Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 13

  • 52 161
  • 780
  •   1
Отговори
# 525
  • София, Надежда
  • Мнения: 33
Значи не само табуларност, също и къс долен полюс или комбинация води до гънката и да резултата няма да ти хареса, както и вариантите за корекция след това не са много, липофилинга е нетраен, смяна на имплантите с много по-големи не гарантира изпъване дори с втора операция, и май с това се изчерпават възможностите. (Личен опит)
Къс долен полюс какво означава? Основата ли?
Качвам снимка с мерките
  
Скрит текст:

# 526
  • Мнения: 247
Значи не само табуларност, също и къс долен полюс или комбинация води до гънката и да резултата няма да ти хареса, както и вариантите за корекция след това не са много, липофилинга е нетраен, смяна на имплантите с много по-големи не гарантира изпъване дори с втора операция, и май с това се изчерпават възможностите. (Личен опит)
Къс долен полюс какво означава? Основата ли?
Качвам снимка с мерките
  
Скрит текст:
Къс долен полюс е много малко разстояние от зърното до мамиларната гънка. На измерването, което си качила е отбелязано 5см и 4 см, което мисля, че е малко наистина 😑

# 527
  • Мнения: 69
При мен беше още по-малко мисля. Ако не се среже по-ниско заради този къс долен полюс зърната остават да гледат надолу. Все не е добре. И честно казано бих се доверила на Стоянов, ако той не иска/може едва ли вариантите са много. Но все пак може да се направят още няколко консултации, но честно казано не знам с кого друг.

# 528
  • Мнения: 381
Здравейте, аз бях писала мисля един или два пъти, че се интересувам от мнения за хирурзите които се коментират, но за процедура - абдоминопластика. Смятам ако се вредя до два месеца да я направя, но се колебая между лекари тъй като всеки качва снимки на оперирани гърди в профилите си, но на направена абдоминопластика ... не. Ако някой има отзиви за някой лекар ще се радвам да ми пише на лично да не спамя темата. По спомени назад в темите се сещам, че имаше дами които са писали че възнамеряват да правят и гърди и корем при един и същи хирург, ще се радвам на отзив тъй като планирам и гърди но за след година.

# 529
  • Мнения: 2 714
Мисля, че проблемът е в основата на гърдите ми. Сега се гледам листа от доктор Стоянов. 10см на едната и 10.5см на другата, а подгръдната не е никак малка. Предполагам, че затова доц. Романски ми каза мах 300сс.
Четох за доста лоши резултати от доктор Георгиев при тубуларни гърди и... Не знам
А ти искаш повече от 300 сс, така ли?  Защото понякога ако имаш и лек старт, на някои фигури 300 седят добре. Наистина основата ти е малка, ако не се лъжа моята основа беше 11 и съм с 350сс. За какви импланти става въпрос кръгли или анатомични? Предполагам анатомични.
Да не би и от там да идва разминаването ти да искаш по-големи и кръгли, а те да ти предлагат друго и затова Стоянов да ти е казал, че няма да си доволна? И аз бях с подобни гърди затова ми стана интересен твоя случаи

# 530
  • София, Надежда
  • Мнения: 33
Мисля, че проблемът е в основата на гърдите ми. Сега се гледам листа от доктор Стоянов. 10см на едната и 10.5см на другата, а подгръдната не е никак малка. Предполагам, че затова доц. Романски ми каза мах 300сс.
Четох за доста лоши резултати от доктор Георгиев при тубуларни гърди и... Не знам
А ти искаш повече от 300 сс, така ли?  Защото понякога ако имаш и лек старт, на някои фигури 300 седят добре. Наистина основата ти е малка, ако не се лъжа моята основа беше 11 и съм с 350сс. За какви импланти става въпрос кръгли или анатомични? Предполагам анатомични.
Да не би и от там да идва разминаването ти да искаш по-големи и кръгли, а те да ти предлагат друго и затова Стоянов да ти е казал, че няма да си доволна? И аз бях с подобни гърди затова ми стана интересен твоя случаи
Аз нищо не съм искала. Отивам с идеята те да кажат какво е най-добро за мен. Нямам амбиции за огромни гърди, а и никой не ме питал какво аз искам Joy Романски ми каза за анатомични. Със Стоянов изобщо не стигнахме до коментар за кубици, марки и форми.

# 531
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета! Постарах се да прочета по голямата част от темите и коментарите, но не попаднах на проблемът, който ме касае (извинявам се, ако е коментирано вече и се повтарям). Планувам уголемяване на бюст и вече имам записан час за консултация при д-р Молов на 25.01. Освен, че нямам никакви гърди, друг проблем ми е и, че съм с вдлъбнати зърна и искам да комбинираме двете неща в една операция.
Има ли някоя от вас, която си е правила такава операция за корекция на зърна? Как протича, колко е болезнено, какъв е възстановителния период и изобщо всичко, свързано с това ме интересува и най-вече, ако е в комбинация с поставяне на импланти.

# 532
  • Бургас
  • Мнения: 290
Здравейте, момичета! Постарах се да прочета по голямата част от темите и коментарите, но не попаднах на проблемът, който ме касае (извинявам се, ако е коментирано вече и се повтарям). Планувам уголемяване на бюст и вече имам записан час за консултация при д-р Молов на 25.01. Освен, че нямам никакви гърди, друг проблем ми е и, че съм с вдлъбнати зърна и искам да комбинираме двете неща в една операция.
Има ли някоя от вас, която си е правила такава операция за корекция на зърна? Как протича, колко е болезнено, какъв е възстановителния период и изобщо всичко, свързано с това ме интересува и най-вече, ако е в комбинация с поставяне на импланти.

Следя темата от около година и половина. Ичела съм всички по няколко пъти... Но не си спомням за подобна комбинация . Имало е корекция на зърна по отношение на големината, но за такъв случай ...

Като стана въпрос за тази част от анатомията ... Десет месеца след моята операция забелязвам уголемяване на зърната. Сигурно е нормално, но на мен не ми харесва така определено !

# 533
  • София
  • Мнения: 4 884
Здравейте, момичета! Постарах се да прочета по голямата част от темите и коментарите, но не попаднах на проблемът, който ме касае (извинявам се, ако е коментирано вече и се повтарям). Планувам уголемяване на бюст и вече имам записан час за консултация при д-р Молов на 25.01. Освен, че нямам никакви гърди, друг проблем ми е и, че съм с вдлъбнати зърна и искам да комбинираме двете неща в една операция.
Има ли някоя от вас, която си е правила такава операция за корекция на зърна? Как протича, колко е болезнено, какъв е възстановителния период и изобщо всичко, свързано с това ме интересува и най-вече, ако е в комбинация с поставяне на импланти.

Вдлъбнатите зърна автоматично се оправят след слагане на импланти, няма нужда от никаква допълнителна намеса. Даже понякога се постига точно обратния ефект, на постоянно щръкналите.

# 534
  • Мнения: 3 334
Здравейте, момичета! Постарах се да прочета по голямата част от темите и коментарите, но не попаднах на проблемът, който ме касае (извинявам се, ако е коментирано вече и се повтарям). Планувам уголемяване на бюст и вече имам записан час за консултация при д-р Молов на 25.01. Освен, че нямам никакви гърди, друг проблем ми е и, че съм с вдлъбнати зърна и искам да комбинираме двете неща в една операция.
Има ли някоя от вас, която си е правила такава операция за корекция на зърна? Как протича, колко е болезнено, какъв е възстановителния период и изобщо всичко, свързано с това ме интересува и най-вече, ако е в комбинация с поставяне на импланти.

Следя темата от около година и половина. Ичела съм всички по няколко пъти... Но не си спомням за подобна комбинация . Имало е корекция на зърна по отношение на големината, но за такъв случай ...

Като стана въпрос за тази част от анатомията ... Десет месеца след моята операция забелязвам уголемяване на зърната. Сигурно е нормално, но на мен не ми харесва така определено !
Определено, не.
Сестра ми се оперира от абсолютно нулев старт и въпреки че кожата е била опъната много повече от на мен, не са и се уголемили зърната въобще ( за 10г ).

Сигурно преди операцията са ти ги измерили. Имаш ли мерките, за да ги сравниш?

# 535
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета! Постарах се да прочета по голямата част от темите и коментарите, но не попаднах на проблемът, който ме касае (извинявам се, ако е коментирано вече и се повтарям). Планувам уголемяване на бюст и вече имам записан час за консултация при д-р Молов на 25.01. Освен, че нямам никакви гърди, друг проблем ми е и, че съм с вдлъбнати зърна и искам да комбинираме двете неща в една операция.
Има ли някоя от вас, която си е правила такава операция за корекция на зърна? Как протича, колко е болезнено, какъв е възстановителния период и изобщо всичко, свързано с това ме интересува и най-вече, ако е в комбинация с поставяне на импланти.

Вдлъбнатите зърна автоматично се оправят след слагане на импланти, няма нужда от никаква допълнителна намеса. Даже понякога се постига точно обратния ефект, на постоянно щръкналите.
Много се надявах да прочета такъв отговор, тъй като имах и такива съмнения. Надявам се да го чуя и от Молов на консултацията. Благодаря!

# 536
  • Мнения: 3 018
Не би трябвало да го чуеш. Това е анатомия, при операцията се коригира големината на ареолите, не на зърната.

# 537
  • Мнения: 76
Не би трябвало да го чуеш. Това е анатомия, при операцията се коригира големината на ареолите, не на зърната.
Той прави и операции за коригиране на вдлъбнати зърна. Не знам дали трябва да ги коригира допълнително или сами ще се изпънат от имплантите. Силно се надявам да се оправят без допълнителна намеса.
Ще изчакам консултацията и после ще пиша какво ми е казал за този проблем.

# 538
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета, пиша, за да се отчета и похваля и аз. Операцията ми беше на 13.01 при д-р Хатър. Имплантите са Мотива Ергономикс 315сс фуул, през ареолите, като ми намали едната и ми направи липофилинг, защото ми беше къс долния полюс и се образуваха гънки (за което бях подготвена от няколко доктора). Засега не мога да говоря за резултата, понеже не съм ги огледала детайлно. На първата превръзка вчера ги видях за кратко и изглеждаха добре, но е странно да се видиш с гърди, когато никога не си имал 😁. Когато направя снимки ще споделя резултата. Пожелавам успех на всички, на които им предстои операция! 😊

# 539
  • Мнения: 69
Darmichka Честито, пиши по-нататък за гънките как са и как се развиват, че моите не знам какво ще ги правя Simple Smile. Ама ми е странно как така през зърната стават гънки, те се получават обикновено от по-нисък разрез, когато е отдолу разреза.

Общи условия

Активация на акаунт