Защо ме игнорира и не ми пише

  • 9 690
  • 174
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 23 711
А тъй Невена!

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Възрастта и "чичовството" не зная какво толкова имат за нищене. От ясно по-ясно е, че всичко зависи от отделния човек и е въпрос на наследен от родителите ген, поддръжка, липса или наличие на вредни пороци (цигари, алкохол, наркотици, нездравословни храни), живот в неподходяща среда (включително и киснене в задимени заведения и дискотеки без наличие на достатъчно кислород), здравословен сън или лягане след полунощ и ставане на обяд, липса или наличие на спортуване... Както има мъже и жени на 25, изглеждащи доста състарени за годините си, така има и 40-годишни мъже и жени, които са видимо по-съхранени от повечето си набори/рки.

# 167
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Жребче, живяла съм в артистични среди и не намирам никаква връзка между количество консумирани цигари, алкохол и наркотици и външност. Мъжете от the Beatles, много холивудски звезди, Joan Collins, Tara Palmer Tomkinson,  Amy Winehouse, Whitney Houston изглеждат/ха прекрасно. Последните 3 си умряха красиви въпреки злоупотребата с наркотици. Може да умират преждевременно, но умират красиви.

Лягането след полунощ и ставането следобед не състаряват. С мъжа ми изглеждаме по-добре когато живеем точно така. Всеки човек има собствен, идеален денонощен цикъл.

Дискотеките не са задимени и в дискотеките не се пуши ✌.

# 168
  • Мнения: 1 788
Аз опит с типове като описаните на 32 години, но с дядовски маниер - нямам.
Цял живот съм излизала с доста по-големи мъже от мен и нито са ме водили на nudget-вечеря, нито обувките им са били замазани, още по-малко старомодни. Всъщност е точно обратното. Но е вярно, че човек съди от собствения си опит. Вероятно и аз така щях да мисля, ако имах подобен. Laughing
20 годишните момчета са гротеска в повечето случаи. И някак си повече им прилягат junk food вечерите, дюнерчетата, гъзарийката с наргиленцата и кварталните кафенета, както и имат още куп липси, които един мъж над 30 години с кариера (особено по-сериозна) е оставил много назад в годините...

Най-много състаряват битовизмите. Останалото е ген. Simple Smile

# 169
  • Мнения: 280
Авторке, когато един човек (в твоя случай мъж) разиграва другия и прави всичко с цел само на него да му е добре, без да се интересува от настроенията на отсрещната страна, то най-смисленото нещо за втория е просто да не се занимава с такива типажи и да продължи напред с гордо вдигната глава. Имай уважение към себе си, преди да бързаш да го загърбваш за сметка на прехвърлянето на цялото ти внимание и уважение към другиго! Все още си дете, въпреки 19-те ти години, така че имаш цялото време на Света да откриеш правилния за теб мъж, с когото ще имате единомислие по най-важните за една връзка въпроси.

Скрит текст:
Преди време Жребчето пишеше, че повечето жени го режели като тръгнел да ги разхожда по улиците в дъжда, есента. Аз самата не бих приела първа среща в парка ако ще мъжът да е Аполон. На 19г не бих тръгнала да излизам с 30г чичко, който вече говори за секс и си има приятелка.
Невена, малко поукрасяваш нещата от своя страна. Simple Smile Бях писал за един случай от противоположния на есента сезон - пролетта - в началото на тази година, когато при една слънчева разходка заваля дъжд за пръв път за сезона и мацката (която дотогава при два месеца излизания твърдеше как за нея няма значение имам ли кола или не) започна да се оплаква, че ако съм имал кола, тя нямало да стане (цитирам нейните думи) "мокра патка" и да върви под дъжда. Което си е вярно, само че тогава тя рязко смени посоката на убежденията си относно имането/нямането на кола и съответно реших, че е по-добре да не продължаваме нататък. Е, тя нямаше да бъде наваляна от дъжда и ако самата тя имаше кола, но съм забелязвал как мъжете и жените трябва да сме равни само когато това устройва единия пол, а в другите случаи се твърди колко сме различни и как само единият трябвало да поема отговорност за нещо. Simple Smile
 Това е допълнение на факта, че цял месец беше крила от мен, че има дете. Но въпреки всичко я бях приел и така после. Не е имало зарязване от нейна страна, както твърдиш ти по-горе. Просто все повече усещах появата на някакви различния по отношение на искреност, промяна на мнения, нервни изказвания с остър език (а пък аз съм спокоен и учтив човек и предпочитам общуване с взаимно уважение) и т.н., които - щом ги има още в начален етап - едва ли ще станат по-малко след години. Толкова по въпроса и ще помоля за в бъдеще да не избързваш с изводите, пишейки по мой адрес някакви сглобени от теб откъслечно запомнени неща, които си чела, тъй като все пак е хубаво да се придържаме към фактически случилото се.


Тази жена наистина е патка хаха.

# 170
  • Мнения: 280
Жребче, живяла съм в артистични среди и не намирам никаква връзка между количество консумирани цигари, алкохол и наркотици и външност. Мъжете от the Beatles, много холивудски звезди, Joan Collins, Tara Palmer Tomkinson,  Amy Winehouse, Whitney Houston изглеждат/ха прекрасно. Последните 3 си умряха красиви въпреки злоупотребата с наркотици. Може да умират преждевременно, но умират красиви.

Лягането след полунощ и ставането следобед не състаряват. С мъжа ми изглеждаме по-добре когато живеем точно така. Всеки човек има собствен, идеален денонощен цикъл.

Дискотеките не са задимени и в дискотеките не се пуши ✌.


Не съм съгласна с вас, Жребче е казал нещата така както са.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Невена, изброените от теб хора, ако не употребяваха наркотици, можеше хем да са живи доста повече години, хем и да са още по-красиви. Smiley
 А дискотеките във Франция не зная как са, но тези в България са особено задимени. Всъщност 90% от тях са чалготеки, което е още по-зле. Там има и наргилета, и наркотици, и кой знае какво още. Наркотиците пряко влияят на мозъка и другите органи в човешкото тяло. Някой може да си въобразява, че външно е наред, но всъщност вътре бива разрушаван неусетно. Цигарите и алкохолът на теория също не убиват веднага, но на практика убиват бавно и това е доказано от медицината.

# 172
  • Мнения: 6 174
Невена, изброените от теб хора, ако не употребяваха наркотици, можеше хем да са живи доста повече години, хем и да са още по-красиви. Smiley
 А дискотеките във Франция не зная как са, но тези в България са особено задимени. Всъщност 90% от тях са чалготеки, което е още по-зле. Там има и наргилета, и наркотици, и кой знае какво още. Наркотиците пряко влияят на мозъка и другите органи в човешкото тяло. Някой може да си въобразява, че външно е наред, но всъщност вътре бива разрушаван неусетно. Цигарите и алкохолът на теория също не убиват веднага, но на практика убиват бавно и това е доказано от медицината.

За дискотеките никога не съм ги обичал особено много тези места, въпреки че студентските години с компаниите ходихме доста често.
Скоро, преди около година след една сватба отидохме с жена ми и част от сватбарите на чалготека, едвам изтърпях 2 часа. Една от ветеран чалга звездите в пълния и блясък на живо, всичките му салтанати със салфетките и цигарения дим вътре, честно казано ми стига такова мероприятие веднъж на 5 години....

# 173
  • Paris, France
  • Мнения: 14 044
Жребче, прав си 💐, но има не пушещи и не пиещи грозни и състарени хора.

Нито във Франция, нито в Англия се пуши в дискотеките. Някои дискотеки имат вътрешен двор, а в други няма и трябва да се излезе пред дискотеката, но вътре не може. Има си шиша барове с наргилето, но в дискотека такива не съм видяла. Може би в ориенталските има, но не съм ходила.

В чалготека не съм влизала никога. Ходила съм на чалга концерт в Лондон, но Лондон си е Лондон и пушене вътре нямаше, доколкото помня, защото са минали 20-25 години оттогава.

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Разликата е там, че пушещите, пиещите и/или друсащите се с наркотици хора влошават здравето и външния си вид спрямо това, ако нямаха такива пороци. А генът си е ген и е съвсем различно нещо, което не зависи от нас. Обаче грижата или нехайството за здравето са изцяло наша грижа и отговорност.

Общи условия

Активация на акаунт