добър ендокринолог - Варна

  • 434 248
  • 824
  •   1
Отговори
# 420
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Благодаря ви момичета,

може би ще звънна тези дни за час при д-р Сарджева Hug Дано да има часове.

# 421
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Благодаря ви момичета,

може би ще звънна тези дни за час при д-р Сарджева Hug Дано да има часове.
Обикновено записват с около месец напред, имай го предвид, особено ако си с направление, че един път не съобразих и добре, че жената, която записва ми го регистрира, че да мога да си го удължа.

# 422
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
mmilityy , благодаря за инфото  bouquet Днес звъннах и жената на телефона едва ли не ми се скара, че искам час за след Великден... И направо ми каза '' Ако сте с направление няма часове" и като казах, че не съм , а съм на свободен прием," амии може да има за 13ти май, трябва да видя". Доста грозно впечатление ми направи. Не си записах час, не мога да излизам от работа всеки път, а и след тези реплики ме издразни доста. Ще мисля за друга докторка. Ако имате други идеи, моля Ви да препоръчате  bouquet, може и на лично съобщение Heart Eyes

# 423
  • Мнения: 1 495
Когато аз звънях за час за Сарджева по същия начин ми се скараха едва ли не  , че искам скорошен час пък видиш ли съм с направление . Като казах , че не ми пречи и да си платя само да се видя с лекарката (тогава бях на зор) веднага си промени отношението дамата на телефона , но аз не си записах така или иначе час , замириса ми на комерсиализъм  Close .

# 424
  • Където си поискам:)
  • Мнения: 218
Elizabett , точно и аз за това говорих...  ooooh! Tired И все пак, моля ви някой да препоръча добър лекар и Човек ендокринолог  bouquet

# 425
  • Мнения: 1 495
Ами аз , както писах вече 2 пъти съм доволна за сега от Томова , но казвам за сега , защото ми предстои още 1 преглед при нея и тогава ще видим как ще е .

# 426
  • Варна
  • Мнения: 334
Момичета, може ли да ми дадете някакви координати на Д-р Ключкова в МЦ Младост. В Еквита ще изпусна срока на направлението си.

# 427
  • Варна
  • Мнения: 334
Намерих телефона.

# 428
  • Мнения: 145
Здравейте,
Каро мога ли да те помоля да ми дадеш телефона в Младост, тъй като аз живея точно зад поликлиниката и ми е по-близо да отида тук. Мен гинеколожката ме прати при нея за щитовидната жлеза.
Ще следя темата, че ми предстоят изследвания на базовите хормони, утре отивам за инсулинова резистенция и така.
  bouquet  bouquet

# 429
  • Варна
  • Мнения: 334
052 555529

# 430
  • Мнения: 145
Благодаря Simple Smile

# 431
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз съм с Хашимото и ужасно разочарована от д-р Сарджева. Бях на преглед при нея и ме попита каквъв Вит. Д съм пила досега, понеже имам дефицит, диагностиран от друга лекарка. И аз казах, че не помня как се казва и погледнах на амбулаторния лист от предната докторка. Беше написано Алфа Д-1мг и казвам на Сарджева:''Мисля, че не го е написала лекарката, вижте''. Тя взе листа и почна да ме обижда, каква жена съм била, не съм уважавла тяхната гилдия, лекарката всичко си била написала и че аз съм била днес четвъртата, която говорила така за лекарската гилдия и продължаваше да обижда. Аз само и казах,че мислех, че има друго име Вит.Д, който вземам, все пак не съм лекар, а тя продължава- било написано на български и ми подчертава да го видя. Почувствах се ужасно зле, че се държат така с мен. Заплаках, а тя си дописваше амбулаторния лист. Виждайки, че плача ми каза:''Извинявам се....всъщност изобщо не се извинявам....трябва да ни уважавате...''Ядоса се като й казах, че много й благодаря за отношението и ми каза да не съм стъпвала при нея, да съм забравила за този кабинент.....Ужасно грубо отношение. Не очаквах такова нещо, а уж е една от най- известните,чаках 1.5месеца за да ме приеме по здравна каса и с половин час закъснение, че имала да обработва нещо. Трябваше да й се развикам, но не можах. Не съм такава, а й изобщо не очаквах такова нещо....

# 432
  • Мнения: 145
Маги зарежи я тази, колкото и да е известна и добра неможе да се държи така. Май тя има нужда от лекар, специалист по овладяване на гнева. Сменяй я веднага, не ти трябва такъв човек да те лекува. Аз миналата седмица ходих при Ключкова има добро отношение, сега след изследванията пак ще ходя за диагноза та да видим.
 Hug

# 433
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Никога не съм имала подобно преживяване с д-р Сарджева, но подобно отношение е недопустимо.
Не е трябвало да си замълчаваш.

# 434
  • Мнения: 11 338
Аз също съм учудена от това което пишеш, (не казвам, че не е вярно). Можеш да пуснеш жалба в НЗОК или РЗИ.
Аз ходя от 5-6 години при нея и никога не съм видяла да влиза или излиза някой разплакан.
Не защитавам и не оправдавам нито един лекар, но да не забравяме, че от всеки един лекар има доволни и недоволни (за съжаление).
За себе си се моля да попадам само на добри лекари в диагностиката на заболяването.

Общи условия

Активация на акаунт