добър ендокринолог - Варна

  • 434 233
  • 824
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 395
Благодаря на Дъждовно време , че ме насочи към темичката !   bouquet

# 286
  • Мнения: 6
Някой ходил ли е при Доц. Д-р Розмари Алахвердян в МЦ Брегалница ? Имате ли отзиви ?

# 287
  • Мнения: 48
И аз да споделя за д-р Мария Петрова.

Изключително , любезна и човечна. Изслуша ме , прегледа ме , пусна ми изследвания и след това ги разчете. Добре съм Simple Smile  Споделих и че искам след месец отново да повторя изследванията , нямаше нищо против.

# 288
  • Мнения: 494
Аз бях много доволна от д-р Сарджева,но я замениха по две при4ини-4асовете и липса на направления за хормони.Сега посещавам  д-р Клю4кова и съм много доволна и от нея.При мен ве4е е ясна картинката и затова  много ,много не му мисля Wink

Вали, аз ще ходя на еднокринолог за първи път, и то точно при тази лекарка. Би ли казала защо си доволна от нея?

# 289
  • Мнения: 17 407
По отношение на часовете и чакането - при последното посещение на д-р Сарджева - не знам как се удържах да не реагирам на нескончаемото недоволство сред присъстващите. Не знам кой фактор е в състояние да превъзпита пациента - няма  начин да бъде обслужен бързо, качествено и евтино. Последното го твърдя и като лекар. Simple Smile

# 290
  • Мнения: 2 898
По отношение на часовете и чакането - при последното посещение на д-р Сарджева - не знам как се удържах да не реагирам на нескончаемото недоволство сред присъстващите. Не знам кой фактор е в състояние да превъзпита пациента - няма  начин да бъде обслужен бързо, качествено и евтино. Последното го твърдя и като лекар. Simple Smile

При положение, че се дават часове месеци предварително, трябва да се вземе предвид продължителността на един преглед. Нали се дават за улеснение?! Ние като не сме лекари, да не сме хора без мнение и ангажименти?! Злоупотребява се с това, че имаш зор - ще чакаш. Прави впечатление, че масово часовете се дават през 10 минути. Защо? За 10 мин. колко качествено ще ме прегледат? По какви стандарти е това? Хората се сърдят с право. Здравеопазването ни никак не е евтино за стандарта ни на живот, а времето също е пари. За качеството може дълго да се спори.

# 291
  • Мнения: 17 407
Напълно съм наясно с проблема.

п.п. Изразявай си мнението, само не ми се карай. Благодаря!

# 292
  • Мнения: 2 898
Напълно съм наясно с проблема.

п.п. Изразявай си мнението, само не ми се карай. Благодаря!

Къде точно ти се карам? Ти си наясно с проблема, но виж какво си писала.

По отношение на часовете и чакането - при последното посещение на д-р Сарджева - не знам как се удържах да не реагирам на нескончаемото недоволство сред присъстващите. ...

Защо трябва да реагираш на недоволството на хората? Те с какво са виновни? Сигурна съм, че половината с мъка са се измъкнали от работа,  да успеят за прословутия час, който не се спазва.
Между другото, аз също смених въпросната лекарка и една от причините бе тази с часовете и чакането.

# 293
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Първо се включвам с отговор, после ще чета и аз от кого сте доволни и от кого не.

Имам проблеми от години,силни изпотявания, сърцебиене, киста в гърда и в яйчници и така, миналата година получих стягане в гърлото и тичам на ендокринолог. При кого - при Протопопова.
И тя още от вратата - без да ме е пипала, без изследвания - нищо - директно ми казва, че съм за невролог, имам проблеми с вегитативната нервна система. Ходила съм преди при нея, видя си в компютъра през 2008, пак същото ми била казала.
Ядосах се, да ви кажа честно - не може ей така да ти казват за невролог си ( вярно може и да съм), но все пак виж погледни пациента , пусни му изследвания.

Отидох при друг лекар и ТСХ ми беше висок 4,2 за другите хормони незнам,,изписаха ми еутирокс 25 и ме повикоха на контрола след 6 месеца. След 6 месеца пак такива резултати,,,няма промяна в терапията.
Преди месец обаче, личния ми лекар  ми пусна кръвни и аз му споделих проблема си с жлезата - ТСХ вече 10 и ТАТ над 500 - той ми увеличи дозата на 50 еутирокс и ме вика след месец за нови, но аз ще съм си в България за отпуската и искам да потърся консулт във Варна, затова влизам в темата, за да се ориентирам при кого да отида.

Мисълта ми обаче е, че за мен д-р Протопопова не е добър лекар,,,съжалявам, че така рязко се изказвам, но диагнози по поглед само не приемам, все пак това късае нашето здраве.

# 294
  • Мнения: 4 590
офффф после що сме четяли и сме се лекували от нета , ами как да не като
1 Отивам при Протопопова , нямало смисъл да си пускам изледвания , пий еутирокс и селен и отивай на гинеколог
2 отивам на гинеколог , тя какъв профилатичен , нали миналата година те гледах нищо ти няма, отивай на дерматолог
2 Отивам на дерматолог -Друмева, за мен тя е добра , нооооо отивай на гинеколог ендокринолог , но при еди  коя си ще отидеш,да ти пусне хормони ,ееее ами ти незнаеш ли какви хормони трябва или  няма проблем навсякъде да плащам по 30 , 40лв  и най - вече отделянето на време и тук на помощ идва гугал и там пише за този проблем се изследват първо тези 3 хормона и така
така че с право се ядосват хората от чакането особено на частен прием, всеки лекар знае колко време да отдели за един преглед , познавам доста които стрикно на секундата си спазват часовете например зъболекарката ми , щом тя може значи и другите могат.

# 295
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Впечатления от д-р Каменова,кабинетът и е над Автогарата?
Иначе съм ходила при Протопопова,последните пъти бях при Сарджева,но сега първо си взех направления,а тя няма часове в близкия месец и нещо.
Та с една дума-на 30-ти съм при д-р Каменова Rolling Eyes

# 296
  • Мнения: 2 898
Впечатления от д-р Каменова,кабинетът и е над Автогарата?
Иначе съм ходила при Протопопова,последните пъти бях при Сарджева,но сега първо си взех направления,а тя няма часове в близкия месец и нещо.
Та с една дума-на 30-ти съм при д-р Каменова Rolling Eyes

Много ще са ми интересни впечетленията ти. Преди мноооого години само тя успя да ми открие проблема. После замина да работи в чужбина и повече не съм я виждала. За мен тя е много добър лекар, но минаха доста години...

# 297
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Ще споделя PeaceАз съм ходила вече при нея в началото на бременността ми(преди около 2 години),но след това се ориентирах към Протопопова като по-известна/добра.Клиниката в която работи е отдолу на дългите блокове по Владислав,над Автогарата...Дали става въпрос за същата?

# 298
  • Мнения: 2 898
gali&presi,  какво стана, ходи ли при Каменова?

# 299
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Не,изтървах си часа EmbarassedЕдин път го променях вече,защото се оказа,че няма кой да гледа малкия и сега вече ми беше неудобно да и звъня след дъжд-качулка ConfusedЩе пробвам в МЦ Варна без час,че тея дни ми изтича направлението.

Общи условия

Активация на акаунт