Защо ме игнорира и не ми пише

  • 9 689
  • 174
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 668
То тази разглезеност от внимание е нож с 2 остриета. Щото резултатът, независимо кой е виновен, че семейство и деца няма.
Но точно сега нямам време да описвам в подробности.
Ако на 38 сваля критериите, хубаво, ама малко късно. И ще трябва драстично да свали.
Много по-успешно и щастливо ще се реализира, ако ги свали с малко, по-раничко, и няма да се налага да ги сваля с много.

А за конкретния случай грам нямаме светлина. Нито момичето колко е търсено, нито момчето. Гледната точка може много да варира.

# 76
  • Мнения: 31
Тази статистика едва ли е много акуратна. Много млади хора(мъже и жени) напускат страната, други се връщат, така че средно си се пада по 1 жена на един мъж, като добавим, че много мъже изобщо не искат да се женят си идва на място. Хората, като цяло си сме по-разглезени вече, такива са времената. Те мъжете хич не са, жени им слугуват да не говорим за други неща.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 668
В статистиката има смисъл, признавам. Определено нещо такова се въртеше като една от вероятните причини защо напоследък се получават по-трудно нещата с момичетата. Обсъждали сме го с приятели. Числата са си числа. А от тия по-ясни, няма накъде.
2020 - (15-19) са наборите 2000-2005та.
А другият период, набор 1995-2000та също е с много малък процент - 2.1%.
Това бяха тежки години и нормално раждаемостта е била ниска.

# 78
  • Мнения: 280
В статистиката има смисъл, признавам. Определено нещо такова се въртеше като една от вероятните причини защо напоследък се получават по-трудно нещата с момичетата. Обсъждали сме го с приятели. Числата са си числа. А от тия по-ясни, няма накъде.
2020 - (15-19) е периода 2000-2005та.
А другият период 1995-2000та също е с много малък процент - 2.1%.
Това бяха тежки години и нормално раждаемостта е била ниска.

Искам да ви попитам вие мъж ли сте? Просто защото разсъждавате изключително реалистично, а е характерно за жените тук поне една голяма част да не могат да правят това.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 668
Не само съм мъж, но и много съм недолюбван от част от съфорумките, заради начина си на разсъждение Simple Smile

# 80
  • Мнения: 280
Не само съм мъж, но и много съм недолюбван от част от съфорумките, заради начина си на разсъждение Simple Smile

Това е защото сте реалист . Елате в темата" Какво кара мъжете да изгубят разума си" .  Моля ви се. Ще се хванете за главата от разсъжденията на жените.

# 81
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Тази статистика едва ли е много акуратна. Много млади хора(мъже и жени) напускат страната, други се връщат, така че средно си се пада по 1 жена на един мъж, като добавим, че много мъже изобщо не искат да се женят си идва на място. Хората, като цяло си сме по-разглезени вече, такива са времената. Те мъжете хич не са, жени им слугуват да не говорим за други неща.

Преди 43г в България са се родили почти 150 хиляди бебета и оттогава броят на новородените пада. Е, качвал се е в някои години, но от 1974 до 1997 положението не е в полза на мъжете. 30 годишният е от стохиляден кохорт.105-112 хиляди са се родили 89-90г.  19 годишната е от 68-73 000 кохорт, защото толкова са се родили тогава. Статистика.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Bulgaria

Иди на vital statistics и гледай втората колона по години, Live births!

Пирамидата взема под внимание само живеещите в страната независимо от тяхното гражданство.

Да, много мъже не искат да се женят и не искат деца, но биха искали връзка или съжителство. Също и много жени не сме желали брак и/или деца или сме ги желали при особени, неизпълними  за повечето 30-40г мъже в България, условия.

Българките масово се женим за всякакви чужденци, а българските мъже рядко се женят за чужденки, дори когато живеят в чужбина.

1:1 мъже и жени на млада възраст в България няма. В Африка, в Боливия, в държави с истинска пирамида има все повече млади жени, но в България няма.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 668
На мен ми е ясно как разсъждават някои хора. Още по-лошото е, че някои възприемат форума именно като "бягство", където на воля могат да си развиват именно тези расъждения, под похлупак.
Но нервите са ми краен ресурс и се старая да не влизам в конфликтни дискусии. Освен по изключение.

Невена, ами стига сте се омъжвали за чужденци тогава! Аман, ще кажеш, че им е златен. Simple Smile
После да не се срърдите, ако си внесем жени от Украйна. Simple Smile
Каквото повикало ...

А сега сещам и нещо друго.
Щом има толкова много мъже, и то точно 30-35, дето са най-подходящи, улегнали и тн, защо всяка 2ра тема е, че няма достатъчно мъже?
Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 638
Защото и жените сме много Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 4 668
Е, горе публикуваха точна статистика. Разликата е фрапираща.
Виж, че претенциите ви са много, това съм съгласен Simple Smile

А нещата имат и обратна страна на медала. След 15 г, тия на 20 ще са на 35 и ще са си все още около 2% от общото. А тия, които ще са на 20 ще са 2.5% 
"И ще настане такъв живот, че само си викам "дано"" Simple Smile

Напомням, по възраст демографията е огледална. От мъжки и женски пол са почти еднакъв %.

# 85
  • Мнения: 2 638
Много са. Добре е, че си съгласен.

# 86
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Невена, ами стига сте се омъжвали за чужденци тогава! Аман, ще кажеш, че им е златен. Simple Smile
После да не се срърдите, ако си внесем жени от Украйна. Simple Smile
Каквото повикало ...

А сега сещам и нещо друго.
Щом има толкова много мъже, и то точно 30-35, дето са най-подходящи, улегнали и тн, защо всяка 2ра тема е, че няма достатъчно мъже?
Simple Smile

А, кой ще ви се сърди. Ами хайде, внасяйте от Украйна, че и там не останаха и са доста претенциозни. Тази година 1 милион украинци са взели европейски карти и работни визи. На пробното преброяване тази година излязоха 37 милиона. Били са 52 някога.

https://www.populationpyramid.net/ukraine/2020/

Ние спряхме да се омъжваме, че то след четвъртия път не е интересно  🤩😎. Дъщерите ни изобщо не щат да се женят. Моята е на 17г и никога не е била влюбена и не е имала гадже. Казва, че е глупаво. Права е.

Няма достатъчно мъже, защото медиите показват стандарта на живот в Холивуд, в Токио и младите жени не искат какъв да е.

Да, ако намериш украинка, не се ослушвай и хич да не ти пука какво мислят Сульо и Пульо!

# 87
  • София
  • Мнения: 4 668
Ами ще трябва да се отбия за някой месец. Само че се тревожа, ще ми се падне някоя прекалено млада и прекалено хубава. То си е за притеснение Simple Smile

# 88
  • Мнения: 31
Медиите правят нещата по такъв начин, че все по малко жени и мъже да се събират. Мъжете също са попили много. Искат жената да изглежда 10/10 и много други претенции. Даже предпочитат да са сами, ако не намерят такава.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Авторке, когато един човек (в твоя случай мъж) разиграва другия и прави всичко с цел само на него да му е добре, без да се интересува от настроенията на отсрещната страна, то най-смисленото нещо за втория е просто да не се занимава с такива типажи и да продължи напред с гордо вдигната глава. Имай уважение към себе си, преди да бързаш да го загърбваш за сметка на прехвърлянето на цялото ти внимание и уважение към другиго! Все още си дете, въпреки 19-те ти години, така че имаш цялото време на Света да откриеш правилния за теб мъж, с когото ще имате единомислие по най-важните за една връзка въпроси.

Скрит текст:
Преди време Жребчето пишеше, че повечето жени го режели като тръгнел да ги разхожда по улиците в дъжда, есента. Аз самата не бих приела първа среща в парка ако ще мъжът да е Аполон. На 19г не бих тръгнала да излизам с 30г чичко, който вече говори за секс и си има приятелка.
Невена, малко поукрасяваш нещата от своя страна. Simple Smile Бях писал за един случай от противоположния на есента сезон - пролетта - в началото на тази година, когато при една слънчева разходка заваля дъжд за пръв път за сезона и мацката (която дотогава при два месеца излизания твърдеше как за нея няма значение имам ли кола или не) започна да се оплаква, че ако съм имал кола, тя нямало да стане (цитирам нейните думи) "мокра патка" и да върви под дъжда. Което си е вярно, само че тогава тя рязко смени посоката на убежденията си относно имането/нямането на кола и съответно реших, че е по-добре да не продължаваме нататък. Е, тя нямаше да бъде наваляна от дъжда и ако самата тя имаше кола, но съм забелязвал как мъжете и жените трябва да сме равни само когато това устройва единия пол, а в другите случаи се твърди колко сме различни и как само единият трябвало да поема отговорност за нещо. Simple Smile
 Това е допълнение на факта, че цял месец беше крила от мен, че има дете. Но въпреки всичко я бях приел и така после. Не е имало зарязване от нейна страна, както твърдиш ти по-горе. Просто все повече усещах появата на някакви различния по отношение на искреност, промяна на мнения, нервни изказвания с остър език (а пък аз съм спокоен и учтив човек и предпочитам общуване с взаимно уважение) и т.н., които - щом ги има още в начален етап - едва ли ще станат по-малко след години. Толкова по въпроса и ще помоля за в бъдеще да не избързваш с изводите, пишейки по мой адрес някакви сглобени от теб откъслечно запомнени неща, които си чела, тъй като все пак е хубаво да се придържаме към фактически случилото се.

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 21:26 от Жребчe

Общи условия

Активация на акаунт