добър ендокринолог - Варна

  • 430 459
  • 824
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 10
На мен ми трябва ендокринолог, който да ме изследва щателно.Свекърва ми предлага една докторка, която ми е противна като излъчване. Някой, който да ми пусне много изследвания, най-вече на щитовидната жлеза и хипофизата, в град Варна.Иска ми е да стане бързо.Четох, четох тук, не си избрах никой. Wink

# 301
  • Мнения: 494
здравей punky90 ,

аз ходих при ключкова и мога да кажа че съм по - скоро доволна.
за щастие при мен нищо не се откри, но след като й казах с какви притеснения отивам при нея, ми пусна всички изследвания, които сметна за необходими.

също така ми обясни как ендокринолозите имали стара война с гинеколозите, защото вторите много обичали да плашат пациенти и да ги пращат при тях, пък върви после обяснвай че няма проблем : )

и така, не знам ти с какви точно притеснения ще отидеш при нея, но предполагам че ако е за профилактичен преглед би била добра : )

успех, и дано всичко е наред

# 302
  • Мнения: 2 898
На мен ми трябва ендокринолог, който да ме изследва щателно.Свекърва ми предлага една докторка, която ми е противна като излъчване. Някой, който да ми пусне много изследвания, най-вече на щитовидната жлеза и хипофизата, в град Варна.Иска ми е да стане бързо.Четох, четох тук, не си избрах никой. Wink

И коя е тя?

# 303
  • Мнения: 1
kajete mi molq za Д-Р МИЛЕНА ЗАРКОВА ТОМОВА kude da q namerq ,i kakvo mislite za neq,az 4uh samo hubavi otzivi za neq.

# 304
  • Мнения: 4 564
Момичета дадоха ми час за д-р Сарджева на свободен прием чак след месец,не че ще го пропусна , ама дотогава.... с този готов резултат от изледване как се чака толкова, дали да не отида при д-р Любомирова така поне ще имам и второ мнение дайте  ми отзиви за нея...

# 305
  • Мнения: 48
здравей punky90 ,

аз ходих при ключкова и мога да кажа че съм по - скоро доволна.
за щастие при мен нищо не се откри, но след като й казах с какви притеснения отивам при нея, ми пусна всички изследвания, които сметна за необходими.

също така ми обясни как ендокринолозите имали стара война с гинеколозите, защото вторите много обичали да плашат пациенти и да ги пращат при тях, пък върви после обяснвай че няма проблем : )

и така, не знам ти с какви точно притеснения ще отидеш при нея, но предполагам че ако е за профилактичен преглед би била добра : )

успех, и дано всичко е наред

Може ли да те попитам какви изследвания точно ти пусна.

Мерси   bouquet

# 306
  • Мнения: 8 879
Момичета дадоха ми час за д-р Сарджева на свободен прием чак след месец,не че ще го пропусна , ама дотогава.... с този готов резултат от изледване как се чака толкова, дали да не отида при д-р Любомирова така поне ще имам и второ мнение дайте  ми отзиви за нея...
Не знам за какъв резултат говориш, но ако е нещо спешно /примерно си бременна и имаш нужда от корекция на доза/ д-р Сарджева си вдига телефона и дава кратки насоки. Поне преди беше така. Звъняла съм й в начална бременност, както и се е случвало докато съм в кабинета на преглед да си вдига телефона на позвънявания от други нейни пациенти и да отговаря.

# 307
  • Мнения: 4 564
май ме е спешно, но аз не съм ходила досега при нея  и  по тел . не ми се иска .

# 308
  • Мнения: 494


Може ли да те попитам какви изследвания точно ти пусна.

Мерси   bouquet
[/quote]

здравей : )
пусна ми тсх, анти ТРО и фт4. и ехо на ЩЖ. всичко беше в норма.(това беше през юни)

в последствие се консултирах с гинеколог - репродуктивен специалист, който поиска изследване на полови хормони, и се оказа че съм с двоен пролактин ... а ключкова не се беше сетила за това.

затова сега се консултирам с друг еднокринолог. т.е. ще се консултирам във вторник

ще ви пиша за резултатите и отношението.

ключкова беше мила, но също така абсолютно убедена че нищо ми няма Simple Smile надявам се да е така, но във вторник ще знам повече : )

# 309
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моля за скорошни впечатления от д-р Ключкова! Записах си час при нея за преглед на щитовидна жлеза. Надявам се не лекува на сляпо и пуска изследвания на хормони.

# 310
  • Мнения: 4 564
Още един положителен глас за д-р Сарджева, напълно покри описанието ми какво е добър лекар.

# 311
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Още един положителен глас за д-р Сарджева, напълно покри описанието ми какво е добър лекар.
Колко време предварително си записа час? Спазва ли си часовете, ако не - много ли се чака пред кабинета?

# 312
  • Мнения: 17 401
Момичета дадоха ми час за д-р Сарджева на свободен прием чак след месец,не че ще го пропусна , ама дотогава.... с този готов резултат от изледване как се чака толкова, дали да не отида при д-р Любомирова така поне ще имам и второ мнение дайте  ми отзиви за нея...


Бях пациент на д-р Любомирова. Ти ще си решиш, но аз бих изчакала, без, разбира се да знам за какво става въпрос при теб.

# 313
  • Мнения: 4 564
часовете вървят за след мин 20дни, явно и пред кабинета много се чака , защото докторката не претупва , много е спокойна и обяснява много добре.
по втория въпрос не мога да преценя дали се спазват часовете, защото може да има спешни и да дава консулти по тел, аз понеже живея и работя до кабинета затова секретарката ме вкара в една пролука затова и не чаках 20 дни , но когато излязох имаше 3 жени, аз предварително си бях направила изледвания оказаха се че са ок и не са нужни допълнителни.

# 314
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт