🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 11

  • 23 476
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Да допълня за Ева Георгиева, че много много е близка с родителите си, така че споменаването на тати в уликите е съвсем резонно. Пяла е като бек вокал във всички музикални формати, както казаха и за Хищницата.
Но при всички съвпадащи улики, като знам колко са хлъзгави, няма да се учудя да е друга, особено Християна.
Която и да е, аз искрено много й симпатизирам, на мен ми е любимия образ, и като визия и като изпълнения, като изключим една песен, в която пя като Луна Simple Smile

# 181
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гала пита Пейо как са го разпознали. В интервюто на минута 4:30 той отговаря: "Ами, според мен са чели по форумите - официалния и има няколко фен форума на "Маскираният певец".

Не знам кой за него е официалния - ФБ, ИГ?

# 182
  • Мнения: 1 466
Гала пита Пейо как са го разпознали. В интервюто на минута 4:30 той отговаря: "Ами, според мен са чели по форумите - официалния и има няколко фен форума на "Маскираният певец".

Не знам кой за него е официалния - ФБ, ИГ?
Във ФБ (официалния) мисля,че доста след нас писаха,че е Пейо.Абе,ние сме номер 1:)

# 183
  • Мнения: 4 144
Да, само дето никой няма да каже по телевизията за нас 😀

# 184
  • Мнения: 1 882
Да, само дето никой няма да каже по телевизията за нас 😀
Мисля, че БГ мама ще бъде спомената в ефир, когато Боби разкаже как някакви са се уговаряли да го дебнат Grinning

# 185
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 580
Поне Кристиан си каза, че не си е познал собствения глас след обработката.

# 186
  • Мнения: 1 467
Него и с обработка и без обработка, все нямаше да го познаем. Ако не беше тази улика с наградата... Сигурно всички щяхме да се чудим кое е това момче, след като си свали маската.

# 187
  • Испания
  • Мнения: 37 503
То пък един глас!

# 188
  • Мнения: 6 249
Ако Хищницата е тази тотално неизвестна Ева Георгиева, ще бъде голяма подигравка.

# 189
  • Мнения: 5 354
Тази седмица оставащите 4 маски ще изпълнят по две песни, гост-маска ще е Шотландецът, а гост-панелист ще е Джуди Халваджиян.

# 190
  • Мнения: 10 162
Шоуто е глътка въздух сред постоянно присъстващите навсякъде теми за ковид, нека поне тук да си запазим доброто настроение, което Маскираният ни носи!

# 191
  • Мнения: 1 173
Попаднах случайно на снимка - Лоизу с корона
https://kliuki.ws/wp-content/uploads/2016/01/hrisi-300x181.jpg

# 192
  • Мнения: 4 144
То хубво ама поне да пишеше от къде е тази корона.

# 193
  • Мнения: 41
предполагам от снимките на някакви видеа преди коледния концерт, който винаги правят повреме на Х Фактор. Тъй че не ни върши работа... Ето линк

https://nova.bg/amp/accents/view/2015/12/16/10359/финалистите-в- … -коледния-концерт

# 194
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 904

Общи условия

Активация на акаунт