Какъв крем за лице използвате? – 19

  • 67 062
  • 736
  •   1
Отговори
# 300
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Поръчах си шака флуида на Ла Рош. Дано ми хареса, че аман вече.
На Uriage имам това https://galen.bg/uriage-eau-thermale-hidratirashta-noshtna-maska-za-litse-50-ml и ми харесва. Едно свежо ми става, като намажа. Ако и този серум е подобен, бих взела.

# 301
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Дано ти хареса Шака флуида. Аз с нетърпение ще го пробвам в топло време. Възлагам му големи надежди за лятото!!! Чак се замислих и за тонирания му вариант. Но при оцветените гледам, когато мога да пробвам, че често цветовете са ужасно неадекватно оранжавеещи или пък супер бледи. Иначе за лятото са супер вариант-много защита, малко цвят за свежест и с малко пудра отгоре е върха!

# 302
  • Мнения: 1 973
Елиа, съжалявам, че не е твоят продукт. Моята кожа е смесена, май трябваше да уточним кой от какво има нужда Simple Smile

Нощната маска също я имам и ми допада, свежа е.

# 303
  • USA
  • Мнения: 7 234
От няколко дни ползвам медения крем на Кийлс Kiehl's Pure Vitality Skin Renewing Cream 

Не е лош,попива добре.Хидратира.Комбинирам със серуми.

# 304
  • Мнения: 812
Аз се сдобих с ЮСЕРИН ХИАЛУРОН ФИЛЪР ПИЛИНГ СЕРУМ  и ЮСЕРИН ХИАЛУРОН ФИЛЪР ВИТАМИН Ц БУСТЕР.
Макар да са намалени са в срок  до 2022 год. Сега се чудя да си ги оставя ли за есентта или да ги започвам?Имам други ампули за ползване, а докато ги израсходя ще е вече пролет.

И двата продукта познавам, а бустера повтарям. Най вероятно ще обмисля и крема от същата серия с 30 фак. евентуално за понататък .И него тествах и много ми хареса. За всеки тип кожа е и ми попива много добре без да мазнея. От серията само този крем ми допада - другите или са ми мазни или недостатъчни.
Разглеждам вее и слънцезащити, но най-вероятно ще заложа отново на познати продукти. Не ми се рискува лятото я с петна,я с запушени пори и пъпки.

# 305
  • Мнения: 590
А Ще препоръчате ли серум за под крем? Мазна т-зона, нормална в останалата част. Използвам филорга хидра филър мат крем, от който съм изключително доволна. Искам още нещо бонус отдолу. Кърмя, та ретинол не става. На 29г съм.

# 306
  • Мнения: 198
Със същата кожа съм и аз, ползвам АНР на Есте и Женифик на Ланком. Като кърмех ползвах на Виши 89 и Moisture surge на Клиник, не помня с какъв крем ги комбинирах.
Зависи и какъв серум искаш - антиейдж, хидратиращ, за свиване на пори?

# 307
  • Мнения: 590
И аз не знам, антиейдж сякаш. За пори не ми трябва.
Ще разгледам споменатите предложения, благодаря.

# 308
  • Мнения: 1 135
Някой с впечатления от хидратиращия крем на Апивита?
От една хидратираща маска с морска лавандула на марката съм изключително, изключително доволна, а попринцип от маски не съм “уау”. Доволна съм и от измиващия гел, но техен крем до сега не съм ползвала...

# 309
  • Мнения: 2 714
Със същата кожа съм и аз, ползвам АНР на Есте и Женифик на Ланком. Като кърмех ползвах на Виши 89 и Moisture surge на Клиник, не помня с какъв крем ги комбинирах.
Зависи и какъв серум искаш - антиейдж, хидратиращ, за свиване на пори?
A какъв може да предложите за свиване на пори? Кожата ми е смесена и особено лятото доста лъщи, имам и разширени пори

# 310
  • Мнения: 1 666
Аз използвам също гореспоменатите серуми, със смесена кожа съм и съм на 29. Имам и този с Ниацинамид на Революшън,точно с идея за свиване на порите го взех, но все още нямам достатъчно трайни наблюдения.

# 311
  • Мнения: 223
Аз ползвам от Clinique околоочен , moisture surge,желето със синият концентрат (точно за свиване на порите ) и съм доста доволна. Пробвах мостри  на ЕЛ day wear - много добре попива и овлажнява ,а плюса е че има spf . Също мия вечер със Здраве с въглен и четката на Ремингтон. Веднъж седмично маска с глина  пак на Clinique.
Но съм в търсене на лосион /тоник (не знам кое е по-добре) за сутрин, колкото да обере омазняването в Т зоната и до подготви за хидратацията Simple Smile

# 312
  • Мнения: 1 973
Някой с впечатления от хидратиращия крем на Апивита?
От една хидратираща маска с морска лавандула на марката съм изключително, изключително доволна, а попринцип от маски не съм “уау”. Доволна съм и от измиващия гел, но техен крем до сега не съм ползвала...

Да, аз изразходих една опаковка миналата година, някъде от пролетта до есента. Моята кожа е смесена и лятото по-лесно се омазнява. Този крем ми понесе много добре, не лъщях през деня. Приятен е като консистенция и се чувствах много комфортно с него. Взела съм си още една опаковка, но сега реших да пробвам един на Lumene и след това ще я ползвам.

# 313
  • Мнения: 590
Години наред се мъчех с какви ли не тоници да оберат мазното преди крема, а се оказа,че просто ми трябва качествен матиращ крем. Казвам го като идея.
Сега кожата ми изглежда по-добре само с матиращия след измиване, отколкото с тоник за мазна кожа и после само овлажняване.

# 314
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Абсолютно подкрепям горното мнение! Забелязах във времето, че колкото повече една мазна кожа се пре-третира с агресивни продукти, особено сутрин, толкова повече се омазнява през деня. Мек измиващ продукт и хубав матиращ крем са по-добрия избор!

Общи условия

Активация на акаунт