Домошари ли сте ?

  • 3 622
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 473
Аз съм от другия вид,  дето могат да бъдат и домашари и да са все навънка, независимо от сезона.


И ние се събрахме! Grinning

От вашата партия съм Grinning

# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Минала съм покрай домошарите smile3534Бог да прости майка ми казваше,че у дома вода извира-положението до сега не е променено!

# 32
  • Мнения: 235
Да, мисля че съм домошарка. Обичам да излизам и да се срещам с хора, но ми е най-добре, когато съм си вкъщи. Чувствам се уютно и спокойно.

# 33
  • Мнения: 730
Абсолютен антидомошар,не ме свърта в къщи,ама никак Naughty

# 34
  • София
  • Мнения: 61
Да, мисля че съм домошарка. Обичам да излизам и да се срещам с хора, но ми е най-добре, когато съм си вкъщи. Чувствам се уютно и спокойно.
И аз съм така...

# 35
  • Мнения: 533
Не ме свърта в къщи, ама никак. И детето така съм научила, докато си отвори очите и пита "днес къде ще ходим", мъжа ми обаче е домошар.

# 36
  • Мнения: 6 390
Домошари ли сте ? От кой вид сте от тия дето не обичат да мърдат от къщи, или от тия дето не ги свърта в къщи и мислят къде да прекарат времето си ?Влия е ли ви сезона на това ?А за тези които са от типа домошари как си прекарвате уикендите ?
прибираме се да спим и да ядем - главно  Mr. Green иначе не ни свърта вкъщи  Crazy Laughing

# 37
  • Мнения: 6 167
ние сме умерени домошари.
обичаме да си стоим вкъщи,но не сме се заключили тук.
всеки ден излизаме и правим нещо.
имаме периоди.
свобдните ни дни са винаги планирани с излизания ,разходки, или спорт понякога (плуване, колело), разглеждане или просто шопинг.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 171
по-скоро домошар, но когато се отнася за нещо извън града и страната - Първа кипра съм!

И аз съм така Simple Smile!

# 39
  • Мнения: 920
Амчиии, май не съм си била достатъчно вкъщи да разбера. Бившият ми съпруг определено не беше домошар. Всеки уикенд на различно място. Тръгваме петък вечерта и се прибираме неделя вечерта. Съответно - той си ляга, аз пера, гладя. Мечтаех за у дома.
После - 1 гадже, ако може вечно да си е вкъщи. Ама аз - не. Да излезем, да се разходим, да пием кафе в заведението в блока, но не вкъщи.

# 40
  • Мнения: 421
До мозъка на костите съм домошар с редки моменти на залитане... Whistling

# 41
  • Мнения: 805
На моменти. Предимно хаймана.

# 42
  • Мнения: 1 462
След развода 'дом' не ми е любимо понятие.

# 43
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, мисля че съм домошарка. Обичам да излизам и да се срещам с хора, но ми е най-добре, когато съм си вкъщи. Чувствам се уютно и спокойно.
И аз съм така...

По абсолютно същия начин  Peace
Макар по-рано и то дори само допреди няколко години не можех да се свъртя вкъщи, а сега понякога не мож ме изкара от къщи Simple Smile
Но ще ми се върне времето, когато пак ще "хойкам", както казват вкъщи...

# 44
  • Мнения: 995
Най ми е убаво у дома. А пък зимата ако има лесно на терасата даже няма да изляза.

Общи условия

Активация на акаунт