Домошари ли сте ?

  • 3 619
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Блонди, ти нямаше нужда да отговаряш,мила....на теб толкова да не ти отива да си домошар..тя душата ти крещи да си в кириза!Бъди си все такава Laughing

# 16
  • Мнения: 27 524
Блонди, ти нямаше нужда да отговаряш,мила....на теб толкова да не ти отива да си домошар..тя душата ти крещи да си в кириза!Бъди си все такава Laughing

Тъй, тъй    Heart Eyes

Кажи го на мъжа ми, Монд, той е голяяяям домошар  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 13 512
Блонди, ти нямаше нужда да отговаряш,мила....на теб толкова да не ти отива да си домошар..тя душата ти крещи да си в кириза!Бъди си все такава Laughing

Тъй, тъй    Heart Eyes

Кажи го на мъжа ми, Монд, той е голяяяям домошар  Rolling Eyes
То винаги се получава така.Имам едни приятели,които са точно  като вас. Ами казват,че равновесие трябвало да имав природата...то може ли пък всички да сме разхайтени....нали все някой трябва да има да ни прибира в правия пътза малко  Laughing

# 18
  • Мнения: 6 039
това все пак е по-добрата комбинация
Представяш ли си ти да си домошар, а той ...........антидомошар...Кофти

# 19
  • Мнения: 27 524
Така е.  Peace

# 20
  • Мнения: 3 491
Да, домошарка съм.

# 21
  • Мнения: 2 000
Да. И аз, и мъжа ми сме домошари. Уикендите обикновено си прекарваме вкъщи. Мъжа ми на компютъра, а аз в кухнята или пред телевизора. А децата ходят на разходка с бабите и дядовците  Simple Smile

# 22
# 23
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз съм от другия вид,  дето могат да бъдат и домашари и да са все навънка, независимо от сезона.


И ние се събрахме! Grinning

# 24
  • Мнения: 899
Преди не, майка ми казваше, че все едно циганка ме е раждала, пъпа ми на пътя бил хвърлен, гъз път да види...Сега и да ми се иска, съм безкрайно скапана. Е, събота и неделя - обикновено не съм дома. Но понеже цяла седмица излизаме в 8 и се прибираме в 9, ми се иска да мога да кажа, че съм домошар и да се зазимя.
Че съм станала асоциална, обаче, няма да отричам  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 15 619
Не бях, ама покрай съпружеското тяло и аз станах домошарка. От време на време обаче като ми избият чивиите в къщи не ме свърта.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Зависи и при мен. По-скоро не, обичам да съм навън.

Всъщност не ми се излиза само когато ми е тъпо, когато е много студено или когато съм се скапала от динамика и имам нужда да се спра на едно място.

# 27
  • Мнения: 1 120
През работната седмица може да се каже , че се вписвам в графата на домошарите, но през уикендите никога не се задържам в къщи Laughing

# 28
  • Мнения: 1 520
На периоди съм. НО май по-скоро - да. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 5 577
Абсолютно не съм домошар, нито аз, нито мъжо.
Всеки петък и събота вечер излизаме (не на дискотека, според финансите, но поне на бира и салати).
Просто закон, не сме пропуснали нито веднъж до сега.

Детето е при баба си. И всяка сутрин събота задължително той пие кафе с приятелите си, а аз с моите през седмицата.
Не мога да си представя да си стоя в къщи, не не, не е за мен. Ще откача тотално. Всяка Неделя като си вземам детето от мама първо я пазаря за другата седмица.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт