт