Любители на Котки - Тема 152

  • 24 354
  • 757
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 9 193
AN MARRY
с 2 ръце ти препоръчвам женска котка, ще я кастрираш като стане към 9-10 мес. преди да се е разгонила и ще видиш, каква спокойна маца ще имаш.

# 526
  • Мнения: 4 312
Закито съхне на топло в банята.След втората му баня/изпика се във ваната/мог асъс сигурност да кажа,че това коте обожава да се къпе.Не посегна нито с лапи,нито с уста,само се нагаждаше под топлата вода.
Уау, какви котаци?;
А може би трябва да кажа уау, какви стопанки?!
Лапичките не дават да им избърша. Не да ги измия, а да ги избърша с мокра кърпа. И ако някак успея да надвия и да ги избърша, моите хубавици ми 'гонят карес' и бягат от мен поне по три дни.
Е,аз съм алфата на него😊а и е до характер,явно.Фин просто търпеше,докато Зак се наслаждава на водата.То при мего едното компенсира другото
Имам споюен от Фин

# 527
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 178
An Marry, само внимавайте от какъв развъдник вземате котето 🤗

# 528
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Здравейте отдавна не съм писала, но редовно чета темата. Моят Шами (официално е Лъки, но никой не му казва така) също няма проблеми с водата. При нас почвата е глинеста и като се прибере има доста кал по лапите. Той отива до мивката и чака някой да му измие лапите. Но задължително водата трябва да е около 36 градуса. Тук си почиваме след скитане по двора и миене на крака.

# 529
  • Мнения: 1 622
Намерете котката😉

# 530
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Като видя снимка на Фин  винаги се разплаквам.

Георги, за схема как да даваш противопаразитни питаш ветеринаря. Казваш кога какво си давал и те така.

Зак взимам за зет моментално. Нашите моми са къпани само по един път - когато бяха осиновени.

# 531
  • Мнения: 5 300
Секси Панта 😂🤣

# 532
  • Мнения: 1 471
Тая част не пасва на другите 🤔

Небрежен 😁

# 533
  • Мнения: 4 312
Котьо ❤.Фин си беше човек за мен,според реакциите му и всичко.Беше ми опора през нечовешката за мен 2015та.А и всеки,който го беше видял уаещаше същото.Беше джентълмен.Съседката,която го гледаше,когато бяхме в БГ,го обожаваше.Само питаше кога ще летим,за да го вземе.Това е една мила жена,която е 7мала много котки през живота си,скоро си осинови последната и казаче че очаква да е поне малко като Фин,макар,че едва ли ще бъде.Когато взех Зак ми каза "аз съм доста по-възрастна от теб и знам,че чояек 7ма само веднъж в живота си специална котка".Фин беше такъв Беше ве появил за мен в точното време,а и бешв родвн на 25 декември😊
Мога да покажа Флор,котката на съседката.Скоро ще ги запознаваме със Зак,защото слвд седмица тя ще го гледа,а Закарито е бъзльо.

# 534
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Като горда собственичка на две женски писани, и два котарака, моето скромно мнение е, че женските са по злобнички. Поне моите са такива. Може би, защото трябва да пазят котило .
Мъжките бягаха в галоп като коне в пубертета, но им мина и сега са кротки и добри животинки. Ако някой размахва нокти и ръмжи, са все женските.

# 535
  • Мнения: 4 312
Хаха,класика.Женските-змийки,мъжете само прах хвърлят.
И моите япечатления са такива.Личните ми котки са били все мъжки,но съм гледала и доста женски котки.Заради котенцата са такива😉не,заради женската си природа😊

# 536
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Готвим с шеф Демон

# 537
  • Мнения: 165
чуди се каква беля да направи😹

# 538
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Какъв е на галене Демон, какво е усещането? Сякаш галиш човек? Никакви ли косми няма?

# 539
  • Мнения: 35

Какви удобни легла са тези лаптопи...

Общи условия

Активация на акаунт