Какъв крем за лице използвате? – 19

  • 68 110
  • 736
  •   1
Отговори
# 315
  • USA
  • Мнения: 7 296
И аз не знам, антиейдж сякаш. За пори не ми трябва.
Ще разгледам споменатите предложения, благодаря.

Не бих ползвала антиейдж серум на 29г кожа.Това,което ти е необходимо е мощна хидратация озаряващи/подхранващи серуми.

# 316
  • Мнения: 591
За жалост изглеждам на повече, въпреки, че мазната кожа по не се влияе от времето. След отслабване около 25г цялото ми лице се свлече, назолабиални и всички екстри. Имам и фини линии около очите вече.
 Ясно ми е, че серум няма да промени коренно нищо, нито магически ще ми сложи подкожна мазнина, но все ме влече да опитам.

# 317
  • Мнения: 1 666
Аз ползвам от Clinique околоочен , moisture surge,желето със синият концентрат (точно за свиване на порите ) и съм доста доволна. Пробвах мостри  на ЕЛ day wear - много добре попива и овлажнява ,а плюса е че има spf . Също мия вечер със Здраве с въглен и четката на Ремингтон. Веднъж седмично маска с глина  пак на Clinique.
Но съм в търсене на лосион /тоник (не знам кое е по-добре) за сутрин, колкото да обере омазняването в Т зоната и до подготви за хидратацията Simple Smile
Може ли ли к към желето и синия концентрат?

# 318
  • Мнения: 22 880
За жалост изглеждам на повече, въпреки, че мазната кожа по не се влияе от времето. След отслабване около 25г цялото ми лице се свлече, назолабиални и всички екстри. Имам и фини линии около очите вече.
 Ясно ми е, че серум няма да промени коренно нищо, нито магически ще ми сложи подкожна мазнина, но все ме влече да опитам.
Правете масажи на лицето.Има доста клипчета в нета.

# 319
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Аз ползвам от Clinique околоочен , moisture surge,желето със синият концентрат (точно за свиване на порите ) и съм доста доволна. Пробвах мостри  на ЕЛ day wear - много добре попива и овлажнява ,а плюса е че има spf . Също мия вечер със Здраве с въглен и четката на Ремингтон. Веднъж седмично маска с глина  пак на Clinique.
Но съм в търсене на лосион /тоник (не знам кое е по-добре) за сутрин, колкото да обере омазняването в Т зоната и до подготви за хидратацията Simple Smile
Може ли ли к към желето и синия концентрат?


Сега разглеждах, че има две нови основи Tone up gel и Clearing jelly, мярнах и един май червен концентрат, един розов и един такъв неопределен цвят за “sallow skin”. Но не знам дали са дошли на нашия пазар вече. Интересни комбинации се получават, да има за всяка нужда на кожата. Леки продукти, които търпят и крем отгоре, без тонираните естествено. За новите вече не съм сигурна, но пак са ми интересни.

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 22:32 от * SUPERGIRL *

# 320
  • Мнения: 225
Тонирания го имам ,но със зеления концентрат и лично много го харесвам (ако става въпрос за камуфлажа) . Само да вметна обаче за Clinique  и ЕЛ ме предупредиха ,че само Дъглас са им официален представител и да не рискувам с други посредници. Все пак се водят по-висок клас ,но от лични наблюдения са добри и сравнително икономични продукти ,които си струват цената. Не на всеки се отразяват добре,но за това има толкова видове и марки на пазара. Simple Smile

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 22:33 от bubanka

# 321
  • Мнения: 198
A какъв може да предложите за свиване на пори? Кожата ми е смесена и особено лятото доста лъщи, имам и разширени пори

Според мен когато са си разширени порите, просто кожата си е такава и няма кой знае какво да се направи, освен добро почистване, редовно вечер, маски и козметик, с две думи системна грижа. Естествено това надали ще свие съвсем порите, но пък помага за добрия вид на кожата. Ползвала съм в миналото такива серуми, от всички използвани имам спомен за един на Сисли, който сякаш вършеше някаква работа, но по мое мнение пренебрежително малка за безумната си цена. Иначе цялата серия за комбинирана серия е хубава, но лично според мен цените им са твърде високи. Ето този е серумът

Скрит текст:

# 322
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Между другото Сефора, Прити шоп и още някои реални, а не онлайн магазини също са оторизирани абсолютно легално да продават стоката на Ести и Клиник. Те пак от тях зареждат, както и Дъглас/Бюти зоун.

Последна редакция: чт, 14 яну 2021, 23:19 от * SUPERGIRL *

# 323
  • Мнения: 1 666
Parfimo и  Notino не са български сайтове, така че не знам дали могат да спадат като оторизирани вносители или бъркам?

# 324
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Аз не съм и написала нещо подобно, че някои от посочените от теб сайтове е оторизиран. Дадох просто пример и после частта с линка си я изтрих. Модератор се е погрижил да разчисти от горния ми пост и обяснението, което дадох на дамата. Което не виждам с какво е било за някой неточно или в разрез с правилата. Ама хайде няма да ги забелязваме тия неща.
Иска ми се да бъда полезна с каквото мога и знам, но явно няма смисъл...

# 325
  • Мнения: 1 666
Аз не се заяждам, просто питам, за да съм наясно. Иначе на мен отговорите ти са ми полезни.

# 326
  • Мнения: 2 274
Вземайки предвид мненията във форума си взех Clinique околочен и Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing и съм доволна. Винаги съм била с особено мнение за Clinique като по-евтината марка под шапката на ЕЛ, но тези два продукта са наистина добри за моята кожа в момента. Ползвала съм и техният Сити Блок, който също си беше съвсем ОК.
Например на мен продуктите на  Ланком не ми понасят, все някаква алергия ми се появява. Кларинс - ами добра бяла козметика, но нищо впечатляващо, ЕЛ - просто невероятно за тези цени как не може да се каже нищо изключително за тях, същите впечатления имам и за Шанел и Диор.

# 327
  • Мнения: 2 586
Абсолютно подкрепям горното мнение! Забелязах във времето, че колкото повече една мазна кожа се пре-третира с агресивни продукти, особено сутрин, толкова повече се омазнява през деня. Мек измиващ продукт и хубав матиращ крем са по-добрия избор!
И аз подкрепям, при мен тоника е излишна стъпка.
Скоро си купих този крем:

Доволна съм, добре ми се отразява на дехидратираните участъци. За по-зряла кожа е 45-65г., но реших да му дам шанс.

# 328
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Отдавна не ползвам тоник, но обожавам розова вода. Сутрин мия само с вода, после пръскам розовата и след нея крем. В момента довършвам Filorga Time filer - много съм доволна. След него идва ред на Thalgo Creme Collagene.

# 329
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
Тоници имам няколко и ползвам основно вечер. Повечето са ми в спрей-бутилки. Само един нанасям с тампонче, за да не попада в очите, в него има киселини. Две есенции на Svr и Nuxe потупвам на лицето директно с ръка. Сутрин след миене предпочитам ментова или лавандуловата вода. После крема.
Само с вода сутрин някак си не успявам да си почувствам лицето чисто, затова ползвам мек измиващ продукт. Тези дни съм на вълна Апивита. Вечер правя двойно почистване с маслен продукт и отново Апивита, само ако съм носила грим. Ако не съм-само изм.гел. Имам ли възможност евентуално вечер допълвам с ексфолиант+маска.
В последните дни употребих продуктите на горния ред; сега довършвам минитата на Ланком; а след това започвам Герлените.

Маската ми е трета опаковка, от серума ми е втора; редувам ги през вечер, самостоятелно; абсолютно достатъчни са ми двата продукта по отделно. Правилно или не, това е моя начин и така усещам лицето си Ок вечер. За през деня ще отворя матиращия крем от серията сигурно, а когато стане леко слънчево ще включа и слънцезащита. За след това не съм намислила, но най-вероятните заподозрени за ползване ще са нощния Абей роял и серум според моментната нужда+висока слънцезащита за през деня. Първо Ла рош-Шака флуида spf50 и ако го свърша преди края на лятото, ще взема и Корф матовия флуид против петна с spf50.

Общи условия

Активация на акаунт