добър ендокринолог - Варна

  • 434 364
  • 824
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 397
А за д-р Алахвердян...горещо НЕ препоръчвам! Отидох при нея дори без направление. Носих само изследвания. Та ми постави грешна диагноза-Базедова болест,а аз съм с Хашимото! Дори не ме погледна с ехограф,вместо това ми извади апарат за кръвно...За проблемите с умората каза ,че било от анемия.Казах й,че не се смятам за анемична,а тя ми отговори "И аз така мисля,ама ти си пусни хемоглобин!" Grinning . Пуснах си-138! Тъй като и цикълът ми беше по половин месец,та отговорът й беше- "Е,ама нали имаш цикъл!Какво?!". И още доста глупости чух . Може би преди е била добра докторка,но годините й вече са си оказали влиянието!

# 496
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Мъжът ми е при Райков, но не си е правил труда да запомни кога е в Транспортна.
Обажда му се и Райков му казва дали е там и до колко часа.

# 497
  • Варна
  • Мнения: 948
Здравейте! Някой може ли да ми каже кога преглежда д-р Райков в Транспортна болница? Ходих при него и сега ми каза да отида там ,за да не чакам за час в частния кабинет. Но не запомних кой ден от седмицата и часовете,в които е там. Каза ми че така процедирал с пациентите си. Благодаря ви! Simple Smile
Мисля, че е всеки ден там. Днес бях при него в частния му кабинет и на мен ми каза да отида в транспортна болница. На въпроса ми "Кога", ми отговори към 10 ч., което за мен означава, че в делничните дни е там.
Друг е въпроса, че аз няма да отида  Sad

# 498
  • Мнения: 5
Здравейте, бих искала да попитам някой посещавал ли е д-р Магардичян в болница "Марешки". Понеже от доста време ми излизат пъпки по лицето и раменете, а пубертетът отдавна вече е минало. Ходих при ЛЛ и той ме прати на ендокринолог, но без да ме посъветва къде точно да отида. След разговор с майка ми реших да посетя д-р Магардичян и си записах час за 19 моля ако някой има опит с него нека сподели.

# 499
  • Мнения: 397
Сега вече мога да изразя и отрицателното си мнение за д-р Райков! Ако да си добър ендокринолог означава да назначаваш хормон и селен...Една дума не обели за храненето,надрънка ми глупости и съм страшно разочарована ...за съжаление! Нито един съвет не ми даде,освен хапчетата. Sad Съжалявам за загубата на време при него!

# 500
  • Мнения: 295
Сега вече мога да изразя и отрицателното си мнение за д-р Райков! Ако да си добър ендокринолог означава да назначаваш хормон и селен...Една дума не обели за храненето,надрънка ми глупости и съм страшно разочарована ...за съжаление! Нито един съвет не ми даде,освен хапчетата. Sad Съжалявам за загубата на време при него!
Espresso, и моя опит е такъв с докторите ендокринолози.
А за Райков специално, дори се зачуди какво ли правя при него /свалям ТСХ от 3,75 и МАТ от 300/. При първия преглед ми направи ехограф, пуснахме направление за изследване, и при втория вече се чудеше коя съм и да не съм се объркала нещо Mr. Green За селена аз го попитах...
Ако случайно попаднеш на някой, от когото да имаш добри впечатления, моля да споделиш!  Hug

# 501
  • Мнения: 397
Малинка,и при мен беше така- първия преглед- ок,втория-ужас. Сега ще пробвам при Томова и ще кажа отзиви  Peace Ако не- или в Сливен или София Grinning. То тук вече се отчаях!

# 502
  • Мнения: 1 256
Малинка,и при мен беше така- първия преглед- ок,втория-ужас. Сега ще пробвам при Томова и ще кажа отзиви  Peace Ако не- или в Сливен или София Grinning. То тук вече се отчаях!

Това Милена Томова ли е?

# 503
  • Мнения: 16
Бях днес при д-р Томова, крайно съм разочарована, повърхностен преглед , никакво отношение:(Момичета, за специалисти само в София

# 504
  • Мнения: 1 256
Бях днес при д-р Томова, крайно съм разочарована, повърхностен преглед , никакво отношение:(Момичета, за специалисти само в София

И аз така мисля, но не само по отношение на ендокринолози ами по отношение на всички лекари. Тази година ни се наложи да ходим в София на гастроентеролог.

# 505
  • Мнения: 397
Е,вие тотално ме отчаяхте  Laughing. Все някъде обаче трябва да се ходи поне да ми регулират дозата. Ще ме накарате да ходя при Райков пак  #Crazy

# 506
  • Мнения: 781
Oх, какво да ви кажа. Имам тази диагноза от както бях на 12 г , което прави повече от 20 години.....Обиколила съм достатъчно много лекари в цяла България.
Тъпо или не, от повече от година и половина не съм ходила на лекар, и нямам и намерение скоро. Пускам си от време на време изследване на хормоните и ако има нужда си регулирам дозата. И НЕ, не съм лекар (както може би някой ще ме упрекне) , но и съм се наслушала и виждала , и се справям и сама за сега.
Наистина не знам ако ме пита някой м кой бих препоръчала  Tired

# 507
  • Мнения: 1 256
Е,вие тотално ме отчаяхте  Laughing. Все някъде обаче трябва да се ходи поне да ми регулират дозата. Ще ме накарате да ходя при Райков пак  #Crazy

Аз съм ходила при Томова. Казах й, че искам да забременея и че АГ-то ми е препоръчало TSH да ми бъде до 2. А то тогава беше 3.5. Единственото, което ми каза че ако забременея тогава да го изследвам и оттам нататък ще ми изписва нещо. Но каква полза при положение, че 2та ми аборта бяха в толкова ранен етап. Тя докато реши да ми изпише нещо, аз вече ще съм направила и 3ти аборт.

# 508
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз отидох с тсх близо 5 при д-р Ваня Герджикова и веднага ми назначи терапия и до раждането ме следя изкъсо. Гледаше да напасне терапията и след раждането ме следя да не развия хашимото. Само тя се отзова на притесненията ми.

# 509
  • Мнения: 295
Аз отидох с тсх близо 5 при д-р Ваня Герджикова и веднага ми назначи терапия и до раждането ме следя изкъсо. Гледаше да напасне терапията и след раждането ме следя да не развия хашимото. Само тя се отзова на притесненията ми.
Аз харесах отношението на Герджикова, много готин доктор, обясни ми много неща за хормоните  Peace Но не се сещам защо се отказах от нея, може би защото при мен нямаше полза от терапията, ТСХто ми си стоеше над 3 повече от година. Помня, че каза да отидем на почивка и да не се притесняваме за нищо.  Tired
Аз исках доктор, който да е наясно с цялостната ендокринна система, вкл. полови хормони, да ми говори за влиянията, да спомене за храната, да е наясно с медикаментите и в чужбина...  А те само с дозата се занимават.
И аз взех да решавам сама /без да съм доктор/ - като придобиеш опит за две-три години и сам си я оправяш дозата Wink Просто трябва следене, да не се обърнат нещата.

Общи условия

Активация на акаунт