Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Газифициране на апартамент

• 292
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!

Имам нужда от съвет за газифициране на апартамент. Апартаментът е 60 кв.м., ново строителство с югозападно изложение. Изпратиха ми оферта за доставка и монтаж на газово оборудване и радиатори. Цялото това нещо ще струва около 6 000лв.

Въпросите ми са няколко:
 - Тази цена нормална ли е ?
 - Тъй като една фирма ще извършва газифицирането на цялата кооперация, а мен цената не ме устройва, дали мога да направя газифициране с друга фирма ?

# 1
  • Варна
Зависи какво Ви е заложено в тази цена. Доста често една основна част от разхода по газифицирането е за котела. Ние като избирахме имаше и за 2000лв, и за 5000лв. Та... Да. Нормална е цената.
Можете да си направите газификацията с друга фирма. При нас всеки сам си е газифицирал през годините с различни фирми. Но подозирам, че ще трябва все пак и да заплатите своя дял от таксите за включването на кооперацията към общата мрежа за газта.

# 2
Зависи какво Ви е заложено в тази цена. Доста често една основна част от разхода по газифицирането е за котела. Ние като избирахме имаше и за 2000лв, и за 5000лв. Та... Да. Нормална е цената.
Можете да си направите газификацията с друга фирма. При нас всеки сам си е газифицирал през годините с различни фирми. Но подозирам, че ще трябва все пак и да заплатите своя дял от таксите за включването на кооперацията към общата мрежа за газта.

А при Вас коя фирма е изпълнявала газифицирането ? Simple Smile

# 3
  • Варна
Трябва да попитам мъжа ми, но да уточня - става въпрос за Варна.

Общи условия

Активация на акаунт