добър ендокринолог - Варна

  • 433 587
  • 824
  •   1
Отговори
# 360
  • UK
  • Мнения: 5 999
Не знам къде работи, той завърши преди година и беше при нея на стаж.

Ще пробвам при д-р Райков.  Можеш ли да ми помогнеш с актуални координати?

Разбира се Laughing
Приема в МЦ "Плюс", това е уличката точно зад Общината (тази, която е нагоре в посока църквата Света Петка)


http://plus-bg.com/bg/medicinski-centar-plus.html

# 361
  • Мнения: 29
Благодаря Simple Smile

# 362
  • UK
  • Мнения: 5 999
Забравих само кажа, че ехографията (УЗИ), навсякъде се заплаща, при него е 33 лева.
Ако се наложи друг път пак ехограф казва, легни да те видя, няма да плащаш нищо, изобщо много е разбран, но понеже не  е супер приказлив, набележи си въпросите и си му ги задавай Mr. Green винаги отговаря и доста подробно, аз останах много доволна лично Hug

# 363
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 789
ОРХИ,аз лично съм доволна от Ключкова.На вратата в кабинета има едно арменско име написано на табелата и сигурно това е синът и,но не съм се интересувала.Докторката,ми прегледа документити и каза,че в действителност не съм била за диспансеризация,но нищо,пусна ми хормони.Аз съм доволна.

# 364
  • Мнения: 29
Здравейте,

само за инфо за д-р Райков няма свободни часове до края на май.

# 365
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
Здравейте,

само за инфо за д-р Райков няма свободни часове до края на май.

при него е така  Simple Smile Но си заслужава чакането. Казвам го като дългогодишен негов пациент. Изключително доволна съм.

# 366
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте,

само за инфо за д-р Райков няма свободни часове до края на май.
Ако сте му пациентка или сте бременна, му звъните на моб телефон, обяснявате му проблема и той ще съобрази, как да ви вмъкне в графика си Crazy Понякога викал и в Транспортна болница, където имал кабинет Peace

# 367
  • Мнения: 29
Благодаря, не съм бременна.
Но си взех направление и ще трябва да го анулирам и да взема ново за следващия месец.

# 368
  • Мнения: 8 890
Благодаря, не съм бременна.
Но си взех направление и ще трябва да го анулирам и да взема ново за следващия месец.
Направлението ти е валидно месец след издаването.

# 369
  • Мнения: 149
Днес имах час при д-р Сарджева по здравна каса-изключително доволна съм и не съжалявам ,че чаках месец за този час.Бях изслушана ,питана ,и т.н ,бяха ми назначени необходимите изследвания.
Прекрасно отношение към пациента !
ПП-Благодаря на момичетата в тази тема ,защото точно заради техните мнения се спрях на този лекар !

# 370
  • Мнения: 27
Може ли да ми дадете координати на д-р Томова и или д-р Герджикова. Чух добри отзиви и за двете. Аз също съм пациентка на д-р Деведжиева и бях много доволна от нея. Благодарение на нея ми се регулира цикъла, овулацията и се радвам на сина си. Мир на праха й.

# 371
  • Мнения: 1 495
Може ли да ми дадете координати на д-р Томова и или д-р Герджикова. Чух добри отзиви и за двете. Аз също съм пациентка на д-р Деведжиева и бях много доволна от нея. Благодарение на нея ми се регулира цикъла, овулацията и се радвам на сина си. Мир на праха й.
И аз имам сина си благодарение на нея , тя ми следи бременността и постоянно променяхме дози и т.н. , че ТСХ-то беше полудяло по време на бременността . Малко след като родих разбрах , че е починала , а се бях запътила да ходя да й нося питка , все се бъзикаше , че като родя чакала да й занеса  Sad .

# 372
  • Мнения: 29
Преди няколко дни бях при д-р Райков, след дългочакан час и много чакане  за прием на място. Много внимателен на първо впечатление, макар и доста мълчалив.
Не знам дали се занимава с проследяване на бременност от гледна точка на хормоните, доста пациенти имаше.

# 373
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 828
Преди няколко дни бях при д-р Райков, след дългочакан час и много чакане  за прием на място. Много внимателен на първо впечатление, макар и доста мълчалив.
Не знам дали се занимава с проследяване на бременност от гледна точка на хормоните, доста пациенти имаше.


Да, занимава се с проследяване на хормоните по време на бременност. Можеш да се разбереш с него по какъв начин да се виждате само заради хормоните и евентуално регулиране на дозата на хапчета, които пиеш - преди раб му време, по телефон или по мейла.

# 374
  • NE
  • Мнения: 10 999
Здравейте, може ли да ми помогнете да намеря добър ендокринолог във Варна, който да ме приеме следващите дни, тъй като имам завишено ТСХ, а вчера разбрах че съм бременна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт