Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 76

  • 39 762
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 13 082
Аз имам и естествени, и ин витро бременности. Даже естествените са повече, но през големи интервали от време (конкретно, 3 г. и 7 г.).

Моля да споделите мнение какви резултати сте имали при много бързо развитие по време на стимулация. След 4 дни стимулация от 2ри ден с Бемфола вече имам 11 фоликула с размери от 9 до 14 и естрадиол от 17 на 132 (27-122 реф.ст.). Лигавица - 8. Направо се шашнах. Обикновено вадя до 7 фоликула и то след 5-7 дни стимулация стигат тези размери.
Има ли вероятност при такъв бурен растеж да са повечето празни?
Ще слагам още 2 дни инжекции и ще решат после кога е пункцията, но ще е преди 14ти ден. Вероятно на 12ти. Много ми се струва рано. Винаги на 15ти ден ме пунктират. Много странно този път.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 21:35 от Fever Ray

# 271
  • Мнения: 652
Fever Ray, колко IU е дозата Бемфола, която слагаш на ден?

# 272
  • София
  • Мнения: 13 082
150

# 273
  • Мнения: 457
Не се претиснявай моя естрадиол е от 18 на 350 на 6дни стимулация. С 12 фоликула. Лигавица 7.мидля че е добре

# 274
  • София
  • Мнения: 13 082
Притеснявам се от това, че много бързо се развиват нещата и дали бързината не е за сметка на качеството.

# 275
  • Мнения: 652
150 е малка стимулация и би трябвало най-малко влияние да оказва на качеството. Според мен реагираш идеално на такава стимулация и шансовете за добри Я са големи.

# 276
  • София
  • Мнения: 13 082
И аз така знам, че е малка дозата, затова се притесних. Явно този път яйчниците ми решиха да ни съдействат. Simple Smile
Ще видя утре как ще са резултатите.
Успех на всички!

# 277
  • Мнения: 457
И аз така знам, че е малка дозата, затова се притесних. Явно този път яйчниците ми решиха да ни съдействат. Simple Smile
Ще видя утре как ще са резултатите.
Успех на всички!
с вас май се движим еднакво и аз утре съм на преглед и нова доза. 💓

# 278
  • Мнения: 77
Здравейте момичета да ви попитам има ли някоя на която от 8ми ден от стимулация да са и добавили CETROTIDE 0, 25 и как се е чувствала? Док.ми каза че сме към финала и ми добави това....

# 279
  • Мнения: 475
При мен го добави на 4-ти ден, нямам никакви неразположения, успех
Здравейте момичета да ви попитам има ли някоя на която от 8ми ден от стимулация да са и добавили CETROTIDE 0, 25 и как се е чувствала? Док.ми каза че сме към финала и ми добави това....

# 280
  • Мнения: 457
Цетроцид ако не се лъжа е вече за зреене на яйцеклетката. Аз съм на менопур от 7ми ден на стимулацията.

# 281
  • Мнения: 990
Здравейте момичета да ви попитам има ли някоя на която от 8ми ден от стимулация да са и добавили CETROTIDE 0, 25 и как се е чувствала? Док.ми каза че сме към финала и ми добави това....

Цетротид се включва да не се повиши LH и да не се спукат фоликулите и се добавя на всички, но е по преценка на доктора на кой ден от стимулацията да се случи. И единственото неразположение е , че след поставянето му мястото се зачервява и леко сърби Yum

# 282
  • Мнения: 77
Здравейте момичета да ви попитам има ли някоя на която от 8ми ден от стимулация да са и добавили CETROTIDE 0, 25 и как се е чувствала? Док.ми каза че сме към финала и ми добави това....

Цетротид се включва да не се повиши LH и да не се спукат фоликулите и се добавя на всички, но е по преценка на доктора на кой ден от стимулацията да се случи. И единственото неразположение е , че след поставянето му мястото се зачервява и леко сърби Yum
Благодаря ви момичета

# 283
  • Мнения: 1 130
Здравейте момичета да ви попитам има ли някоя на която от 8ми ден от стимулация да са и добавили CETROTIDE 0, 25 и как се е чувствала? Док.ми каза че сме към финала и ми добави това....
При втората стимулация от Цитродита имах световъртеж, винаги щом ставах и до 3-4 Мин отминаваше.
Той е за зреене на яйцеклетките, на следващия ти преглед ще включат и Менопур, ако са към 15-16 мм.

# 284
  • София
  • Мнения: 13 082
Цетротидът е за лутеалния хормон, не за зреенето. Пречи на фоликулите да се спукат предварително. На мен от него ми се подува и зачервява кожата на корема, а усещанията за световъртеж, гадене и тежест имам винаги, когато съм в стимулация.

Общи условия

Активация на акаунт